Події

COMPLIANCE & ANTI-FRAUD FORUM – 2024
08 лютого, 2024
Події

UNIC запрошує взяти участь у щорічному Міжнародному «COMPLIANCE & ANTI-FRAUD FORUM – 2024», який цього року пройде 25 квітня у м. Києві в готелі Mercure Kyiv Congress за організації Компанії ”Business-Format Group”! Формат проведення Форуму ОФЛАЙН+ОНЛАЙН.

Детальніше
VI МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ
16 листопада, 2023
Події

Запрошуємо вас взяти участь у VI МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ, який вже шостий рік поспіль збирає провідних експертів в галузі корпоративного управління, СЕО українських компаній, та членів наглядових рад державних підприємств для обговорення актуальних питань у сфері корпоративного управління.

Детальніше
2 та 3 листопада у Києві пройде XXI Форум Фінансових Директорів
20 жовтня, 2023
Події

2 та 3 листопада в Києві відбудеться 21-й Форум Фінансових Директорів, також відомий як Ukrainian CFO Forum. Головна тема заходу 2023 року “Стратегія та інструменти трансформації бізнесу”. У межах форуму пройдуть виступи, дискусії, інтерв’ю зі сцени, спеціалізовані вебінари та воркшопи, а сама подія об'єднає в офлайн та онлайн форматі понад п'ятисот топ-менеджерів з усієї України.

Детальніше
Друзі! Маємо хороші новини для регіонів України від UNIC – уже у жовтні Мережа поновлює практику проведення заходів для локального бізнесу у офлайн форматі на місцях!
30 вересня, 2023
Події

Цієї осені ми плануємо провести мінімум три заходи із серії «Прозорий бізнес та відбудова України: чи є шанси для масштабування під час війни?» для місцевого бізнесу у Львові, Івано-Франківську та Луцьку.

Детальніше
Оголошення про проведення Позачергових Загальних Зборів Учасників Мережі, 10 жовтня 2023 року
20 вересня, 2023
Події

Запрошуємо 10 жовтня о 14:00 за Києвом взяти участь у позачергових Загальних Зборах Учасників UNIC, які складатимуться з процедурної частини та інтелектуальної дискусії.

Детальніше
Обговорення проєкту Антикорупційної програми та Реєстру ризиків для регіональних Служб відновлення
28 липня, 2023
Події

Подія відбудеться 28 липня 2023 року об 11:00. До участі запрошуються представники громадських організацій, бізнесу, експерти та інші зацікавлені особи.

Детальніше
15 червня у місті Києві відбудеться офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України»
14 червня, 2023
Події

Вже у четвер, 15 червня, у місті Києві відбудеться офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України», який ми організовуємо у партнерстві з коаліцією RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction.

Детальніше
Офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України»
12 червня, 2023
Події

Вже зовсім скоро, 15 червня, відбудеться офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України», який ми організовуємо у партнерстві з коаліцією RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction.

Детальніше