Новини

UNIC взяв участь у Конференції з питань відновлення України у Берліні: ключові висновки
24 червня, 2024
Новини

11-12 червня Голова Виконавчого комітету UNIC Гліб Бакалов та Голова Секретаріату АнтонінаПрудко взяли участь у Конференції з питань відновлення України (URC 2024) та паралельних заходах до неї, що проходили в Берліні.

Детальніше
UNIC провів Щорічні Загальні Збори Учасників Мережі та прозвітував про результати роботи за 2023 рік
03 червня, 2024
Новини

31 травня Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) провела Щорічні Загальні Збори Учасників на тему «Безпека доброчесного бізнесу під час відновлення як пріоритет стійкої європейської держави».

Детальніше
UNIC відкриває збір заявок від кандидатів до складу Виконавчого комітету
30 квітня, 2024
Новини

У Виконавчому комітеті UNIC для зовнішніх експертів наявна одна вакантна позиція, на яку делегувати своїх представників можуть міжнародні організації, проекти міжнародної технічної допомоги, які працюють в Україні, та інші авторитетні неурядові організації.

Детальніше
UNIC та CIPE провели спільний вебінар, присвячений темі системного ризик-менеджменту як основи конкурентоздатності українського бізнесу
29 квітня, 2024
Новини

24 квітня відбувся онлайн захід на тему “Перехід на новий рівень: системний ризик-менеджмент та підвищення конкурентоздатності українського бізнесу в проєктах відновлення”, який UNIC організував за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Детальніше
У Києві відбувся Mind Entrepreneur Summit
23 квітня, 2024
Новини

19 квітня в івент-холі «Почайна» відбулась найбільша конференція для малого та середнього бізнесу

Детальніше
UNIC шукає експерта з розробки (оновлення) шаблонів комплаєнс документів
10 квітня, 2024
Новини

Шановні друзі та колеги! Мережа UNIC оголошує тендер на пошук зовнішнього експерта, який здійснить перегляд та оновлення шаблонів комплаєнс-документів UNIC для малого та середнього підприємництва (МСП), а також підготує та проведе тренінг із їх впровадження для представників МСП. На роль експерта може претендувати як експертна організація, так і індивідуальний консультант (із статусом ФОП).

Детальніше
UNIC шукає Менеджера/-ку з підтримки учасників Мережі!
09 квітня, 2024
Новини

UNIC шукає Менеджера/-ку з підтримки учасників Мережі!

Детальніше
Новий освітній курс про розбудову комплаєнсу бізнесом вже доступний на порталі Дія.Бізнес
21 березня, 2024
Новини

На порталі Дія.Бізнес доступний новий освітній курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови», який допоможе підприємцям здобути базові знання та розвинути практичні навички у сфері доброчесності та комплаєнсу, необхідні для посилення ділової репутації, що сприятиме розвитку та масштабуванню бізнесу в сучасних умовах.

Детальніше