Новини

ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР PR ТА EVENT АГЕНЦІЇ!
02 березня, 2020
Новини

UNIC шукає компанію, яка може здійснити комплексне PR-супроводження тренінгів в рамках проекту «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу».

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КОМПАНІЇ ВІДЕО-ПРОДАКШЕНУ!
24 лютого, 2020
Новини

Відеоматеріали передбачаються двох наступних видів:
I. Короткі мотиваційні ролики (2 шт.);
II. Навчальне відео – відеозапис одного з тренінгів, що буде проводити UNIC в ході реалізації проекту.

Детальніше
МАЛІ ТА СЕРЕДНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ МАЮТЬ БІЛЬШІСТЬ ПЕРЕДУМОВ ДЛЯ УСПІШНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ЕТИКИ
24 лютого, 2020
Новини

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» разом з Радою бізнес-омбудсмена та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) розпочали реалізацію спільної ініціативи «Підприємницька етика для українських МСБ».

Детальніше
ЗУСТРІЧ PR-СПЕЦІАЛІСТІВ UNIC У ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
17 лютого, 2020
Новини

14 лютого в гостинному офісі компанії Oriflame Ukraine відбулася зустріч спеціалістів з PR, маркетингу та розвитку бізнесу компаній-учасників Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC). На зустрічі обговорювалися додаткові можливості співробітництва учасників з Мережею, підвищення репутаційних вигод від участі, проведення спільних комунікаційних активностей. Модерував зустріч Спеціаліст із зв’язків з громадськістю Мережі - Сергій Мартинюк.

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КООРДИНАТОРА ПРОЕКТУ!
13 лютого, 2020
Новини

Секретаріат Мережі реалізує проект «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу», який має на меті виведення українського малого та середнього підприємництва з тіні і адаптацію його бізнес-процесів до міжнародних норм, як економічних, так і етичних.

Детальніше
UNIC на WIKIPEDIA
04 лютого, 2020
Новини

На українській Wikipedia з’явилася стаття про UNIC. Всі українські користувачі найпопулярнішого в світі довідкового ресурсу віднині можуть дізнатися:

Детальніше
Оголошуємо відбір експерта з розробки документів для проекту «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу»
28 січня, 2020
Новини

В рамках реалізації проекту необхідно розробити комплаєнс-програму сфокусовану на потреби МСП, а саме: I. Типовий кодекс поведінки та етики; II. Текст навчальної програми по нарощуванню інституційного потенціалу для МСП.

Детальніше
UNIC ВІТАЄ НОВОГО УЧАСНИКА МЕРЕЖІ
27 січня, 2020
Новини

Приватне Акціонерне Товариство «ДАТАГРУП» – всеукраїнського оператора зв’язку для бізнесу та дому. За 19 років існування компанія впровадила цілу низку важливих проектів у сфері соціальної відповідальності та ряд політик з бізнес-етики, компаєнсу та нульової толерантності до корупції.

Детальніше