Медіа

I Комплаєнс Конференція Групи Нафтогаз
14 січня, 2019
Новини

11 грудня 2018 року у Групі Нафтогаз відбулася І Комплаєнс-конференція, яка зібрала всіх відповідальних за комплаєнс-функцію на підприємствах і товариствах Групи.

Детальніше
Міжнародний день боротьби з корупцією в Sanofi-Aventis Ukraine
26 грудня, 2018
Новини

10 грудня 2018 року в рамках Міжнародного дня боротьби з корупцією компанія Sanofi-Aventis Україна провела захід, присвячений обговоренню потенційних корупційних викликів фармацевтичної галузі і ділового середовища України.

Детальніше
Олівія Еллісон про коло довіри у бізнесі, KPMG Review MAgazine 2/2018
22 грудня, 2018
Публікації

У випуску 2/2018 KPMG Review Magazine Олівія Еллісон, партнерка, керівниця відділу консультування з управління ризиками KPMG в Україні, а також член Виконавчого комітету UNIC, ділиться влучними думками щодо кола довіри у бізнесі.

Детальніше
Комплаєнс 2018: аналіз останніх тенденцій та кращих практик, Arcelor Mital, Кривий Ріг
20 грудня, 2018
Новини

14 грудня 2018 року відбувся бізнес-форум ArcelorMittal за підтримки UNIC "Комплаєнс 2018: аналіз останніх тенденцій та кращих практик", який зібрав близько 100 комплаєнс координаторів зі всього підприємства та був присвячений обговоренню останніх змін в законодавстві України та ЄС, обміну досвідом та кращими практиками. До заходу також були залучені студенти – майбутні комплаєнс менеджери країни.

Детальніше
11 рекомендацій з розробки та впровадження Кодексу поведінки
19 грудня, 2018
Публікації

Many of the UNIC Members do not have such document in business use. Therefore, we would like to provide our members with the template of the Code. We also suggest 11 recommendations to make implementation of the document easy and essential developed by Ario Dehghani, Counsel and Head of Compliance at Redcliffe Partners, one of the Code’s authors.

Детальніше
Сертифікуватись чи ні?
17 грудня, 2018
Публікації

Скарлет Ванненветч, партнер проекту з антикорупційних колективних дій, розповіла про роль комплаєнс-сертифікації у колективних діях, направлених на боротьбу з корупцією, та про нещодавно розпочату процедуру сертифікації UNIC в Україні як приклад таких ініціатив.

Детальніше
День етики та комплаєнсу, ArcelorMittal Кривий Ріг
11 грудня, 2018
Події

14 грудня 2018 року у місті Кривий Ріг компанія АрселорМіттал проведе День етики та комплаєнсу.

Детальніше
Захід
05 грудня, 2018
Події

Цього року Transparency International Ukraine, за підтримки UNIC серед інших партнерів, влаштовує захід "Декорупція України". Захід підіб'є підсумки антикорупційних реформ після Революції Гідності в 2014 році.

Детальніше