Події

Прес-конференція, присвячену темі “Відкриті дані та корупційні ризики. Чому відкрита інформація важлива для громадськості та бізнесу?
16 травня, 2023
Події

Запрошуємо на прес-конференцію, присвячену темі “Відкриті дані та корупційні ризики. Чому відкрита інформація важлива для громадськості та бізнесу?”. Даний захід проводиться в межах Місяця ділової доброчесності UNIC.

Детальніше
Вебінар присвячений темі “Санкції: правила гри в новій реальності”
12 травня, 2023
Події

UNIC у партнерстві з COSA запрошує на вебінар, присвячений темі “Санкції: правила гри в новій реальності”. Даний захід проводиться в межах Місяця ділової доброчесності UNIC.

Детальніше
Запрошуємо 11 травня об 11:00 відвідати Щорічні Загальні Збори Учасників UNIC, присвячені темі «Відновлення на основі доброчесності: шлях до нової України»
12 травня, 2023
Події

В межах цієї теми відбудеться панельна дискусія “Практики доброчесного ведення бізнесу як один з основних критеріїв отримання фінансування на відбудову”, яку модеруватиме Борис Даневич, Партнер та Керівник практик Life Sciences та охорони здоров'я у CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang - Ukraine.

Детальніше
Щорічні Загальні Збори Учасників UNIC, присвячені темі «Відновлення на основі доброчесності: шлях до нової України»
09 травня, 2023
Події

Вже 11 травня об 11:00 відбудуться Щорічні Загальні Збори Учасників UNIC, присвячені темі «Відновлення на основі доброчесності: шлях до нової України»

Детальніше
11 травня 2023 року UNIC запускає Місяць ділової доброчесності
24 квітня, 2023
Події

11 травня 2023 року UNIC запускає Місяць ділової доброчесності, в межах якого також відбудеться серія заходів, присвячених питанням відновлення України на основі доброчесності!

Детальніше
SAVE THE DATE! 11 травня - Загальні збори UNIC-2023
11 квітня, 2023
Події

Друзі, маємо честь запросити Вас 11 травня об 11:00 взяти участь у ЩОРІЧНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ, присвячених темі «Відновлення на основі доброчесності: шлях до нової України».

Детальніше
Учасник UNIC Mazars in Ukraine запрошує на вебінар
22 березня, 2023
Події

Долучайтеся до вебінару, на якому експерти Mazars розкажуть про майстер-файли, вимоги та терміни їх підготовки, а також поділяться власним досвідом підготовки документації.

Детальніше
Запрошуємо на вебінар:
17 березня, 2023
Події

Наші партнери YouControl планують провести вебінар-практикум, щоб розповісти про можливості якісної перевірки юридичних та фізичних осіб.

Детальніше