Новини

ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КООРДИНАТОРА ПРОЕКТУ USAID CEP!
13 лютого, 2020
Новини

За підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Секретаріат Мережі реалізує проект «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу», який має на меті виведення українського малого та середнього підприємництва з тіні і адаптацію його бізнес-процесів до міжнародних норм, як економічних, так і етичних.

Детальніше
UNIC на WIKIPEDIA
04 лютого, 2020
Новини

На українській Wikipedia з’явилася стаття про UNIC. Всі українські користувачі найпопулярнішого в світі довідкового ресурсу віднині можуть дізнатися:

Детальніше
Оголошуємо відбір експерта з розробки документів для проекту «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу»
28 січня, 2020
Новини

В рамках реалізації проекту необхідно розробити комплаєнс-програму сфокусовану на потреби МСП, а саме: I. Типовий кодекс поведінки та етики; II. Текст навчальної програми по нарощуванню інституційного потенціалу для МСП.

Детальніше
UNIC ВІТАЄ НОВОГО УЧАСНИКА МЕРЕЖІ
27 січня, 2020
Новини

Приватне Акціонерне Товариство «ДАТАГРУП» – всеукраїнського оператора зв’язку для бізнесу та дому. За 19 років існування компанія впровадила цілу низку важливих проектів у сфері соціальної відповідальності та ряд політик з бізнес-етики, компаєнсу та нульової толерантності до корупції.

Детальніше
UNIC та Укрзалізниця підписали меморандум про партнерство
20 січня, 2020
Новини

17 січня 2020 року АТ «Укрзалізниця»  та Всеукраїнська Мережа Доброчесності і Комплаєнсу (UNIC) підписали меморандум про партнерство. Його метою є співпраця, спрямована на просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу, посилення прозорості, боротьбу з корупцією та зловживаннями.

Детальніше
UNIC завершила процедуру TRACEcertification від провідного світового розробника стандартів протидії корупції
16 січня, 2020
Новини

На початку 2020 року, після піврічної процедури перевірки відповідності, UNIC завершила TRACEcertification.
TRACE є одночасно глобально визнаною анти-корупційною бізнес-асоціацією та провідним світовим постачальником рішень для оцінки та управління ризиками сторонніх компаній у сфері відповідального ведення бізнесу та протидії корупції.

Детальніше
Вітаємо нового учасника команди Секретариату UNIC!
13 січня, 2020
Новини

Сергій Мартинюк – фахівець з бізнес-комунікацій, стратегічний консультант, що має великий досвід розробки та імплементування комунікаційних технологій.

Детальніше
IІ Комплаєнс-конференція Групи Нафтогаз
23 грудня, 2019
Новини

UNIC приєдналася до IІ Комплаєнс-конференції Групи Нафтогаз яка відбулася 5 грудня у Києві.

Детальніше