Медіа

UNIC взяв участь у Конференції з питань відновлення України у Берліні: ключові висновки
24 червня, 2024
Новини

11-12 червня Голова Виконавчого комітету UNIC Гліб Бакалов та Голова Секретаріату АнтонінаПрудко взяли участь у Конференції з питань відновлення України (URC 2024) та паралельних заходах до неї, що проходили в Берліні.

Детальніше
UNIC провів Щорічні Загальні Збори Учасників Мережі та прозвітував про результати роботи за 2023 рік
03 червня, 2024
Новини

31 травня Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) провела Щорічні Загальні Збори Учасників на тему «Безпека доброчесного бізнесу під час відновлення як пріоритет стійкої європейської держави».

Детальніше
Mind Invest Summit: Entry point to Ukraine. Як правильно інвестувати в Україну
27 травня, 2024
Події

Провідне бізнес-видання Mind проводить Mind Invest Summit – головний з’їзд інвесторів, що вже інвестують або планують інвестувати в Україну.

Детальніше
14 червня та 24-25 жовтня в Києві відбудеться XXII Форум Фінансових Директорів (Ukrainian CFO Forum), UNIC – інформаційний партнер події
22 травня, 2024
Події

Це дискусійна платформа для обміну проривними технологіями та практиками фінансового менееджменту. Організатори - компанія FA Service, визнаний лідер організації бізнес-подій в Україні. Партнери форуму - ПУМБ, Arzinger, AC Crowe, Вчасно, Boyden, ACCA та інші.

Детальніше
Запрошуємо 31 травня на ЩОРІЧНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ
15 травня, 2024
Події

Запрошуємо 31 травня взяти участь у ЩОРІЧНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ на тему «Безпека доброчесного бізнесу під час відновлення як пріоритет стійкої європейської держави».

Детальніше
Комплаєнс політика компанії: що має включати?
14 травня, 2024
Публікації

Ділимося з вами статтею від Марини Кравченко, начальниці відділу комплаєнс групи компанії Volia. Тема статті - Комплаєнс політика компанії: що має включати?

Детальніше
Офлайн інтенсив для бізнесу «Перехід на новий рівень: імплементація інструментів доброчесності»
09 травня, 2024
Події

До уваги представників бізнесу! Запрошуємо до участі в одноденному офлайн інтенсиві «Перехід на новий рівень: імплементація інструментів доброчесності».

Детальніше
UNIC відкриває збір заявок від кандидатів до складу Виконавчого комітету
30 квітня, 2024
Новини

У Виконавчому комітеті UNIC для зовнішніх експертів наявна одна вакантна позиція, на яку делегувати своїх представників можуть міжнародні організації, проекти міжнародної технічної допомоги, які працюють в Україні, та інші авторитетні неурядові організації.

Детальніше