Події

Друге щорічне Українське Інвестиційне Роудшоу у Лондоні
28 листопада, 2018
Події

Роудшоу вкотре є платформою для провідних українських компаній, щоб зустрітися з найвпливовішими керуючими фондами нових ринків, інвестиційними банкірами і консультантами та широким колом зацікавлених сторін з фінансового співтовариства Лондона, не кажучи вже про широкий спектр нинішніх і потенційних стратегічних інвесторів.

Детальніше
III Міжнародний Форум Корпоративних Директорів
27 листопада, 2018
Події

4 грудня 2018 року відбудеться III Міжнародний Форум Корпоративних Директорів, який вже третій рік поспіль організовує Професіональна асоціація корпоративних директорів (ПАКУ).

Детальніше
Сертифікація UNIC отримала оцінку на Конференції з антикорупційних колективних дій в Базельському інституті управління
26 листопада, 2018
Події

Минулого тижня на Конференції з антикорупційних колективних дій в Базельському інституті управління Тетяна Херувімова, інспектор Ради бізнес-омбудсмена, презентувала UNIC сертифікацію в Україні.

Детальніше
День комплаєнсу, Dentons Варшава
22 листопада, 2018
Події

15 листопада 2018 року Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC, та Леся Курилко, Фінансовий директор Oriflame та член Виконавчого комітету Мережі, мали нагоду виступити серед учасників Дня комплаєнсу, який був організований Dentons у Варшаві.

Детальніше
Етична поведінка як запорука сталого розвитку бізнесу та ринку
21 листопада, 2018
Події

Захід організовано з метою ініціювати дискусію між учасниками ринку щодо сутності етичної поведінки та для обміну дієвими рішеннями та практиками застосування етичних норм для підвищення довіри до українського ринку капіталу.

Детальніше
Захід
14 листопада, 2018
Події

16 листопада 2018 року UNIC, Рада бізнес-омбудсмена, а також учасники Мережі Kreston GCG та Carlsberg Україна зберуться у Горішніх Плавнях, щоб разом з представниками компанії Ferrexpo Poltava Mining говорити про доброчесність ведення бізнесу

Детальніше
V Форум ДИРИГЕНТИ ЗМІН
07 листопада, 2018
Події

Запрошуємо на ювілейний V Форум ДИРИГЕНТИ ЗМІН для лідерів думок та бізнесу, який відбудеться 13 листопада в Hilton Kyiv. UNIC виступає одним з партнерів заходу.

Детальніше
Відбувся захід для учасників UNIC
31 жовтня, 2018
Події

29 жовтня 2018 року UNIC за підтримки ЮФ Arzinger провів захід для учасників Мережі "Доброчесність об'єднує бізнес".

Детальніше