Події

Наш партнер Офіс з розвитку підприємництва та експорту розпочинає серію безкоштовних тренінгів для підприємців.
27 січня, 2023
Події

Вже зовсім скоро стартує перший захід, присвячений експорту харчової продукції

Детальніше
26 ​ січня відбудеться 9-ий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу: релокація та відновлення” за підтримки Проєкт USAID
23 січня, 2023
Події

На заході учасники дізнаються про те, як отримати гранти на створення або розвиток переробного підприємства, як релокувати бізнес.

Детальніше
Запрошуємо до участі у серії воркшопів, присвячених питанням побудови довірливих відносин з донорами
20 січня, 2023
Події

Представники UNIC долучаться до навчання для громадських неприбуткових організацій, яке організовує наш партнер Професійна асоціація корпоративного управління - ПАКУ за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine).

Детальніше
Перший захід для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?».
05 грудня, 2022
Події

25 листопада у м. Києві UNIC за підтримки Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національного проекту Дія.Бізнес та Prozorro.Продажі організував перший захід для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?».

Детальніше
Продовжуємо знайомство зі спікерами нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»
23 листопада, 2022
Події

Залишилося лише кілька днів до нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»

Детальніше
Починаємо знайомити вас зі спікерами нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»
18 листопада, 2022
Події

25 листопада об 11:00 представники середнього українського бізнесу міста Києва та Київської області матимуть змогу дізнатися від провідних експертів і практиків про можливості, які допоможуть бізнесу триматися на плаву в умовах війни.

Детальніше
Масштабування під час війни: регіональні семінари для бізнесу
16 листопада, 2022
Події

UNIC у партнерстві з Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національним проектом Дія.Бізнес та Prozorro.Продажі розпочинає серію безкоштовних регіональних заходів для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»

Детальніше
Залишилося кілька днів до XVІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться 27 жовтня в Варшаві.
25 жовтня, 2022
Події

Відбудеться дискусія "Чи є шанс у Польщі та України відвернути світову продовольчу кризу завдяки тіснішій кооперації в галузі сільського господарства та продовольства?"

Детальніше