Події

21 лютого 2023 року відбувся проєктний захід учасників Cluster Platform, організований COSA, компанією-учасницею UNIC, для підприємців та науковців технічного профілю
01 березня, 2023
Події

Під час заходу учасники мали можливість заслухати виступи експертів з CIPE Ukraine, U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) , Глобальний договір ООН в Україні, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес І Тернопіль, а також представників компаній та установ, що приєднались до проєкту Cluster Platform як підприємці та новатори.

Детальніше
В Україні запустили відеокурс «Антикорупція» для малого та середнього бізнесу
15 лютого, 2023
Події

9 лютого наш партнер Глобальний договір ООН в Україні провів захід «Об’єднані проти корупції», на якому презентував освітній відеокурс «Антикорупція» для малого та середнього бізнесу та нагородив компанії, які в складі робочої групи працювали над його розробкою.

Детальніше
 XVII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»
10 лютого, 2023
Події

Запрошуємо 27 квітня 2023 року відвідати XVII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться у Варшаві.

Детальніше
Наш партнер Офіс з розвитку підприємництва та експорту розпочинає серію безкоштовних тренінгів для підприємців.
27 січня, 2023
Події

Вже зовсім скоро стартує перший захід, присвячений експорту харчової продукції

Детальніше
26 ​ січня відбудеться 9-ий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу: релокація та відновлення” за підтримки Проєкт USAID
23 січня, 2023
Події

На заході учасники дізнаються про те, як отримати гранти на створення або розвиток переробного підприємства, як релокувати бізнес.

Детальніше
Запрошуємо до участі у серії воркшопів, присвячених питанням побудови довірливих відносин з донорами
20 січня, 2023
Події

Представники UNIC долучаться до навчання для громадських неприбуткових організацій, яке організовує наш партнер Професійна асоціація корпоративного управління - ПАКУ за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine).

Детальніше
Перший захід для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?».
05 грудня, 2022
Події

25 листопада у м. Києві UNIC за підтримки Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національного проекту Дія.Бізнес та Prozorro.Продажі організував перший захід для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?».

Детальніше
Продовжуємо знайомство зі спікерами нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»
23 листопада, 2022
Події

Залишилося лише кілька днів до нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»

Детальніше