Події

Перший захід для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?».
05 грудня, 2022
Події

25 листопада у м. Києві UNIC за підтримки Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національного проекту Дія.Бізнес та Prozorro.Продажі організував перший захід для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?».

Детальніше
Продовжуємо знайомство зі спікерами нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»
23 листопада, 2022
Події

Залишилося лише кілька днів до нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»

Детальніше
Починаємо знайомити вас зі спікерами нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»
18 листопада, 2022
Події

25 листопада об 11:00 представники середнього українського бізнесу міста Києва та Київської області матимуть змогу дізнатися від провідних експертів і практиків про можливості, які допоможуть бізнесу триматися на плаву в умовах війни.

Детальніше
Масштабування під час війни: регіональні семінари для бізнесу
16 листопада, 2022
Події

UNIC у партнерстві з Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національним проектом Дія.Бізнес та Prozorro.Продажі розпочинає серію безкоштовних регіональних заходів для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»

Детальніше
Залишилося кілька днів до XVІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться 27 жовтня в Варшаві.
25 жовтня, 2022
Події

Відбудеться дискусія "Чи є шанс у Польщі та України відвернути світову продовольчу кризу завдяки тіснішій кооперації в галузі сільського господарства та продовольства?"

Детальніше
Запрошуємо учасників Мережі взяти у часть у заході
17 жовтня, 2022
Події

27 жовтня у Варшаві Асоціація українського бізнесу в Польщі та юридична група EUCON проводять XVІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу».

Детальніше
9 жовтня Всеукраїнській Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) виповнилося 5 років
11 жовтня, 2022
Події

Щиро дякуємо компаніям-учасницям Мережі, нашим партнерам, кожному за постійну підтримку та професійний внесок у розбудову Мережі і формування доброчесних правил ведення бізнесу в Україні. За ці роки нам вдалося сформувати справжню спільноту експертів, комплаєнс-офіцерів та компаній, для яких відповідальне і етичне ведення бізнесу це основна цінність.

Детальніше
Для UNIC найбільшою цінністю є люди - наша команда і учасники
04 жовтня, 2022
Події

У Мережі існує традиція щороку збиратися на неформальні заходи, щоб спільно провести час у теплій атмосфері та краще познайомитися.

Детальніше