Події

Зустріч учасників UNIC: Доброчесність об'єднує бізнес
23 жовтня, 2018
Події

Зустріч учасників UNIC організовано за підтримки Arzinger. Захід має на меті покращити знання та надихнути учасників Мережі щодо доброчесного ведення бізнесу.

Детальніше
Сертифікація: крок за кроком
06 вересня, 2018
Події

Запрошуємо Вас 20 вересня 2018 року, у четвер, на захід, щоб дізнатися більше про сертифікацію комплаєнсу – СЕРТИФІКАЦІЯ: КРОК ЗА КРОКОМ. Захід організований Мережею за підтримки учасника Мережі, ЮФ Avellum.

Детальніше
Регіональні семінари 2018 (продовження)
31 серпня, 2018
Події

Запрошуємо на регіональні семінари в наступних трьох регіонах України, організовані ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній.

Детальніше
Засідання Експертної групи Мережі - 30 серпня 2018
22 серпня, 2018
Події

Секретаріат Мережі запрошує на наступне засідання Експертної групи Мережі для обговорення проекту Кодексу ділової поведінки і етики.

Детальніше
Форум
16 серпня, 2018
Події

UNIC радо виступає інформаційним партнером та запрошує на форум «Вплив різноманітності та лідерства на результати». Це перший Центрально та Східноєвропейський форум, організований CFA Ukraine та CFA Institute Research Challenge in Ukraine.

Детальніше
10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV
16 серпня, 2018
Події

Найбільша в Східній Європі бізнес-подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам в сфері сталої енергетики - 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV відбудеться в Києві з 16 по 19 жовтня 2018 року.

Детальніше
Регіональні семінари 2018
13 липня, 2018
Події

Запрошуємо на регіональні семінари, організовані ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній. 

Детальніше
Сертифікація: як і чому?
12 липня, 2018
Події

Інформативний захід про сертифікацію комплаєнсу від Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу і Arzinger.

Детальніше