Події

IV International Compliance Forum
10 вересня, 2019
Події

Дієвий контроль у сфері комплаєнс — це не лише лояльність клієнтів, зацікавленість і довіра акціонерів та суспільства в цілому. Комплаєнс-контроль є гарантією захисту репутації, а при виході компанії на світові ринки капіталу наявність, комплаєнс функції в організації позитивно сприймають як міжнародні регулятори та інвестиційні фінансові організації, так і інституційні інвестори. Організатор Форуму газета «Юридическая практика». UNIC рада вже вдруге підтримати проведення Форуму та зазначити, що серед генерального та експертного партнерів Форуму учасники Мережі Arzinger та KPMG Law відповідно.

Детальніше
День відкритих дверей MBA Kids International
04 вересня, 2019
Події

Всіх, хто хоче дізнатися більше про Річну програму MBA Kids 2019-2020, Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International запрошує на свій тематичний День відкритих дверей.

Детальніше
Практична конференція до Всесвітнього дня етики: Smart Ethics, Security & Compliance
02 вересня, 2019
Події

Учасник Мережі, компанія Ethicontrol, другий рік поспіль відзначає в Україні Всесвітній день етики #globalethicsday2019. Цього разу Дню етики присвячено практичну конференцію з фокусом на технології, що допомогають підвищувати бізнес-етику.

Детальніше
VI Форум
22 серпня, 2019
Події

Уже вшосте Форум об’єднає власників і керівників українських та міжнародних компаній, авторитетних суспільних і державних діячів, лідерів думок задля спільної мети – трансформації себе, власного бізнесу та держави. Організатор заходу – Deloitte в Україні. UNIC виступає інформаційним партнером форуму цього року.

Детальніше
European Pro Bono Summit
15 серпня, 2019
Події

26 вересня 2019 року у Києві буде проведено European Pro Bono Summit. Організатори Саміту — Pro Bono Club Ukraine та Global Pro Bono Network. UNIC виступає інформаційним партнером Саміту.

Детальніше
Ukrainian Business Forum 2019
25 липня, 2019
Події

24 вересня відбудеться Ukrainian Business Forum 2019 і ми в UNIC раді бути серед інформаційних партнерів, а також спікерів форуму.

Детальніше
UNIC взяла участь у Конференції з питань корупції та антикорупційних політик
17 липня, 2019
Події

У липні 2019 року UNIC мала нагоду бути презентованою у рамках Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, яка була організована Європейським банком реконструкції та розвитку та Kyiv School of Economics.

Детальніше
Конференція з питань корупції та антикорупційних політик
02 липня, 2019
Події

4-5 липня 2019 року відбудеться Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, організована Київською школою економіки та Європейським банком реконструкції та розвитку. Ми раді бути серед доповідачів та учасників заходу разом з ініціатором та партнером Мережі Радою бізнес-омбудсмена.

Детальніше