Новини

UNIC завершила процедуру TRACEcertification від провідного світового розробника стандартів протидії корупції
16 січня, 2020
Новини

На початку 2020 року, після піврічної процедури перевірки відповідності, UNIC завершила TRACEcertification.
TRACE є одночасно глобально визнаною анти-корупційною бізнес-асоціацією та провідним світовим постачальником рішень для оцінки та управління ризиками сторонніх компаній у сфері відповідального ведення бізнесу та протидії корупції.

Детальніше
Вітаємо нового учасника команди Секретариату UNIC!
13 січня, 2020
Новини

Сергій Мартинюк – фахівець з бізнес-комунікацій, стратегічний консультант, що має великий досвід розробки та імплементування комунікаційних технологій.

Детальніше
IІ Комплаєнс-конференція Групи Нафтогаз
23 грудня, 2019
Новини

UNIC приєдналася до IІ Комплаєнс-конференції Групи Нафтогаз яка відбулася 5 грудня у Києві.

Детальніше
Вітаємо учасників Мережі – переможців «Премії СУП 2019»!
20 грудня, 2019
Новини

Щіро вітаємо учасників Мережі компанії YouControl та Київгума – переможців «Премії СУП 2019»! 17 грудня Спілка українських підприємців (СУП), вже вдруге, провела урочисту церемонію нагородження компаній-учасників «Премія СУП 2019» – незалежної премії українських підприємців.

Детальніше
 Група Нафтогаз стала партнером Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу
16 грудня, 2019
Новини

Минулої п’ятниці Група Нафтогаз і Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підписали Меморандум про партнерство.

Детальніше
МГУ та UNIC підписали Меморандум про партнерство
16 грудня, 2019
Новини

13 грудня 2019 року, м. Київ - Акціонерне товариство «Магістральні газопроводи України» та Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підписали Меморандум про партнерство, метою якого є просування ідеї відповідального ведення бізнесу в Україні і розвиток комплаєнс систем на державних підприємствах.

Детальніше
Додатковий збір попередніх пропозицій від кандидатів в незалежні експерти UNIC!
04 листопада, 2019
Новини

У зв’язку з втратою однією з компаній статусу Незалежного експерта Мережі UNIC оголошує про початок додаткового збору Попередніх пропозицій від кандидатів в Незалежні Експерти UNIC для заповнення цієї позиції!

Детальніше
UNIC оголошує про відкриту вакансію: Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
10 жовтня, 2019
Новини

Якщо ти прагнеш викликів для професійного росту, цікавишся останніми трендами у сферах маркетингу, PR та діджитал, а також готовий або готова застосувати комунікаційні навички та знання, щоб покращити етику бізнес-середовища в Україні, тоді приєднуйся до команди UNIC!

Детальніше