Події

Вебінар «Роль бізнесу в ефективній роботі міжнародних санкційних режимів» літньої серії UNIC «Комплаєнс під час війни»
20 липня, 2022
Події

Захід UNIC в рамках літньої серії «Комплаєнс під час війни» присвятимо темі «Роль бізнесу в ефективній роботі міжнародних санкційних режимів».

Детальніше
Анонсуємо перший вебінар літньої серії UNIC
06 липня, 2022
Події

UNIC відновлює серію вебінарів під час війни. Цього разу охопимо широке коло тем з актуальних питань комплаєнсу та представимо нинішній досвід компаній-учасниць UNIC різного спектру.

Детальніше
Запрошуємо 16 червня на дискусію: Членство в ЄС. TO DO LIST для українського бізнесу
01 червня, 2022
Події

Розпочинаємо Загальні Збори Учасників UNIC з ключової стратегічної дискусії. Членство в ЄС. To do list для українського бізнесу.

Детальніше
Загальні Збори Учасників Мережі 2022. Successful Future Begins With Compliance
01 червня, 2022
Події

16 червня запрошуємо вас приєднатися до Загальних Зборів 2022.

Детальніше
Вітаємо Prozorro.Продажі серед партнерів UNIC
12 травня, 2022
Події

Директор державного підприємства "Prozorro.Продажі" Олексій Соболев та голова Виконавчого комітету UNIC Микола Бабенко підписали Меморандум про партнерство, який передбачає проведення спільних заходів та ініціатив, спрямованих на вибудовування кращих практик комплаєнсу та прозорих й відкритих підходів до управління компаніями.

Детальніше
Successful Future Begins With Compliance: Загальні Збори Учасників Мережі 2022
06 травня, 2022
Події

Цьогорічні Загальні Збори Учаників Мережі 2022 є особливо важливими. У надскладні, темні часи українського воєнного сьогодення ми говоритимемо про успішну відбудову нашої країни і, які ключові підвалини потрібно закласти вже зараз.

Детальніше
Вплив воєнного стану на фінансовий сектор України .
15 квітня, 2022
Події

Як працює банківська система під час війни, чого очікувати на ринку капіталів та про діяльність українських суддів — про все це розкажуть експерти міжнародної компанії DENTONS під час відкритого вебінару (Dentons Kyiv Office).

Детальніше
Кібербезпека бізнесу під час війни: вистояти та захистити.
10 квітня, 2022
Події

Від початку вторгнення орків кіберпростір України також став ареною бойових дій. У середу, 12 квітня, запрошуємо приєднатися до ZOOM-зустрічі, де обговоримо актуальні питання українського кіберпростору.

Детальніше