Новини

 Група Нафтогаз стала партнером Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу
16 грудня, 2019
Новини

Минулої п’ятниці Група Нафтогаз і Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підписали Меморандум про партнерство.

Детальніше
МГУ та UNIC підписали Меморандум про партнерство
16 грудня, 2019
Новини

13 грудня 2019 року, м. Київ - Акціонерне товариство «Магістральні газопроводи України» та Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підписали Меморандум про партнерство, метою якого є просування ідеї відповідального ведення бізнесу в Україні і розвиток комплаєнс систем на державних підприємствах.

Детальніше
Додатковий збір попередніх пропозицій від кандидатів в незалежні експерти UNIC!
04 листопада, 2019
Новини

У зв’язку з втратою однією з компаній статусу Незалежного експерта Мережі UNIC оголошує про початок додаткового збору Попередніх пропозицій від кандидатів в Незалежні Експерти UNIC для заповнення цієї позиції!

Детальніше
UNIC оголошує про відкриту вакансію: Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
10 жовтня, 2019
Новини

Якщо ти прагнеш викликів для професійного росту, цікавишся останніми трендами у сферах маркетингу, PR та діджитал, а також готовий або готова застосувати комунікаційні навички та знання, щоб покращити етику бізнес-середовища в Україні, тоді приєднуйся до команди UNIC!

Детальніше
Оголошуємо відбір експертної організації для проведення опитування UNIC серед представників громадськості з питань доброчесності бізнесу!
22 серпня, 2019
Новини

У 2018 році Секретаріатом UNIC за підтримки Програми розвитку ООН в Україні реалізовувався Проект "Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу", в рамках якого було проведено перше опитування серед представників громадськості.

Детальніше
Оголошуємо відбір експертів для проведення дослідження UNIC щодо корупційних практик у відносинах органів влади та приватних компаній!
22 серпня, 2019
Новини

З грудня 2018 року Секретаріат UNIC реалізовує Проект "Доброчесність як правило для ведення бізнесу", що фінансується Королівством Нідерланди. Одним із заходів, що планується здійснити в рамках реалізації цього проекту, є повторне проведення дослідження поширеності корупційних практик у відносинах органів влади та приватних компаній "Корупційні ризики у діяльності органів влади: погляд бізнесу", що включатиме в себе також проведення опитування серед учасників UNIC.

Детальніше
Оголошуємо відбір Фасилітатора з проведення стратегічної сесії для UNIC!
12 серпня, 2019
Новини

Одним із завдань проекту “Доброчесність як правило ведення бізнесу”, що виконується за підтримки MATRA (Міністерство закордонних справ Королівства Нідерландів), є підтримка та розвиток інституційної та експертної спроможності Секретаріату UNIC. Секретаріат та проектна команда потребує експертної підтримки від зовнішнього фасилітатора, щоб організувати ефективний процес стратегічного планування.

Детальніше
Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки - партнер UNIC
01 серпня, 2019
Новини

29 липня 2019 року відбулося офіційне підписання Меморандуму про партнерство між UNIC та Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки. Відповідний документ скріплено підписами директора ДНТЦ ЯРБ Ігоря Шевченка, Голови Секретаріату UNIC Гаяни Каракашян та Голови Виконавчого Комітету UNIC Івана Сакаля.

Детальніше