Новини

Прес-конференція, організована партнером UNIC , Національним агентство з питань запобігання корупції - НАЗК
23 листопада, 2022
Новини

У п’ятницю, 18 листопада, відбулася прес-конференція, організована партнером UNIC Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК, під час якої відбулася презентація нового дослідження «Корупційні ризики під час обмеження обігу лікарських засобів в умовах воєнного стану», що стосується Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби»

Детальніше
Починаємо знайомити вас зі спікерами нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»
18 листопада, 2022
Новини

25 листопада об 11:00 представники середнього українського бізнесу міста Києва та Київської області матимуть змогу дізнатися від провідних експертів і практиків про можливості, які допоможуть бізнесу триматися на плаву в умовах війни.

Детальніше
Масштабування під час війни: регіональні семінари для бізнесу
16 листопада, 2022
Новини

UNIC у партнерстві з Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національним проектом Дія.Бізнес та Prozorro.Продажі розпочинає серію безкоштовних регіональних заходів для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»

Детальніше
 Чи актуальний комплаєнс для українських компаній або це новий надуманий тренд?
15 листопада, 2022
Новини

Наша відповідь - однозначно актуальний! Але давайте глибше поглянемо на те, у чому саме його важливість для бізнесу.

Детальніше
Вітаємо серед учасників Мережі Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки
15 листопада, 2022
Новини

Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки - це друга державна компанія, яка пройшла нелегкий шлях підготовчого партнерства та стала повноцінним учасником Мережі.

Детальніше
Радо анонсуємо зміни у складі експертних груп UNIC
10 листопада, 2022
Новини

Нові учасники експертної групи є потужним підсиленням UNIC. Спільно ми будемо готувати і проводити експертизу документів та інших продуктів Мережі з питань комплаєнсу на відповідність міжнародним стандартам, національному законодавству і кращим практикам.

Детальніше
Ми раді вітати нового учасника мережі UNIC - Об’єднання Спілка молочних підприємств України
07 листопада, 2022
Новини

Нам приємно вітати серед учасників нашої Мережі організацію, яка спрямовує зусилля в напрямку формування цивілізованих конкурентних умов на ринках молока та молокопродуктів, в першу чергу - усунення недобросовісної конкуренції та фальсифікованої продукції на внутрішньому ринку.

Детальніше
Хочемо представити вам новий склад редакційної колегії Дайджесту Ділової Доброчесності
04 листопада, 2022
Новини

Саме ця команда долучиться до удосконалення експертних матеріалів про культуру ведення доброчесного бізнесу та про актуальні питання секторального комплаєнсу в Україні та світі, що готують учасники та партнери UNIC.

Детальніше