Повернутись до списку

Рада бізнес-омбудсмена

Рада бізнес-омбудсмена
E-mail: info@boi.org.ua
Телефон: +38 044 237 74 01
Сайт: https://boi.org.ua/

Рада бізнес-омбудсмена

Рада бізнес - омбудсмена (РБО) була створена 26 листопада 2014 р. на підставі Указу Уряду № 691 від 26.11.2014 р. №94, що передбачає реалізацію Меморандуму про взаєморозуміння для української антикорупційної ініціативи від 12 травня 2014 року  між урядом України, ЄБРР, ОЕСР та п'ятьма найбільшими українськими бізнес-асоціаціями.

РБО є державною та приватною некомерційною організацією з високим ступенем незалежності та професійним персоналом. РБО має дві основні функції - розслідування індивідуальних скарг компаній щодо заявлених актів корупції або інших порушень їх законних інтересів державою та пропонування системних рішень для найбільш поширених проблем. Щодо розслідування,  РБО розглядає скарги, подані компаніями, проводить попередній аналіз, а в тих випадках, коли скарги обґрунтовані, РБО переходить до державних органів, які порушили права компанії та шукають вирішення конкретних проблем.

19 травня 2017 РБО за підтримки ЄБРР та ОЄСР представила бізнесу, котрий прагне працювати прозоро - Всеукраїнську мережу доброчесності та комплаєнсу.