Новини

Сьогодні хочемо познайомити з ще одним учасником спільноти UNIC – компанією Санофі (Sanofi)
10 лютого, 2023
Новини

Друзі! Сьогодні в рамках рубрики #ЮНІКальний_бізнес хочемо познайомити з ще одним учасником спільноти UNIC – компанією Санофі (Sanofi), яка, до речі, стояла біля джерел створення UNIC і була першою фармацевтичною компанією, яка приєдналася до нашої спільноти.

Детальніше
Україна посіла 116 місце серед 180 країн в Індексі сприйняття корупції-2022
31 січня, 2023
Новини

31 січня глобальний рух Transparency International традиційно презентував велике дослідження Індексу сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index – CPI). Україна в ньому отримала 33 бали зі 100 можливих за 2022 рік

Детальніше
Продовжуємо представляти учасників спільноти UNIC
27 січня, 2023
Новини

Сьогоднішнім героєм рубрики #ЮНІКальний_бізнес стало ТОВ "Київгума" ─ один з найбільших виробників виробів з гуми, латексу, ПВХ, ТЕП і силікону в Україні.

Детальніше
Прозора і підзвітна відбудова України залежить від доступності відкритих даних — Відкрита заява RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction
11 січня, 2023
Новини

UNIC, як член Коаліції RISE Ukraine, прагне підтримати відновлення та модернізацію України після війни та збільшити обсяг коштів, виділених на відбудову, забезпечити їх прозоре та ефективне використання.

Детальніше
Громадськість та бізнес очікують на затвердження Урядом проєкту державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки (ДАП)
10 січня, 2023
Новини

Текст даного проєкту був напрацьований Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК за допомогою широкого публічного обговорення, зокрема і з залученням експертів Мережі, та внесений на розгляд Кабінету Міністрів України.

Детальніше
Вітаємо з прийдешніми святами – Різдвом та Новим Роком
26 грудня, 2022
Новини

Від щирого серця вітаємо з новорічними святами і зичимо у 2023 році здійснення найзаповітнішого бажання - миру!

Детальніше
Форум для місцевих підприємців «Щодня Можливості для бізнесу в умовах війни» за підтримки Хмельницької міської ради
23 грудня, 2022
Новини

9 грудня у Хмельницькому відбувся форум для місцевих підприємців «Щодня Можливості для бізнесу в умовах війни» за підтримки Хмельницької міської ради. Форум мав на меті визначити можливості розвитку українського бізнесу на основі діючих практик в сучасних реаліях.

Детальніше
Представлення досвіду UNIC під час Зустрічі на високому рівні
08 грудня, 2022
Новини

У листопаді Antonina Prudko, Голова Секретаріату UNIC, представила досвід Мережі під час Зустрічі на високому рівні серед осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо протидії корупції в Східній Європі та Центральній Азії. Захід проводився Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECР) OECD.

Детальніше