Події

Захід
12 березня, 2019
Події

Запрошуємо учасників Мережі взяти участь у форумі «Compliance` 2019. Як бути готовим до змін?», організований Ukrainian Business Forum та який відбудеться 16 квітня 2019 року з 10:00 до 19:00 у IQ Business Center. UNIC долучився до форуму як інфопартнер, а також серед спікерів форуму представники Секретаріату UNIC, учасники та партнери Мережі: KPMG Ukraine, Ukrenergo, METRO Cash&Carry та Sanofi.

Детальніше
UNIC разом з MBA Kids та Ethicontrol провели спільний захід з бізнес етики для учнів
11 березня, 2019
Події

Минулої суботи, 9 березня 2019 р., UNIC разом з MBA Kids та учасником Мережі компанією Ethicontrol провели перший спільний захід на тему бізнес етики для учнів MBA Kids. Учні активно дискутували та аналізували бізнес кейси зі спікером Олегом Лагодієнко, співзасновником Ethicontrol. Історії з власного досвіду, а також захоплююча інтерактивна гра надихнули дорослих на нові ідеї щодо поширення ідеї етичного ведення бізнесу та виховання культури доброчесності в Україні.

Детальніше
9й Інвестиційний Форум CFA Society Ukraine
06 березня, 2019
Події

Асоціація інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine має честь запросити учасників UNIC на 9й Інвестиційний Форум CFA Society Ukraine, де ви дізнаєтеся, які події та тренди впливатимуть на економіки світу та України, і як можна підготуватися до їх наслідків. Форум проводиться за підтримки міжнародного CFA Institute та у партнерстві з асоціацією ACCA. Генеральний медіа партнер Форуму — ЛІГА. Інформаційний партнер Форуму – UNIC.

Детальніше
Нетворкінг-захід з бізнес етики з MBA Kids
05 березня, 2019
Події

Цієї суботи, 9 березня 2019 р., відбудеться нетворкінг-захід з бізнес етики для учнів річної програми школи MBA Kids. UNIC виступає партнером заходу та із задоволенням долучилася до розробки програми. Серед спікерів заходу - учасник Мережі компанія Ethicontrol.

Детальніше
10-й Ювілейний Форум
25 лютого, 2019
Події

12 квітня 2019 року відбудеться 10-й Ювілейний Форум "Корупція та корпоративне шахрайство", організований компанією FaService. Цього року UNIC радо підтримує форум та запрошує учасників та партнерів Мережі до участі.

Детальніше
 Hardtalk: Renewables in Details від GOLAW та A7 Conferences
18 лютого, 2019
Події

28 березня 2019 року відбудеться Hardtalk: Renewables in details. Захід організовано юридичною фірмою GOLAW, учасником Мережі, та компанією A7 Conferences.

Детальніше
Доброчесність ведення бізнесу, Посольство Королівства Нідерландів в Україні
21 січня, 2019
Події

5 лютого 2019 року відбудеться захід "Доброчесність ведення бізнесу", організований Посольством Королівства Нідерландів в Україні. На захід запрошено представників голландських компаній, які здійснюють свою діяльність на ринку України.

Детальніше
I Комплаєнс Конференція Групи Нафтогаз
14 січня, 2019
Події

11 грудня 2018 року у Групі Нафтогаз відбулася І Комплаєнс-конференція, яка зібрала всіх відповідальних за комплаєнс-функцію на підприємствах і товариствах Групи.

Детальніше