Новини

Зустріч в межах Меморандуму про співпрацю з Асоціацією українського бізнесу в Польщі
29 липня, 2022
Новини

В межах Меморандуму про співпрацю з Асоціацією українського бізнесу в Польщі зустрілися з учасниками Асоціації за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі Василь Зварич (Vasyl Zvarych) та бізнес-омбудсмена Roman Waschuk.

Детальніше
До Експертної групи UNIC з фармацевтичного напрямку доєдналися нові члени!
26 липня, 2022
Новини

За рішенням Виконавчого комітету, до Експертної групи було включено Ольгу Боженко, Арцінгер, та Олександра Яніва, Санофі Авентіс Україна. Вітаємо нових членів та бажаємо цікавої і результативної роботи у складі Групи!

Детальніше
Раді вітати Асоціацію українського бізнесу в Польщі серед партнерів UNIC.
26 липня, 2022
Новини

Голова Правління Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук та голова Секретаріату UNIC Антоніна Прудко підписали Меморандум про партнерство .

Детальніше
Відкрита вакансія PR менеджер Мережі
19 липня, 2022
Новини

Оголошується відбір на відкриту вакансію PR менеджер Мережі

Детальніше
UNIC шукає підрядника для підтримки PR активностей
12 липня, 2022
Новини

UNIC шукає підрядника для підтримки PR активностей , зокрема: постійний супровід соціальних мереж UNIC (Facebook, LinkedIn) та сайту (за всіма напрямками роботи UNIC)

Детальніше
Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) долучається до нової ініціативи з ТІ Україна.
07 липня, 2022
Новини

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) долучається до нової ініціативи з ТІ Україна, яка разом із партнерами презентує @RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction — коаліцію для відновлення та модернізації України після війни.

Детальніше
Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу долучається до ініціативи Президента України щодо утворення Національної ради з відновлення України .
30 червня, 2022
Новини

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу вітає ініціативу Президента України щодо утворення Національної ради з відновлення України від наслідків війни та бере активну участь у її роботі.

Детальніше
Історичний момент! Держави Європейського Союзу надали Україні статус кандидата на вступ до ЄС
24 червня, 2022
Новини

Серед ключових вимог і очікувань, що було висунуто Єврокомісією до України – впровадження дієвих антикорупційних механізмів та розбудова культури доброчесності.

Детальніше