Події

3-й щорічний Український форум агробізнесу
16 жовтня, 2019
Події

Strategy Council запрошує вас відвідати 3-й щорічний Український форум агробізнесу. Тема цьогорічного форуму: "Подальша інтергація України у світовий агропродовольчий ланцюг". Захід відбудеться 19 листопада 2019 року у Premier Palace Hotel, місто Київ.

Детальніше
Конференція «Торгові війни: мистецтво захисту»
10 жовтня, 2019
Події

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» спільно з редакцією газети «Юридическая практика» запрошують вас на конференцію «Торгові війни: мистецтво захисту», що відбудеться 7 листопада 2019 року (Hyatt Regenсy Kyiv, м. Київ, вул. А. Тарасової, 5).

Детальніше
Свої для своїх: як пройти комплаєнс чек без бюджету
10 жовтня, 2019
Події

23 жовтня 2019 року, у середу, відбудеться захід на тему: "Свої для своїх: як пройти комплаєнс чек без бюджету".

Детальніше
Київський міжнародний економічний форум 2019
09 жовтня, 2019
Події

Маємо честь запросити Вас на Київський міжнародний економічний форум 2019, який вже шостий рік поспіль є головною бізнес-подією, що присвячена актуальним для економічного розвитку країни питанням. Захід відбудеться 8-9 листопада 2019 року у місті Києві та проходитиме на найвищому рівні за участю представників українського Уряду та парламентаріїв, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів.

Детальніше
Відбулися семінари на тему трудового комплаєнсу у Харкові та Дніпрі
07 жовтня, 2019
Події

1 та 3 жовтня UNIC разом з ЮФ "Ілляшев та Партнери" та Європейською бізнес асоціацією провели семінари на тему "Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків".

Детальніше
Ukrainian Business Forum 2019
25 вересня, 2019
Події

Вчора, 24 вересня 2019 року, відбувся Ukrainian Business Forum 2019. Модератором дискусії була Гаяне Каракашян, Голова Секретаріату. Серед спікерів сесії: Михайло Шомін, СЕБ Корпоративний Банк; Вікторія Мельниченко, Integrites; Марта Оситняжська, Укренерго; та Тетяна Клименко, Law & Trust International.

Детальніше
Семінар від GOLAW. Безпека бізнесу: чому не варто відкладати на потім
23 вересня, 2019
Події

На семінарі GOLAW "Безпека бізнесу: чому не варто відкладати на потім" розповідаємо про те, як запобігти шахрайству з фінансовими ресурсами, запобігти формуванню корупційних схем та виявити канали витоку конфіденційної інформації на власному підприємстві.

Детальніше
Секрет фірми: управління ризиками розголошення комерційної таємниці
20 вересня, 2019
Події

Радо підтримуємо захід учасника UNIC ЮФ Arzinger. Тема заходу – "Секрет фірми: управління ризиками розголошення комерційної таємниці".

Детальніше