Медіа

Перелік актуальних грантових пропозицій та освітніх можливостей
06 лютого, 2023
Публікації

Цього тижня радимо звернути увагу на наступні ініціативи для підтримки бізнесу.

Детальніше
Принципи створення комплаєнс-політики
04 лютого, 2023
Публікації

Комплаєнс-система складається з низки елементів, тому бізнесу корисно знати, на що саме необхідно звернути увагу під час впровадження політик доброчесності. Найважливішим документом є комплаєнс-політика, яка визначає основні засади ведення етичного бізнесу в компанії.

Детальніше
Україна посіла 116 місце серед 180 країн в Індексі сприйняття корупції-2022
31 січня, 2023
Новини

31 січня глобальний рух Transparency International традиційно презентував велике дослідження Індексу сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index – CPI). Україна в ньому отримала 33 бали зі 100 можливих за 2022 рік

Детальніше
Додаткові інструменти, які можуть бути корисними підприємцям та надати новий поштовх для розвитку та розширення їх бізнесів
31 січня, 2023
Публікації

Бізнес в Україні потребує неабиякої стійкості для балансування в ускладнених війною умовах. UNIC вирішив аналізувати додаткові інструменти, які можуть бути корисними підприємцям та надати новий поштовх для розвитку та розширення їх бізнесів.

Детальніше
Фактори, які впливають на функціонування українського бізнесу
31 січня, 2023
Публікації

Ми вирішили підкреслити деякі аспекти, притаманні для українського корпоративного сектору, суспільного та політичного середовища, які можуть мати негативний вплив на сприйняття надійності українського бізнесу міжнародними партнерами.

Детальніше
Наш партнер Офіс з розвитку підприємництва та експорту розпочинає серію безкоштовних тренінгів для підприємців.
27 січня, 2023
Події

Вже зовсім скоро стартує перший захід, присвячений експорту харчової продукції

Детальніше
Продовжуємо представляти учасників спільноти UNIC
27 січня, 2023
Новини

Сьогоднішнім героєм рубрики #ЮНІКальний_бізнес стало ТОВ "Київгума" ─ один з найбільших виробників виробів з гуми, латексу, ПВХ, ТЕП і силікону в Україні.

Детальніше
Наш партнер Рада бізнес-омбудсмена за підтримки ЄБРР запустила регулярну публікацію відповідей на найбільш актуальні запитання бізнесу на онлайн-платформі
25 січня, 2023
Публікації

Один з перших матеріалів на платформі присвячений порядку адміністративного оскарження зупинення реєстрації податкових накладних.

Детальніше