Події

Запрошуємо учасників Мережі на UNIC Compliance Night
19 жовтня, 2021
Події

UNIC запрошує на перший неформальний нетворкінг, де ми поговоримо про КОМПЛАЄНС саме у такій, вечірній атмосфері.

Детальніше
Запрошуємо на презентацію Академії Ділової Доброчесності — UNIC Academy
18 жовтня, 2021
Події

Академія Ділової Доброчесності — це освітній проект UNIC, створений з метою навчання та об'єднання фахівців у сфері комплаєнсу.

Детальніше
Відкриття Місяця Ділової Доброчесності
08 жовтня, 2021
Події

Розпочинаємо традиційну щорічну дискусію про комплаєнс, кращі практики корпоративної етики в Україні, антикорупційні механізми і загалом про здорову норму ведення бізнесу, як її встановити.

Детальніше
Виявлення та врегулювання конфлікту інтересів: міжнародні стандарти/імплементація в Україні
27 липня, 2021
Події

UNIC спільно з провідними практиками українського та міжнародного рівня обговорили тему «Виявлення та врегулювання конфлікту інтересів: міжнародні стандарти/імплементація в Україні».

Детальніше
HARD TALK З ДІЮЧИМ СУДДЕЮ РОМАНОМ БРЕГЕЄМ Що не так із судовою системою та що має зробити Україна?
27 квітня, 2021
Події

Модератор – Лана Сінічкіна адвокат, партнер Arzinger law firm, Член Виконавчого комітету UNIC У ФОКУСІ: Роман Брегей - суддя Кіровоградський окружний адміністративний суд

Детальніше
ВЕБІНАРИ ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ. ПЕРШИЙ У ЦЬОМУ РОЦІ ПРОВЕДЕ ЕКСПЕРТ АДВОКАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ «СОКОЛОВСЬКИЙ І ПАРТНЕРИ»
06 квітня, 2021
Події

Раді повідомити, що Мережа поновлює активність Освітньої платформи UNIC і уже 15 квітня Ви зможете переглянути в прямому ефірі перший у цьому році вебінар, присвячений формуванню податкової політики в України. Початок вебінару заплановано на 16 годину.

Детальніше
14 КВІТНЯ В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ VIII МІЖНАРОДНИЙ ПОДАТКОВИЙ ФОРУМ
24 березня, 2021
Події

Сплачувати податки — конституційний обов’язок кожного, але його набагато приємніше виконувати, якщо є чіткі відповіді на три ключові запитання: скільки, коли і що з того матиму? Держава має забезпечити відповіді на ці запитання, якщо хоче, щоб у громадян було бажання сплачувати податки, а також повинна подбати про зручне та нескладне для платника адміністрування, щоб виконувати цей обов’язок було зручніше.

Детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЗАХІД МІСЯЦЯ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ UNIC 2020
09 грудня, 2020
Події

15 грудня о 16:00 розпочнеться Вебінар для власників та СЕО бізнесу "Розслідування українських справ в США - корупція чи політика?" Безкоштовна реєстрація: https://bit.ly/2Li01AO

Детальніше