Події

Конференція з питань корупції та антикорупційних політик
02 липня, 2019
Події

4-5 липня 2019 року відбудеться Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, організована Київською школою економіки та Європейським банком реконструкції та розвитку. Ми раді бути серед доповідачів та учасників заходу разом з ініціатором та партнером Мережі Радою бізнес-омбудсмена.

Детальніше
Комплаєнс-лайфхаки: як управляти репутаційними ризиками бізнесу?
20 червня, 2019
Події

Рада бізнес-омбудсмена в Україні (РБО) та Амеркианська торгівельна палата в Україні (ACC) розпочинає серію освітніх семінарів за участі інспекторів РБО.

Детальніше
GOLAW вебінар | Загрози для бізнесу від своїх і чужих
11 червня, 2019
Події

Внутрішня корпоративна безпека та аудит системи інформаційної безпеки – питання, які потребують уваги та практичні знання для їх ефективного рішення. Радник GOLAW, керівник практики безпеки бізнесу Ігор Вінницький розповість як саме налагодити систему безпеки Вашого бізнесу та заздалегідь попередити можливі ризики, що можуть виникнути як через непорядну діяльність власних співробітників, так і зі сторони конкурентів.

Детальніше
Відбувся другий Тиждень ділової доброчесності у Києві та Львові
30 травня, 2019
Події

З 20 по 24 травня 2019 року Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена, Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського банку реконструкції та розвитку провела щорічний Тиждень ділової доброчесності у Києві, який завершився у Львові. Загалом до Тижня долучилися 200 учасників та 50 доповідачів, серед яких провідні експерти у сфері комплаєнсу, власники бізнесу та консультанти, дипломатичні місії та представники органів державної влади в Україні.

Детальніше
GOLAW вебінар | Конкурент – партнер: хто є хто. Як забезпечити економічну безпеку підприємства?
30 травня, 2019
Події

Антиконкурентна розвідка. Економічна безпека підприємства. Розшук та встановлення активів. Зазвичай такі поняття сприймаються вкрай негативно, адже попередити шахрайство та корупційні дії зі сторони іноді власних партнерів здається майже неможливим. Під час вебінару радник та керівник практики безпеки бізнесу GOLAW Ігор Вінницький розповість як саме діяти в умовах конкурентного середовища та захистити власний бізнес.

Детальніше
UNIC взяла участь у Форумі Integrity in What We Do від Ferrexpo, Горішні Плавні
29 травня, 2019
Події

24 травня 2019 року Мережа вдруге взяла участь у Форумі "Integrity in What We Do" в рамках тижня заходів, присвячених комплаєнсу та організованих компанією Ferrexpo у Горішніх Плавнях (Полтавський регіон).

Детальніше
MBA Kids International x UNIC візит у Агро Регіон
27 травня, 2019
Події

16 травня 2019 року MBA Kids International разом з UNIC здійснили тур для учнів школи до нового терміналу компанії Агро Регіон, учасника Мережі.

Детальніше
Форум Ferrexpo
17 травня, 2019
Події

24 травня 2019 року відбудеться другий Форум "Integrity in What We Do", організований групою Ferrexpo та UNIC за підтримки Ради бізнес-омбудсмена. Форум проводиться з метою просування ідей доброчесного ведення бізнесу шляхом об’єднання зусиль.

Детальніше