Новини

«Україна має приєднатися до ОЕСР», - заявив Вільям Денверс, екс-заступник генерального секретаря OECD у колонці для видання the Hill
24 березня, 2023
Новини

 Так, у червні 2022 року ЄС вказав, що Україна є офіційним кандидатом на членство, але приєднання до союзу займе час і буде складним економічним та політичним процесом.

Детальніше
Експерт UNIC Гліб Бакалов, Комплаєнс-офіцер, Уповноважений з реалізації Антикорупційної програми НЕК
18 березня, 2023
Новини

Експерт UNIC Гліб Бакалов, Комплаєнс-офіцер, Уповноважений з реалізації Антикорупційної програми НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo, поділився своїм досвідом у сфері комплаєнсу для Національного правового курсу із запобігання корупції, організованого ELSA Kyiv.

Детальніше
Бізнес-омбудсмен Роман Ващук представив результати розслідування за власною ініціативою щодо чисельних випадків блокування податкових накладних
15 березня, 2023
Новини

В межах власного розслідування Рада бізнес-омбудсмена не лише проаналізувала витоки проблеми, зокрема зміни до Постанови Кабінету Міністрів № 1165, що спровокували лавину заблокованих накладних.

Детальніше
Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з Коаліцією громадських організацій RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction
14 березня, 2023
Новини

Меморандум передбачає співпрацю у розробці й впровадженні антикорупційних політик та забезпечення доступу до відкритих даних, а також спільне впровадження Електронної системи управління відбудовою (ЕСУВ).

Детальніше
Продовжуємо вас знайомити з учасниками UNIC, - сьогоднішнім героєм рубрики #ЮНІКальний_бізнес став Глобус Банк
10 березня, 2023
Новини

Банк працює на українському ринку з 2007 року. Глобус динамічно розвивається, має високий кредитний рейтинг та пропонує весь спектр банківських послуг, задовольняючи потреби у фінансових послугах як приватних осіб так і корпоративних Клієнтів.

Детальніше
UNIC спільно з коаліцією громадських організацій RISE Ukraine закликає Уряд утриматись від змін до Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки
09 березня, 2023
Новини

Зміни, які можуть суттєво змінити сутність, принципи та підходи Державної антикорупційної програми, можуть негативно вплинути на її реалізацію і ефективність.

Детальніше
Борітеся – поборете
09 березня, 2023
Новини

Відзначаючи річницю дня народження Тараса Шевченка, ми, українці, щоразу відчуваємо наскільки точно його слова відгукуються у теперішніх реаліях українського суспільства. Особливо сьогодні, коли росіяни вчергове атакували ракетами мирне населення вночі.

Детальніше
UNIC вітає всіх жінок з Міжнародним Жіночим Днем
08 березня, 2023
Новини

Міжнародний Жіночий День є гарною нагодою відзначити всі здобутки жінок за останні 150 років у їхній боротьбі за свої права, рівність у доступі до можливостей для реалізації свого потенціалу та однакових умов праці.

Детальніше