Події

Залишилося кілька днів до XVІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться 27 жовтня в Варшаві.
25 жовтня, 2022
Події

Відбудеться дискусія "Чи є шанс у Польщі та України відвернути світову продовольчу кризу завдяки тіснішій кооперації в галузі сільського господарства та продовольства?"

Детальніше
Запрошуємо учасників Мережі взяти у часть у заході
17 жовтня, 2022
Події

27 жовтня у Варшаві Асоціація українського бізнесу в Польщі та юридична група EUCON проводять XVІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу».

Детальніше
9 жовтня Всеукраїнській Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) виповнилося 5 років
11 жовтня, 2022
Події

Щиро дякуємо компаніям-учасницям Мережі, нашим партнерам, кожному за постійну підтримку та професійний внесок у розбудову Мережі і формування доброчесних правил ведення бізнесу в Україні. За ці роки нам вдалося сформувати справжню спільноту експертів, комплаєнс-офіцерів та компаній, для яких відповідальне і етичне ведення бізнесу це основна цінність.

Детальніше
Для UNIC найбільшою цінністю є люди - наша команда і учасники
04 жовтня, 2022
Події

У Мережі існує традиція щороку збиратися на неформальні заходи, щоб спільно провести час у теплій атмосфері та краще познайомитися.

Детальніше
Запрошуємо приєднатися до серії регіональних круглих столів від ОЕСР
29 вересня, 2022
Події

ОЕСР разом із партнерськими організаціями проводить серію круглих столів з питань доброчесності в бізнесі 2022 року.

Детальніше
 Вебінар
23 вересня, 2022
Події

UNIC та Arzinger в межах Академії ділової доброчесності UNIC організовують захід, на якому юристи трудового та податкового права Arzinger під час Вебінар "Робота з працівниками після переїзду за кордон: податкові та юридичні виклики" допоможуть знайти відповіді на виклики, з якими сьогодні стикається український бізнес через релокацію працівників.

Детальніше
Заключний вебінар
30 серпня, 2022
Події

Під час вебінару “Виклики для роботодавця” експерти Мережі розглянуть проблеми, які виникають через віддалену роботу персоналу: питання обміну документами, контролю виконання поставлених завдань, здійснення оплати праці, тощо.

Детальніше
Вебінар «Благодійність без ризиків» літньої серії UNIC «Комплаєнс під час війни»
19 серпня, 2022
Події

Про актуальні питання комплаєнсу у контексті благодійної діяльності компаній будемо говорити під час вебінару літньої серії UNIC «Комплаєнс під час війни. Благодійність без ризиків».

Детальніше