Публікації

Комплаєнс та репутація: 17 каверзних запитань і відповідей на них
09 жовтня, 2019
Публікації

Ваш бізнес хоче взяти кредит або знайти довгострокового інвестора? Будь-яка успішна компанія, надійний банк і тямущий інвестор в такому випадку зададуть вам питання: а яка репутація у вашого бізнесу? Чи не зашкодить нам співпраця з вами? Вони перевірятимуть вашу репутацію, тому що дбають про свою. Тому вам доведеться довести, що ваша репутація бездоганна. Як це зробити? Що таке "репутація бізнесу"? Як її виміряти? Разом з Гаяне Каракашян, Головою Секретаріату UNIC, та редакцією Business Views склали гід, що дасть відповіді на ці та інші питання.

Детальніше
Колективне усвідомлення
17 вересня, 2019
Публікації

Гаяне Каракашян, Голова Секретаріату UNIC, розповіла Юридичній практиці про розвиток колективних ініціатив за напрямком антикорупції.

Детальніше
Комунікації, коли емоція цінніша за раціо
11 вересня, 2019
Публікації

Олена Обухівська, менеджерка з комунікацій Arricano, компанії-учасника UNIC, розповіла VoxUkraine про тренди суспільних комунікацій останніх років.

Детальніше
Олена Лімакова: Державне фінансування медицини має зрости до 8-10% ВВП
16 серпня, 2019
Публікації

UNIC та VoxUkraine підготували серію матеріалів на тему бізнес-середовища в Україні. Перша стаття - з учасником Мережі Sandoz Україна, а саме з Оленой Лімаковою , керівником юридичного відділу компанії.

Детальніше
Комплаєнс: витрати чи інвестиції
12 серпня, 2019
Публікації

Тетяна Херувимова, інспектор Ради бізнес-омбудсмена та член Експертної групи UNIC, розповіла про переваги прозорого бізнесу у матеріалі для Закон і Бізнес.

Детальніше
Доброчесність передусім: чому боротьба з корупцією - це справа не лише держави
18 липня, 2019
Публікації

Три експерти UNIC, компанії-учасниці, дають відповіді щодо значної ролі бізнесу у впроваджені стандартів комплаєнсу та, як наслідок, боротьбі з корупцією на державному рівні.

Детальніше
Compliance as a Business Success Factor: Why “Dealing Quickly and Simply” No Longer Works
26 червня, 2019
Публікації

UNIC Secretariat has talked to Dr. Rainer Markfort, a Dentons Berlin Corporate Partner and co-head of the European Compliance Group, on what it takes to build a compliant organization today and the UNIC’s possible role in facilitating the collective action of its member-companies to further the adaptation of international integrity principles and practices in Ukraine.

Детальніше
Комплаєнс як конкурентна перевага вашого бізнесу
10 червня, 2019
Публікації

Разом з Business Views говорили про комплаєнс мовою бізнесу. Дякуємо Arzinger за те, що долучилися до тлумачення теми комплаєнсу з практичної точки зору.

Детальніше