Новини

Вітаємо Гаяне Каракашян – новопризначену Голову Секретаріату UNIC!
07 червня, 2019
Новини

Гаяне Каракашян – фахівець у сфері бізнес-менеджменту. Цінними навичками Гаяне для UNIC є вміння будувати довготривалі відносини зі стейкхолдерами, розробляти або модифікувати концепцію, внутрішні політики та внутрішні процеси бізнесу, знаходити “win-win” рішення у перемовинах та співпраці, а також управління ризиками.

Детальніше
Рада бізнес-омбудсмена розпочинає спецпроект
05 червня, 2019
Новини

У партнерстві з виданням LIGA.net Рада бізнес-омбудсмена розпочала спецпроект "Уроки бізнесу" – цикл відеоінтерв'ю зі скаржниками Ради, українськими топ-менеджерами та власниками бізнесу.

Детальніше
Оголошуємо про вакансію Голови Секретаріату UNIC
04 квітня, 2019
Новини

Ви досвідчений експерт у сфері комплаєнсу та антикорупції? Прагнете сприяти створенню в Україні рівних можливостей для успішного ведення бізнесу? Етичне ведення бізнесу та доброчесність є принципами Вашої професійної діяльності? Тоді команда UNIC шукає саме Вас!

Детальніше
Вакантна позиція у Виконавчому комітеті UNIC
15 березня, 2019
Новини

Просимо номінувати кандидатів в члени Виконавчого комітету у відповідності до процедури, визначеної у Меморандумі: забезпечити не менше 5% голосів учасників Мережі, тобто не менше ніж від 3х поточних учасників.

Детальніше
Новий партнер UNIC - НЕК
22 лютого, 2019
Новини

21 лютого 2019 року Іван Сакаль, Фінансовий директор Organic Systems та член Виконавчого комітету UNIC, Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC, та Всеволод Ковальчук, Керівник Укренерго, підписали Меморандум про партнерство з UNIC.

Детальніше
Дослідження UNIC
20 лютого, 2019
Новини

У листопаді-грудні 2018 року UNIC провела дослідження "Корупційні ризики у діяльності органів влади: погляд бізнесу". Дослідження було здійснено в рамках проекту "Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу" за підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Детальніше
Новий партнер UNIC!
13 лютого, 2019
Новини

UNIC радий повідомити про стратегічне партнерство з TRACE, визнаною у світі бізнес-організацією з питань боротьби з корупцією.

Детальніше
Індивідуальний пакет рекомендацій щодо рівня комплаєнсу компанії-учасника
24 січня, 2019
Новини

На сьогодні кожен з учасників UNIC може отримати індивідуальний пакет рекомендацій щодо рівня комплаєнсу компанії-учасника та щодо готовності пройти сертифікацію UNIC.

Детальніше