Новини

15 червня, 2020
Новини

Короткі та змістовні лекції з основ комплаєнсу є на сьогодні найпопулярнішим форматом з усіх, що пропонує Освітня платформа Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу.

Детальніше
ВІДКРИТИЙ ВЕБІНАР
09 червня, 2020
Новини

ВЕБІНАР № 2 з 6 Дата та час початку: 11.06 о 16:00 Тема: “Як організувати процес оцінки корупційних ризиків? Поради від практика”. Спікер: Вікторія Фокіна, Член Виконавчого комітету UNIC, Начальник відділу з юридичних питань і комплаєнсу, SKF Україна.

Детальніше
02 червня, 2020
Новини

Тема нової лекції: "Комплаєнс, як система протидії корупції". Про те, як у всьому світі посилюються тенденції боротьби с корупцією та яку роль у цьому процесі відіграє комплаєнс ви дізнаєтеся з друої частини курсу "Комплаєнс. Просто про основи", що виходить в рамках Освітньої платформи Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC).

Детальніше
Голосування в рамках Щорічних Загальних зборів Учасників Мережі
02 червня, 2020
Новини

28 травня в рамках Щорічних Загальних зборів Учасників Мережі успішно завершилося голосування за Звіт Мережі за 2019 рік, а також Бюджет і Цілі та завдання UNIC на 2020 рік. Дякуємо всім, хто взяв участь у голосуванні!

Детальніше
ВЕБІНАР ВІД UNIC «АНТИКОРУПЦІЙНА ПОЛІТИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ СКЛАДОВІ ДЛЯ УСПІХУ БІЗНЕСУ».
27 травня, 2020
Новини

Освітня платформа Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу представляє цикл з 6 вебінарів «Комплаєнс – експертні практики», де кращі експерти країни розглядатимуть комплекс практичних аспектів комплаєнсу та етичних стандартів бізнесу.

Детальніше
UNIC ЗАПРОШУЄ НА ВЕБІНАР З СЕРІЇ «КОМПЛАЄНС ТА СВІДОМІСТЬ»!
27 травня, 2020
Новини

«Спіймай мене, якщо зможеш. Як запобігти корупційним іграм в офісі» — тема зустрічі-дискусії від Освітньої платформи UNIC. Гостем її виступить відомий психотерапевт, практик Транзактного Аналізу, консультант-медіатор та творчій директор соціально-психологічних проєктів — Марія Фабрічева.

Детальніше
20 травня, 2020
Новини

Чому експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі назвали комплаєнс одною з чотирьох сфер, покращення яких дозволить забезпечити зростання світової та національних економік. Чому ефективну систему захисту бізнесу складно уявити без впровадження комплаєнсу. Які переваги від застосування таких систем.

Детальніше
UNIC ПРЕЗЕНТУЄ СЕРІЮ ВІДЕОЛЕКЦІЙ “КОМПЛАЄНС. ПРОСТО ПРО ОСНОВИ”
12 травня, 2020
Новини

В рамках Освітньої платформи UNIC Мережа розпочинає серію відеолекцій з основ комплаєнсу. Курс складається з 3 модулів та 14 відеолекцій з практичними завданнями.

Детальніше