Новини

UNIC ВІТАЄ НОВОГО УЧАСНИКА МЕРЕЖІ
27 січня, 2020
Новини

Приватне Акціонерне Товариство «ДАТАГРУП» – всеукраїнського оператора зв’язку для бізнесу та дому. За 19 років існування компанія впровадила цілу низку важливих проектів у сфері соціальної відповідальності та ряд політик з бізнес-етики, компаєнсу та нульової толерантності до корупції.

Детальніше
UNIC та Укрзалізниця підписали меморандум про партнерство
20 січня, 2020
Новини

17 січня 2020 року АТ «Укрзалізниця»  та Всеукраїнська Мережа Доброчесності і Комплаєнсу (UNIC) підписали меморандум про партнерство. Його метою є співпраця, спрямована на просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу, посилення прозорості, боротьбу з корупцією та зловживаннями.

Детальніше
UNIC завершила процедуру TRACEcertification від провідного світового розробника стандартів протидії корупції
16 січня, 2020
Новини

На початку 2020 року, після піврічної процедури перевірки відповідності, UNIC завершила TRACEcertification.
TRACE є одночасно глобально визнаною анти-корупційною бізнес-асоціацією та провідним світовим постачальником рішень для оцінки та управління ризиками сторонніх компаній у сфері відповідального ведення бізнесу та протидії корупції.

Детальніше
Вітаємо нового учасника команди Секретариату UNIC!
13 січня, 2020
Новини

Сергій Мартинюк – фахівець з бізнес-комунікацій, стратегічний консультант, що має великий досвід розробки та імплементування комунікаційних технологій.

Детальніше
IІ Комплаєнс-конференція Групи Нафтогаз
23 грудня, 2019
Новини

UNIC приєдналася до IІ Комплаєнс-конференції Групи Нафтогаз яка відбулася 5 грудня у Києві.

Детальніше
Вітаємо учасників Мережі – переможців «Премії СУП 2019»!
20 грудня, 2019
Новини

Щіро вітаємо учасників Мережі компанії YouControl та Київгума – переможців «Премії СУП 2019»! 17 грудня Спілка українських підприємців (СУП), вже вдруге, провела урочисту церемонію нагородження компаній-учасників «Премія СУП 2019» – незалежної премії українських підприємців.

Детальніше
 Група Нафтогаз стала партнером Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу
16 грудня, 2019
Новини

Минулої п’ятниці Група Нафтогаз і Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підписали Меморандум про партнерство.

Детальніше
МГУ та UNIC підписали Меморандум про партнерство
16 грудня, 2019
Новини

13 грудня 2019 року, м. Київ - Акціонерне товариство «Магістральні газопроводи України» та Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підписали Меморандум про партнерство, метою якого є просування ідеї відповідального ведення бізнесу в Україні і розвиток комплаєнс систем на державних підприємствах.

Детальніше