Події

Мережа провела три заключні регіональні семінари в рамках Тижня ділової доброчесності у 2018 році
27 вересня, 2018
Події

Низка регіональних семінарів «Ділова доброчесність: долучайся, впроваджуй та вигравай» організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. У вересні 2018 року ще три регіони країни дізналися про діяльність Мережі та практику запровадження систем комплаєнсу: Івано-Франківськ, Рівне та Чернігів.

Детальніше
Сертифікація: крок за кроком
06 вересня, 2018
Події

Запрошуємо Вас 20 вересня 2018 року, у четвер, на захід, щоб дізнатися більше про сертифікацію комплаєнсу – СЕРТИФІКАЦІЯ: КРОК ЗА КРОКОМ. Захід організований Мережею за підтримки учасника Мережі, ЮФ Avellum.

Детальніше
Регіональні семінари 2018 (продовження)
31 серпня, 2018
Події

Запрошуємо на регіональні семінари в наступних трьох регіонах України, організовані ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній.

Детальніше
Засідання Експертної групи Мережі - 30 серпня 2018
22 серпня, 2018
Події

Секретаріат Мережі запрошує на наступне засідання Експертної групи Мережі для обговорення проекту Кодексу ділової поведінки і етики.

Детальніше
Форум
16 серпня, 2018
Події

UNIC радо виступає інформаційним партнером та запрошує на форум «Вплив різноманітності та лідерства на результати». Це перший Центрально та Східноєвропейський форум, організований CFA Ukraine та CFA Institute Research Challenge in Ukraine.

Детальніше
10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV
16 серпня, 2018
Події

Найбільша в Східній Європі бізнес-подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам в сфері сталої енергетики - 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV відбудеться в Києві з 16 по 19 жовтня 2018 року.

Детальніше
В Україні відбулися 5 регіональних семінарів в рамках Тижня ділової доброчесності
07 серпня, 2018
Події

Низка регіональних семінарів "Ділова доброчесність: долучайся, впроваджуй та вигравай" організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. У липні-серпні 2018 року семінари пройшли у п’яти найбільших містах України, не враховуючи Київ: Харків, Львів, Одеса, Вінниця та Дніпро.

Детальніше
Регіональні семінари 2018
13 липня, 2018
Події

Запрошуємо на регіональні семінари, організовані ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній. 

Детальніше