Медіа

КОМПЛАЄНС – ні, не чули? Якщо так, то ми йдемо до вас. І UNIC має що сказати, точніше показати.
09 квітня, 2021
Новини

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) випустила серію навчальний відео про комплаєнс у рамках ініціативи «Підприємницька етика для малого та середнього бізнесу».

Детальніше
ВЕБІНАРИ ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ. ПЕРШИЙ У ЦЬОМУ РОЦІ ПРОВЕДЕ ЕКСПЕРТ АДВОКАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ «СОКОЛОВСЬКИЙ І ПАРТНЕРИ»
06 квітня, 2021
Події

Раді повідомити, що Мережа поновлює активність Освітньої платформи UNIC і уже 15 квітня Ви зможете переглянути в прямому ефірі перший у цьому році вебінар, присвячений формуванню податкової політики в України. Початок вебінару заплановано на 16 годину.

Детальніше
ВАКАНТНА ПОЗИЦІЯ У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ UNIC
06 квітня, 2021
Новини

Шановні учасники UNIC, Повідомляємо про вакантну позицію у Виконавчому комітеті UNIC (з 31 травня 2021 року).

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КОМПАНІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО АУДИТУ
29 березня, 2021
Новини

Мережа для підвищення якості контролю, здійснення системного аналізу, моніторингу та оцінки своєї діяльності оголошує тендер на проведення фінансового аудиту діяльності організації (спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємства), відповідно до національних стандартів бухгалтерського обліку та згідно із Міжнародними стандартами аудиту.

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР АГЕНЦІЇ З НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕКЛАДУ
25 березня, 2021
Новини

UNIC активно розробляє двомовні (українська та англійська мови) документи, рекомендації, випускає статті на тему комплаєнсу, антикорупції та пов’язаної тематики.

Детальніше
14 КВІТНЯ В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ VIII МІЖНАРОДНИЙ ПОДАТКОВИЙ ФОРУМ
24 березня, 2021
Події

Сплачувати податки — конституційний обов’язок кожного, але його набагато приємніше виконувати, якщо є чіткі відповіді на три ключові запитання: скільки, коли і що з того матиму? Держава має забезпечити відповіді на ці запитання, якщо хоче, щоб у громадян було бажання сплачувати податки, а також повинна подбати про зручне та нескладне для платника адміністрування, щоб виконувати цей обов’язок було зручніше.

Детальніше
UNIC ДОЛУЧИЛИСЯ ДО IX ФОРУМУ КОМПЛАЄНС-ОФІЦЕРІВ!
22 березня, 2021
Новини

17 березня відбувся IX ФОРУМ КОМПЛАЄНС-ОФІЦЕРІВ організований VlasConference. Антоніна Прудко, Голова Секретаріату UNIC представила Мережу як приклад ініціативи колективної дії, що об’єднує доброчесний бізнес в Україні. На конкретних прикладах діяльності UNIC учасники заходу дізналися як подібні ініціативи та галузеві об’єднання можуть стати ефективним інструментом з ризик-менеджменту.

Детальніше
XIІ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ «КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО»
17 березня, 2021
Новини

Запрошуємо Вас взяти участь у головній події в сфері антифрода в Україні - XIІ Щорічному Форумі «Корупція та корпоративне шахрайство». ДЛЯ УЧАСНИКІВ UNIC ДІЄ СПЕЦІАЛЬНА ЗНИЖКА 25% - звертайтся до Секретаріату Мережі.

Детальніше