Новини

UNIC ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ІНІЦІАТИВИ КОМПАНІЇ GOLAW З БЛАГОУСТРОЮ БОТАНІЧНОГО САДУ
17 березня, 2020
Новини

В умовах карантину майже єдиний цілковито безпечний вид спільної праці –  робота на свіжому повітрі. Тому у п’ятницю, 13 березня, Секретаріат UNIC з радістю приєднався до ініціативи учасника Мережі –  компанії GOLAW –  з благоустрою київського Ботанічного саду ім. академіка Фоміна

Детальніше
ПРОЕКТ СТРАТЕГІЇ UNIC НА 2020-2023 рр. СТАВ ОСНОВНОЮ ТЕМОЮ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ МЕРЕЖІ
17 березня, 2020
Новини

13 березня пройшло чергове засідання Експертної групи Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу. Основною темою стало обговорення проекту стратегії UNIC на 2020-2023 рр.

Детальніше
THE CORPORATE COMPLIANCE & TRANSPARENCY IN LIFE SCIENCES
12 березня, 2020
Новини

Наприкінці лютого у Цюриху відбулася щорічна конференція, присвячена питанням корпоративного комплаєнсу у сфері Life Sciences – Corporate Compliance & Transparency in Life Sciences.

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР PR ТА EVENT АГЕНЦІЇ!
02 березня, 2020
Новини

UNIC шукає компанію, яка може здійснити комплексне PR-супроводження тренінгів в рамках проекту «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу».

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КОМПАНІЇ ВІДЕО-ПРОДАКШЕНУ!
24 лютого, 2020
Новини

Відеоматеріали передбачаються двох наступних видів:
I. Короткі мотиваційні ролики (2 шт.);
II. Навчальне відео – відеозапис одного з тренінгів, що буде проводити UNIC в ході реалізації проекту.

Детальніше
МАЛІ ТА СЕРЕДНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ МАЮТЬ БІЛЬШІСТЬ ПЕРЕДУМОВ ДЛЯ УСПІШНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ЕТИКИ
24 лютого, 2020
Новини

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» разом з Радою бізнес-омбудсмена та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) розпочали реалізацію спільної ініціативи «Підприємницька етика для українських МСБ».

Детальніше
ЗУСТРІЧ PR-СПЕЦІАЛІСТІВ UNIC У ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
17 лютого, 2020
Новини

14 лютого в гостинному офісі компанії Oriflame Ukraine відбулася зустріч спеціалістів з PR, маркетингу та розвитку бізнесу компаній-учасників Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC). На зустрічі обговорювалися додаткові можливості співробітництва учасників з Мережею, підвищення репутаційних вигод від участі, проведення спільних комунікаційних активностей. Модерував зустріч Спеціаліст із зв’язків з громадськістю Мережі - Сергій Мартинюк.

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КООРДИНАТОРА ПРОЕКТУ!
13 лютого, 2020
Новини

Секретаріат Мережі реалізує проект «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу», який має на меті виведення українського малого та середнього підприємництва з тіні і адаптацію його бізнес-процесів до міжнародних норм, як економічних, так і етичних.

Детальніше