Події

Відбулися семінари на тему трудового комплаєнсу у Харкові та Дніпрі
07 жовтня, 2019
Події

1 та 3 жовтня UNIC разом з ЮФ "Ілляшев та Партнери" та Європейською бізнес асоціацією провели семінари на тему "Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків".

Детальніше
Ukrainian Business Forum 2019
25 вересня, 2019
Події

Вчора, 24 вересня 2019 року, відбувся Ukrainian Business Forum 2019. Модератором дискусії була Гаяне Каракашян, Голова Секретаріату. Серед спікерів сесії: Михайло Шомін, СЕБ Корпоративний Банк; Вікторія Мельниченко, Integrites; Марта Оситняжська, Укренерго; та Тетяна Клименко, Law & Trust International.

Детальніше
Семінар від GOLAW. Безпека бізнесу: чому не варто відкладати на потім
23 вересня, 2019
Події

На семінарі GOLAW "Безпека бізнесу: чому не варто відкладати на потім" розповідаємо про те, як запобігти шахрайству з фінансовими ресурсами, запобігти формуванню корупційних схем та виявити канали витоку конфіденційної інформації на власному підприємстві.

Детальніше
Секрет фірми: управління ризиками розголошення комерційної таємниці
20 вересня, 2019
Події

Радо підтримуємо захід учасника UNIC ЮФ Arzinger. Тема заходу – "Секрет фірми: управління ризиками розголошення комерційної таємниці".

Детальніше
Заходи UNIC,
17 вересня, 2019
Події

Бронюйте дати на жовтень для бізнес-заходів з UNIC, Ілляшев та Партнери та EBA! Тема заходів: "Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків".

Детальніше
Захід НАЕК
16 вересня, 2019
Події

12-13 вересня 2019 року ДП "НАЕК "Енергоатом" та UNIC провели навчальний захід "Практичні інструменти для зміцнення засад доброчесності у діяльності приватних та державних підприємств" на Рівненській АЕС в рамках партнерства.

Детальніше
IV International Compliance Forum
10 вересня, 2019
Події

Дієвий контроль у сфері комплаєнс — це не лише лояльність клієнтів, зацікавленість і довіра акціонерів та суспільства в цілому. Комплаєнс-контроль є гарантією захисту репутації, а при виході компанії на світові ринки капіталу наявність, комплаєнс функції в організації позитивно сприймають як міжнародні регулятори та інвестиційні фінансові організації, так і інституційні інвестори. Організатор Форуму газета «Юридическая практика». UNIC рада вже вдруге підтримати проведення Форуму та зазначити, що серед генерального та експертного партнерів Форуму учасники Мережі Arzinger та KPMG Law відповідно.

Детальніше
День відкритих дверей MBA Kids International
04 вересня, 2019
Події

Всіх, хто хоче дізнатися більше про Річну програму MBA Kids 2019-2020, Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International запрошує на свій тематичний День відкритих дверей.

Детальніше