Новини

UNIC звернулася до Уряду з пропозиціями щодо концепції реформування відповідальності юридичних осіб
02 серпня, 2023
Новини

Всеукраїнська Мережа Доброчесності і Комплаєнсу (UNIC) звернулась до Керівника Офісу Президента України Єрмака Андрія з проханням посприяти доопрацюванню концепції реформування інституту відповідальності юридичних осіб за хабарництво іноземних державних посадових осіб, а також врахувати ряд пропозицій у напрямку вирішення цього питання.

Детальніше
Мережа організувала тренінги для відповідальних за виявлення та запобігання корупції у одній із київських бригад ТрО міста Києва
10 липня, 2023
Новини

UNIC допомогли із підвищенням обізнаності новостворених уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції Сил Територіальної оборони

Детальніше
Соціологічне опитування від Transparency International Ukraine
06 липня, 2023
Новини

На кого ж українці покладають відповідальність за майбутню відбудову, і як це співвідноситься з довірою до інституцій?

Детальніше
Учасник UNIC YouControl та переможець грантової програми “Кей ті косметікс” увійшли до рейтингу Forbes Ukraine 250 малих і середніх компаній
04 липня, 2023
Новини

UNIC вітає компанії YouControl та “Кей ті косметікс” (бренд Mr.SCRUBBER) з включенням до рейтингу Forbes Ukraine Next250 - списку перспективних малих і середніх українських компаній.

Детальніше
З Днем Конституції України
28 червня, 2023
Новини

Зі святом, незламні українці! Тримаємось, віримо в ЗСУ і Перемогу!

Детальніше
Участь у Форумі громадянського суспільства
27 червня, 2023
Новини

На Форумі Мережею була організована спеціальна секція на тему: “Як не втратити можливість отримувати фінансування від міжнародних партнерів на відновлення, управляючи ризиками ОГС”. Участь у цій секції взяла Юлія Врублевська, проєктна координаторка UNIC, а також представники учасника та партнера Мережі - Павло Верхняцький, керуючий партнер компанії COSA, та Олександр Калітенко, юридичний радник Transparency International Ukraine.

Детальніше
Голова Секретаріату UNIC взяла участь у Міжнародній конференції з відновлення України у Лондоні
22 червня, 2023
Новини

20 червня Голова Секретаріату UNIC Антоніна Прудко взяла участь у панельній дискусії заходу «Розбудова нової України: як забезпечити стійке відновлення», який відбувся в межах Міжнародної конференції з відновлення України у Лондоні за організації Chatham House.

Детальніше
Представники відповідального українського бізнесу, влади та міжнародні експерти зустрілися на офлайн-події UNIC
19 червня, 2023
Новини

15 червня представники відповідального українського бізнесу, влади та міжнародні експерти зустрілися на офлайн-події UNIC «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України». Ця подія стала заключною в межах Місяця ділової доброчесності UNIC 2023.

Детальніше