Офлайн інтенсив для бізнесу «Перехід на новий рівень: імплементація інструментів доброчесності»

09 травня, 2024
Новина

До уваги представників бізнесу! Запрошуємо до участі в одноденному офлайн інтенсиві «Перехід на новий рівень: імплементація інструментів доброчесності».

Організатори: Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) разом з Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE) у партнерстві з RISE Ukraine та IHub.

Дата та місце проведення: 9 червня, неділя, офлайн у місті Києві.

Для відібраних учасників участь безкоштовна. У лютому 2024 року UNIC спільно з CIPE запустили новий проєкт задля посилення спроможностей середнього та малого бізнесу, який планує брати чи вже бере участь у процесах відновлення. Цей інтенсив стане другим заходом проєкту, спрямованим на підтримку вмотивованого українського бізнесу, який не боїться змін та готовий відкривати нові можливості для розвитку через систематизацію процесів та запровадження кращих міжнародних стандартів. 

У програмі інтенсиву:

  • презентація можливостей для бізнесу із вимогами від грантодавців та інвесторів
  • тренінги із запровадження антикорупційних та комплаєнс політик
  • воркшопи із використання діджитал інструментів для участі у державних закупівлях та процесах відновлення
  • консультації із мінімізації корупційних ризиків під час комунікації бізнесу з органами місцевого самоврядування.

Кожен учасник програми отримає безкоштовно шаблони документів для початку роботи із системою комплаєнс та рекомендації від тренерів із використання представлених ними інструментів/програм/комунікацій.

Ми запрошуємо до участі представників малого/середнього бізнесу, який відповідає сукупності таких критеріїв:

  • здійснює основну діяльність на території міста Києва або Київської області (у тому числі релоковані з небезпечних територій);
  • планує активно включатися або уже включається у проєкти відновлення регіону чи України в цілому (працюють над розбудовою інфраструктури, належать до реального сектору економіки та займаються виробництвом товарів або надають послуги, які є частиною відновлювальних процесів, тощо);
  • здійснює господарську діяльність не менше трьох років та має хоча б 10 співробітників.

Перевага надаватиметься представникам ветеранського бізнесу та бізнесу, який продемонструє  високу мотивацію й зацікавленість у запровадженні інструментів комплаєнсу.

Попередня анкета для участі у відборі за посиланням https://forms.gle/fAazGFLF5dB6K8Dw6

Прийом заявок триватиме до кінця дня 27 травня.

Кількість місць обмежена - скористайтеся  нагодою, аби розвиватися!