Події

Оголошення про проведення Позачергових Загальних Зборів Учасників Мережі, 10 жовтня 2023 року
20 вересня, 2023
Події

Запрошуємо 10 жовтня о 14:00 за Києвом взяти участь у позачергових Загальних Зборах Учасників UNIC, які складатимуться з процедурної частини та інтелектуальної дискусії.

Детальніше
Обговорення проєкту Антикорупційної програми та Реєстру ризиків для регіональних Служб відновлення
28 липня, 2023
Події

Подія відбудеться 28 липня 2023 року об 11:00. До участі запрошуються представники громадських організацій, бізнесу, експерти та інші зацікавлені особи.

Детальніше
15 червня у місті Києві відбудеться офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України»
14 червня, 2023
Події

Вже у четвер, 15 червня, у місті Києві відбудеться офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України», який ми організовуємо у партнерстві з коаліцією RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction.

Детальніше
Офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України»
12 червня, 2023
Події

Вже зовсім скоро, 15 червня, відбудеться офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України», який ми організовуємо у партнерстві з коаліцією RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction.

Детальніше
Останній захід в рамках Місяця Ділової Доброчесності UNIC 2023 :
06 червня, 2023
Події

UNIC у партнерстві з коаліцією RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction запрошує на офлайн-захід, присвячений обговоренню теми «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України». Захід завершуватиме Місяць ділової доброчесності UNIC 2023.

Детальніше
Hard Talk with CEO: важливість інклюзії для компаній в післявоєнному майбутньому
25 травня, 2023
Події

UNIC у партнерстві з KPMG Ukraine запрошує на онлайн-захід, присвячений темі “Hard Talk with CEO: важливість інклюзії для компаній в післявоєнному майбутньому”. Даний захід проводиться в межах Місяця ділової доброчесності UNIC.

Детальніше
21 Щорічний Український Форум Фінансових Директорів України: Майбутнє економіки України
25 травня, 2023
Події

9 червня 2023 року розпочинається цикл подій щорічного Форуму Фінансових Директорів України: Плануємо майбутнє економіки.

Детальніше
Податкова ефективність в умовах війни: аналіз ризиків і можливостей для бізнесу та держави
22 травня, 2023
Події

UNIC у партнерстві з АК "Соколовський і Партнери" та Arzinger запрошує на дискусію, присвячену темі “Податкова ефективність в умовах війни: аналіз ризиків і можливостей для бізнесу та держави”. Даний захід проводиться в межах Місяця ділової доброчесності UNIC.

Детальніше