Події

Mind Invest Summit: Entry point to Ukraine. Як правильно інвестувати в Україну
27 травня, 2024
Події

Провідне бізнес-видання Mind проводить Mind Invest Summit – головний з’їзд інвесторів, що вже інвестують або планують інвестувати в Україну.

Детальніше
14 червня та 24-25 жовтня в Києві відбудеться XXII Форум Фінансових Директорів (Ukrainian CFO Forum), UNIC – інформаційний партнер події
22 травня, 2024
Події

Це дискусійна платформа для обміну проривними технологіями та практиками фінансового менееджменту. Організатори - компанія FA Service, визнаний лідер організації бізнес-подій в Україні. Партнери форуму - ПУМБ, Arzinger, AC Crowe, Вчасно, Boyden, ACCA та інші.

Детальніше
Запрошуємо 31 травня на ЩОРІЧНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ
15 травня, 2024
Події

Запрошуємо 31 травня взяти участь у ЩОРІЧНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ на тему «Безпека доброчесного бізнесу під час відновлення як пріоритет стійкої європейської держави».

Детальніше
Офлайн інтенсив для бізнесу «Перехід на новий рівень: імплементація інструментів доброчесності»
09 травня, 2024
Події

До уваги представників бізнесу! Запрошуємо до участі в одноденному офлайн інтенсиві «Перехід на новий рівень: імплементація інструментів доброчесності».

Детальніше
Учасник UNIC Mazars in Ukraine запрошує на безкоштовний вебінар «Звітність Дія Сіті: все, що потрібно знати», який відбудеться 19 квітня
12 квітня, 2024
Події

Учасник UNIC Mazars in Ukraine запрошує на безкоштовний вебінар «Звітність Дія Сіті: все, що потрібно знати», який відбудеться 19 квітня.

Детальніше
 Mind Entrepreneur Summit. Підприємництво як майбутнє України
10 квітня, 2024
Події

Провідне бізнес-видання Mind проводить Mind Entrepreneur Summit – найбільшу та найкориснішу конференцію для малого та середнього бізнесу України!

Детальніше
Перехід на новий рівень: системний ризик-менеджмент та підвищення конкурентоздатності українського бізнесу в проєктах відновлення
09 квітня, 2024
Події

Запрошуємо 24 квітня відвідати онлайн захід на тему “Перехід на новий рівень: системний ризик-менеджмент та підвищення конкурентоздатності українського бізнесу в проєктах відновлення”, який UNIC організовує за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Детальніше
Business Wisdom Summit
27 березня, 2024
Події

72% українських бізнесів очікують зростання доходів цього року. Як увійти до складу успішних компаній та отримати максимум прибутку? Дізнайтеся інсайти найбільш ефективних управлінців країни вже 10 квітня на Business Wisdom Summit.

Детальніше