Події

Міжнародний день боротьби з корупцією в Sanofi-Aventis Ukraine
26 грудня, 2018
Події

10 грудня 2018 року в рамках Міжнародного дня боротьби з корупцією компанія Sanofi-Aventis Україна провела захід, присвячений обговоренню потенційних корупційних викликів фармацевтичної галузі і ділового середовища України.

Детальніше
Комплаєнс 2018: аналіз останніх тенденцій та кращих практик, Arcelor Mital, Кривий Ріг
20 грудня, 2018
Події

14 грудня 2018 року відбувся бізнес-форум ArcelorMittal за підтримки UNIC "Комплаєнс 2018: аналіз останніх тенденцій та кращих практик", який зібрав близько 100 комплаєнс координаторів зі всього підприємства та був присвячений обговоренню останніх змін в законодавстві України та ЄС, обміну досвідом та кращими практиками. До заходу також були залучені студенти – майбутні комплаєнс менеджери країни.

Детальніше
Саміт
13 грудня, 2018
Події

5 грудня 2018 року відбувся Саміт "Колективні дії приватного сектору для протидії корупції", організований CIPE Ukraine. Мали нагоду інформаційно підтримати захід та взяти участь, щоб представити Мережу.

Детальніше
День етики та комплаєнсу, ArcelorMittal Кривий Ріг
11 грудня, 2018
Події

14 грудня 2018 року у місті Кривий Ріг компанія АрселорМіттал проведе День етики та комплаєнсу.

Детальніше
07 грудня, 2018
Події

7 грудня 2018 року UNIC радо долучився до заходу Transparency International Україна "Декорупція України", присвяченому аналізу реформ та змін, які відбулися у антикорупційній сфері в Україні за останні 5 років.

Детальніше
Захід
05 грудня, 2018
Події

Цього року Transparency International Ukraine, за підтримки UNIC серед інших партнерів, влаштовує захід "Декорупція України". Захід підіб'є підсумки антикорупційних реформ після Революції Гідності в 2014 році.

Детальніше
Друге щорічне Українське Інвестиційне Роудшоу у Лондоні
28 листопада, 2018
Події

Роудшоу вкотре є платформою для провідних українських компаній, щоб зустрітися з найвпливовішими керуючими фондами нових ринків, інвестиційними банкірами і консультантами та широким колом зацікавлених сторін з фінансового співтовариства Лондона, не кажучи вже про широкий спектр нинішніх і потенційних стратегічних інвесторів.

Детальніше
III Міжнародний Форум Корпоративних Директорів
27 листопада, 2018
Події

4 грудня 2018 року відбудеться III Міжнародний Форум Корпоративних Директорів, який вже третій рік поспіль організовує Професіональна асоціація корпоративних директорів (ПАКУ).

Детальніше