Події

УВАГА! ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ ВЕБІНАРІВ!
25 червня, 2020
Події

Шановні друзі, за об’єктивних обставин у розкладі наших вебінарів сталися деякі зміни

Детальніше
UNIC ЗАПРОШУЄ НА 11-Й ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ «КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО»
18 червня, 2020
Події

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу є партнером щорічної зустрічі антифрод професіоналів – Форуму «Корупція та корпоративне шахрайство : протидія в умовах Covid’19», який відбудеться 25-26 червня, 2020 року. Серед спікерів Форуму – член Етичного комітету UNIC Павло Верхняцький.

Детальніше
UNIC ЗАПРОШУЄ НА ПРАКТИЧНІ ВЕБІНАРИ ВІД КРАЩИХ СПЕЦІАЛІСТІВ З КОМПЛАЄНСУ
12 червня, 2020
Події

Лише провідні експерти та їх практичний досвід. Безцінні знання, що здатні зберегти мільйони вашому бізнесу! Освітня платформа UNIC представляє цикл з 6 вебінарів «Комплаєнс – експертні практики», де кращі експерти країни розглядатимуть комплекс практичних аспектів комплаєнсу та етичних стандартів бізнесу. Вебінари відкриті та безкоштовні за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/3f2JfiD

Детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ!
03 червня, 2020
Події

Хочете долучитися до кращих світових стандартів ведення бізнесу та отримати конкурентні переваги перед іншими? 09 червня о 16:00 Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» разом із Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) проводить вебінар на тему: «Підприємницька етика для малого та середнього бізнесу».

Детальніше
Мережа провела вебінар про підприємницьку етику для малого та середнього бізнесу.
18 травня, 2020
Події

30 квітня Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) провела вебінар про підприємницьку етику для малого та середнього бізнесу. Він є частиною серії заходів Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Детальніше
Вебінар UNIC
27 квітня, 2020
Події

В п’ятницю, 24 квітня UNIC провела відкритий вебінар-дискусію на тему “Комплаєнс під час карантину. Новітні виклики в роботі комплаєнс офіцера”.

Детальніше
Запрошуємо на відкритий вебінар «Підприємницька етика для малого та середнього бізнесу».
13 квітня, 2020
Події

30 квітня 2020 року  відбудеться вебінар про впровадження Кодексу підприємницької етики та практичні вигоди від цього кроку для представників малого та середнього бізнесу України.

Детальніше
Український Бізнес Форум 2020
13 лютого, 2020
Події

Український Бізнес Форум 2020 – це міжнародна платформа, що традиційно збирає понад 300 делегатів з 15 країн світу. Аудиторія форуму – юристи, фінансисти, керівники компаній, аудитори, комплаєнс-фахівці, податкові консультанти.

Детальніше