Події

Продовжуємо знайомство зі спікерами нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»
23 листопада, 2022
Події

Залишилося лише кілька днів до нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»

Детальніше
Запрошуємо учасників Мережі взяти у часть у заході
17 жовтня, 2022
Події

27 жовтня у Варшаві Асоціація українського бізнесу в Польщі та юридична група EUCON проводять XVІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу».

Детальніше
Запрошуємо приєднатися до серії регіональних круглих столів від ОЕСР
29 вересня, 2022
Події

ОЕСР разом із партнерськими організаціями проводить серію круглих столів з питань доброчесності в бізнесі 2022 року.

Детальніше
 Вебінар
23 вересня, 2022
Події

UNIC та Arzinger в межах Академії ділової доброчесності UNIC організовують захід, на якому юристи трудового та податкового права Arzinger під час Вебінар "Робота з працівниками після переїзду за кордон: податкові та юридичні виклики" допоможуть знайти відповіді на виклики, з якими сьогодні стикається український бізнес через релокацію працівників.

Детальніше
Заключний вебінар
30 серпня, 2022
Події

Під час вебінару “Виклики для роботодавця” експерти Мережі розглянуть проблеми, які виникають через віддалену роботу персоналу: питання обміну документами, контролю виконання поставлених завдань, здійснення оплати праці, тощо.

Детальніше
Вебінар «Благодійність без ризиків» літньої серії UNIC «Комплаєнс під час війни»
19 серпня, 2022
Події

Про актуальні питання комплаєнсу у контексті благодійної діяльності компаній будемо говорити під час вебінару літньої серії UNIC «Комплаєнс під час війни. Благодійність без ризиків».

Детальніше
Вебінар_УПРАВЛІННЯ САНКЦІЙНИМИ ТА КОМПЛАЄНС РИЗИКАМИ ШЛЯХОМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПЕРЕВІРОК: ДОСВІД УКРАЇНИ
08 серпня, 2022
Події

Експерти з понад 15-річним досвідом пояснять, де шукати і як виявляти підсанкційні компанії та осіб за допомогою відкритих даних.

Детальніше
Вебінар «Ризики конфіденційності, безпека даних та людський фактор» літньої серії UNIC «Комплаєнс під час війни»
29 липня, 2022
Події

Питання ролі комплаєнсу у процесі збереження даних компанії обговоримо під час вебінару «Комплаєнс під час війни. Ризики конфіденційності, безпека даних та людський фактор».

Детальніше