Події

День відкритих дверей MBA Kids International
04 вересня, 2019
Події

Всіх, хто хоче дізнатися більше про Річну програму MBA Kids 2019-2020, Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International запрошує на свій тематичний День відкритих дверей.

Детальніше
Практична конференція до Всесвітнього дня етики: Smart Ethics, Security & Compliance
02 вересня, 2019
Події

Учасник Мережі, компанія Ethicontrol, другий рік поспіль відзначає в Україні Всесвітній день етики #globalethicsday2019. Цього разу Дню етики присвячено практичну конференцію з фокусом на технології, що допомогають підвищувати бізнес-етику.

Детальніше
VI Форум
22 серпня, 2019
Події

Уже вшосте Форум об’єднає власників і керівників українських та міжнародних компаній, авторитетних суспільних і державних діячів, лідерів думок задля спільної мети – трансформації себе, власного бізнесу та держави. Організатор заходу – Deloitte в Україні. UNIC виступає інформаційним партнером форуму цього року.

Детальніше
European Pro Bono Summit
15 серпня, 2019
Події

26 вересня 2019 року у Києві буде проведено European Pro Bono Summit. Організатори Саміту — Pro Bono Club Ukraine та Global Pro Bono Network. UNIC виступає інформаційним партнером Саміту.

Детальніше
Ukrainian Business Forum 2019
25 липня, 2019
Події

24 вересня відбудеться Ukrainian Business Forum 2019 і ми в UNIC раді бути серед інформаційних партнерів, а також спікерів форуму.

Детальніше
UNIC взяла участь у Конференції з питань корупції та антикорупційних політик
17 липня, 2019
Події

У липні 2019 року UNIC мала нагоду бути презентованою у рамках Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, яка була організована Європейським банком реконструкції та розвитку та Kyiv School of Economics.

Детальніше
Конференція з питань корупції та антикорупційних політик
02 липня, 2019
Події

4-5 липня 2019 року відбудеться Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, організована Київською школою економіки та Європейським банком реконструкції та розвитку. Ми раді бути серед доповідачів та учасників заходу разом з ініціатором та партнером Мережі Радою бізнес-омбудсмена.

Детальніше
Комплаєнс-лайфхаки: як управляти репутаційними ризиками бізнесу?
20 червня, 2019
Події

Рада бізнес-омбудсмена в Україні (РБО) та Амеркианська торгівельна палата в Україні (ACC) розпочинає серію освітніх семінарів за участі інспекторів РБО.

Детальніше