Події

Вплив воєнного стану на фінансовий сектор України .
15 квітня, 2022
Події

Як працює банківська система під час війни, чого очікувати на ринку капіталів та про діяльність українських суддів — про все це розкажуть експерти міжнародної компанії DENTONS під час відкритого вебінару (Dentons Kyiv Office).

Детальніше
Кібербезпека бізнесу під час війни: вистояти та захистити.
10 квітня, 2022
Події

Від початку вторгнення орків кіберпростір України також став ареною бойових дій. У середу, 12 квітня, запрошуємо приєднатися до ZOOM-зустрічі, де обговоримо актуальні питання українського кіберпростору.

Детальніше
Що робити, якщо ваш дім чи бізнес зруйнувала війна? ПОКРОКОВИЙ АЛГОРИТМ ЗБОРУ ДОКАЗІВ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ
07 квітня, 2022
Події

Зараз здійснюється низка заходів зі збору доказів та даних про втрати для подальшого відшкодування. Як це правильно зробити, що важливо подати, і як оформити — консультує міжнародна юридична фірма, компанія-учасник UNIC CMS.

Детальніше
ВЕБІНАР: Трудові відносини в умовах війни
04 квітня, 2022
Події

Аби «озброїти» трудові відносини для роботи бізнесу в реаліях війни, 15 березня було прийнято Закон України № 2136-ІХ (набрав чинності 24 березня). Про ключові зміни, які необхідно врахувати роботодавцям та працівникам поговоримо під час вебінару з представниками Мінекономіки та провідної юридичної фірми Arzinger law firm.

Детальніше
Дискусія від Sayenko Kharenko УСЕ ПРО СПЛАТУ ПОДАТКІВ ПІД ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ!
01 квітня, 2022
Події

ПРО ЩО: 15 березня Верховна Рада прийняла низку змін до податкового законодавста задля підтримки громадян та бізнесу в Україні на період воєнного стану. Під час відкритої дикусії фахівці юридичної фірми Sayenko Kharenko обговорять та роз’яснять ключові з них.

Детальніше
Вебінар від CMS CMNO: Що робити, якщо ваш дім чи бізнес зруйнувала війна
31 березня, 2022
Події

Вебінар від CMS CMNO: Що робити, якщо ваш дім чи бізнес зруйнувала війна. Під час вебінару поговоримо про те, як задокументувати пошкоджене майно, завдані збитки та захистити права бізнесу під час війни? Також буде надано конкретні алгоритми, які допоможуть правильно задокументувати збитки і захистити права та інтереси бізнесу.

Детальніше
СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ UNIC: Стійкість бізнесу в умовах війни
31 березня, 2022
Події

UNIC розпочинає серію вебінарів на гострі під час війни теми для бізнесу: як відшкодувати втрати свого підприємства, щодо трудового, податкового законодавства, питання кібербезпеки.

Детальніше
Відкритий вебінар-практикум: «People Information Research. Як та де шукати інформацію про фізичних осіб і не тільки».
06 грудня, 2021
Події

15 грудня, о 15:00, запрошуємо на відкритий вебінар-практикум: «People Information Research. Як та де шукати інформацію про фізичних осіб і не тільки».

Детальніше