Новини

Ми в UNIC дякуємо нашим Захисникам і Захисницям! Завдяки Вам ми можемо далі працювати і жити в Україні
14 жовтня, 2022
Новини

Віримо у Вас, у нашу Перемогу і докладаємо зусиль для того, щоб Ви якнайшвидше могли повернутися додому до своїх рідних, до мирного життя.

Детальніше
UNIC шукає PR-менеджера
12 жовтня, 2022
Новини

Друзі, ми повторно відкриваємо цю вакансію та будемо раді вітати в нашій команді PR-менеджера, який допоможе нам підсилити наші комунікації, щоб успішно популяризувати відповідальний, доброчесний та етичний бізнес в Україні.

Детальніше
ОЕСР визнала Україну потенційною країною членом
07 жовтня, 2022
Новини

Генеральний секретар Організаці економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) повідомив, що у відповідь на заявку від Прем’єр міністра України щодо вступу до ОЕСР, Рада ОЕСР визнала Україну потенційною країною членом.

Детальніше
UNIC шукає експертів з надання послуг у межах грантової програми
05 жовтня, 2022
Новини

Оголошуємо відбір консалтингових компаній серед учасниць Мережі для надання послуг з розбудови комплаєнс-систем переможців пілотної грантової програми UNIC.

Детальніше
UNIC запрошує долучитися до Незалежного відбіркового комітету експертів грантової програми
20 вересня, 2022
Новини

UNIC стартував з грантовою підтримкою для українського середнього та малого бізнесу (SMEs) і ми шукаємо експертів, які зможуть оцінити документи аплікантів та відібрати найкращих для отримання гранту на розбудову комплаєнс-системи.

Детальніше
UNIC запускає нову грантову програму
15 вересня, 2022
Новини

UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!

Детальніше
Залишився один день, щоб подати заявки на вакантні позиції у редакційній колегії UNIC Integrity Digest
08 вересня, 2022
Новини

Це унікальна нагода долучитися до створення експертних матеріалів про актуальні чи проблемні питання комплаєнсу в Україні та світі.

Детальніше
Розширюємо мережу партнерств через підписання Меморандуму про співпрацю з Офісом з розвитку підприємництва та експорту
31 серпня, 2022
Новини

У сучасних умовах значно підвищилися вимоги до виробників товарів та послуг, що потребує комплексного підходу до ведення бізнесу. Відтепер спільно з новими партнерами ми працюватимемо над тим, щоб вітчизняні малі та середні компанії також мали можливість розвивати свої комплаєнс системи відповідно до міжнародних стандартів.

Детальніше