Події

Перехід на новий рівень: системний ризик-менеджмент та підвищення конкурентоздатності українського бізнесу в проєктах відновлення
09 квітня, 2024
Події

Запрошуємо 24 квітня відвідати онлайн захід на тему “Перехід на новий рівень: системний ризик-менеджмент та підвищення конкурентоздатності українського бізнесу в проєктах відновлення”, який UNIC організовує за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Детальніше
Business Wisdom Summit
27 березня, 2024
Події

72% українських бізнесів очікують зростання доходів цього року. Як увійти до складу успішних компаній та отримати максимум прибутку? Дізнайтеся інсайти найбільш ефективних управлінців країни вже 10 квітня на Business Wisdom Summit.

Детальніше
Запрошуємо взяти участь у серії вебінарів від учасника Мережі, KPMG Ukraine
07 березня, 2024
Події

Запрошуємо взяти участь у серії вебінарів «Успішна та ефективна угода. Практичні аспекти процесу M&A.»

Детальніше
Презентація освітнього курсу про мінімізацію ризиків та розбудову комплаєнсу бізнесом
05 березня, 2024
Події

Запрошуємо представників бізнесу на офлайн-презентацію освітнього курсу «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови».

Детальніше
COMPLIANCE & ANTI-FRAUD FORUM – 2024
08 лютого, 2024
Події

UNIC запрошує взяти участь у щорічному Міжнародному «COMPLIANCE & ANTI-FRAUD FORUM – 2024», який цього року пройде 25 квітня у м. Києві в готелі Mercure Kyiv Congress за організації Компанії ”Business-Format Group”! Формат проведення Форуму ОФЛАЙН+ОНЛАЙН.

Детальніше
VI МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ
16 листопада, 2023
Події

Запрошуємо вас взяти участь у VI МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ, який вже шостий рік поспіль збирає провідних експертів в галузі корпоративного управління, СЕО українських компаній, та членів наглядових рад державних підприємств для обговорення актуальних питань у сфері корпоративного управління.

Детальніше
2 та 3 листопада у Києві пройде XXI Форум Фінансових Директорів
20 жовтня, 2023
Події

2 та 3 листопада в Києві відбудеться 21-й Форум Фінансових Директорів, також відомий як Ukrainian CFO Forum. Головна тема заходу 2023 року “Стратегія та інструменти трансформації бізнесу”. У межах форуму пройдуть виступи, дискусії, інтерв’ю зі сцени, спеціалізовані вебінари та воркшопи, а сама подія об'єднає в офлайн та онлайн форматі понад п'ятисот топ-менеджерів з усієї України.

Детальніше
Друзі! Маємо хороші новини для регіонів України від UNIC – уже у жовтні Мережа поновлює практику проведення заходів для локального бізнесу у офлайн форматі на місцях!
30 вересня, 2023
Події

Цієї осені ми плануємо провести мінімум три заходи із серії «Прозорий бізнес та відбудова України: чи є шанси для масштабування під час війни?» для місцевого бізнесу у Львові, Івано-Франківську та Луцьку.

Детальніше