Медіа

Голос CEOs почуто
03 вересня, 2021
Новини

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу завершила стратегічну зустріч керівників приватних та державних підприємств на тему «Комплаєнс як перевага відповідального бізнесу».

Детальніше
Сьогодні українці ставлять етичні вимоги не лише до влади, а і до бізнесу
29 липня, 2021
Новини

Більше 66% готові платити гаманцем (на 10-20% більше) за товари доброчесних компаній з хорошою репутацією. Про це йдеться в опитуванні Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу.

Детальніше
Виявлення та врегулювання конфлікту інтересів: міжнародні стандарти/імплементація в Україні
27 липня, 2021
Події

UNIC спільно з провідними практиками українського та міжнародного рівня обговорили тему «Виявлення та врегулювання конфлікту інтересів: міжнародні стандарти/імплементація в Україні».

Детальніше
ACC & UNIC: Як вивести український комплаєнс на інший рівень
15 липня, 2021
Новини

Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу сформувала низку майданчиків, де юристи, підприємці та міжнародні експерти можуть поділитися власними напрацюваннями, ідеями щодо розвитку комплаєнсу в Україні.

Детальніше
Як банкам швидко перевіряти санкційні списки, щоб не було надто пізно
12 липня, 2021
Новини

Доброчесність, порядність, надійність тепер засвідчується легко завдяки діджиталізації взаємовідносин між контрагентами. Особливо коли в комплаєнс процес інтегрована ретельна перевірка «третьої сторони».

Детальніше
Методи забезпечення комплаєнсу третіх сторін
18 червня, 2021
Публікації

Взаємодія з третіми особами є важливою складовою діяльності будь-якої компанії, але водночас є одним із потенційних джерел ризиків.

Детальніше
Кодекс етики для PIE
16 червня, 2021
Публікації

Застосування професійної етики в приватному бізнесі - погляд UNIC

Детальніше
Просуваємо доброчесність і етику трудових відносин серед роботодавців
10 червня, 2021
Новини

Складно уявити перспективне майбутнє будь-якої країни, чи бізнесу з тіньовими заробітними платами, ухиленням від сплати податків, чи проявами корупції на робочому місці. Тож, сьогодні Мережа спільно з Державною службою України з питань праці здійснила важливий крок – 10 червня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю.

Детальніше