Новини

Історичний момент! Держави Європейського Союзу надали Україні статус кандидата на вступ до ЄС
24 червня, 2022
Новини

Серед ключових вимог і очікувань, що було висунуто Єврокомісією до України – впровадження дієвих антикорупційних механізмів та розбудова культури доброчесності.

Детальніше
Верховна Рада України ухвалила Антикорупційну стратегію на 2021-2025 роки!
20 червня, 2022
Новини

Рекомендації надані від експертних груп Мережі UNIC в частині доброчесності в приватному секторі, державних підприємств, щодо запобігання корупції у сфері охорони здоров'я було враховано у чинній редакції Антикорупційної стратегії на 2021-2025 роки.

Детальніше
Грантова програма UNIC на розбудову комплаєнсу для малого та середнього бізнесу
17 червня, 2022
Новини

Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу започатковує Програму UNIC з грантової підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMEs), яка включатиме допомогу в розбудові комплаєнсу.

Детальніше
Запрошуємо на ключові панелі Загальних Зборів 2022 щодо ролі доброчесності для українського бізнесу в умовах війни
09 червня, 2022
Новини

Впроваджений комплаєнс також стає вирішальним критерієм у залученні міжнародних інвестицій до відбудови України.

Детальніше
Рекомендації UNIC включено до пілотного звіту OECP щодо антикорупційних реформ в Україні
08 червня, 2022
Новини

Антикорупційна мережа для Східної Європи та Центральної Азії, Організація економічного співробітництва та розвитку (АКМ OECD) опублікувала новий звіт та рекомендації для України, в межах 5-го раунду моніторингу Стамбульського плану дій щодо боротьби з корупцією.

Детальніше
ВІКРИТИЙ ЛИСТ ДО КАБМІНУ ЩОДО ПІДТРИМКИ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ З ПИТАНЬ КОМПЛАЄНСУ В ДЕРЖАВНИХ КОМПАНІЯХ ПІД ЧАС ВІЙНИ
10 травня, 2022
Новини

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) звернулася з відкритим листом до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. У своєму зверненні ми просимо підтримати уповноважені підрозділи (уповноважених осіб) з питань комплаєнсу та запобігання, протидії, виявлення корупції у державних компаніях та господарських товариств, і не допустити випадки призупинення дій трудових договорів.

Детальніше
Чи є місце комплаєнсу під час війни? Спойлер - ТАК!
04 травня, 2022
Новини

Колеги з YouControl підготували короткий матеріал на основі інтерв'ю Елізабет Розенберг, помічниці міністра фінансів США з питань фінансування тероризму.

Детальніше
Свіжий Новинар від UNIC
29 квітня, 2022
Новини

Колеги, на пошті вас вже чекає свіжий Новинар від UNIC. Там ми розповідаємо про зміни в напрямах роботи Мережі, вітаємо нових учасників, запрошуємо до закритого Telegram-чату UNIC.

Детальніше