Новини

UNIC СТАЛА ПІДТРИМУЮЧИМ ПАРТНЕРОМ 4-Ї КОНФЕРЕНЦІЇ RENPOWER UKRAINE INVESTORS
18 січня, 2021
Новини

Четверта конференція Renpower Ukraine Investors відбудеться онлайн (пряма трансляція) 27-28 січня (в обидва дні з 14.00 до 17.30 за київським часом). Ми з радістю розраховуємо на Вас та Ваших колег на цьому провідному щорічному заході для енергетичного ринку, який збирає розробників, EPC, виробників, постачальників технологій, консалтингові компанії та фінансистів, місцеві зацікавлені сторони та міжнародні фінансові організації у особливому хабі для бізнесу, інновацій та обміну знаннями.

Детальніше
СТВОРЕНО ЕКСПЕРТНУ ГРУПУ З БАНКІВСЬКОГО НАПРЯМКУ
14 січня, 2021
Новини

Зміцнення експертного потенціалу та побудова партнерств з фінансовими інституціями в питаннях комплаєнсу є одним із стратегічних напрямків діяльності Мережі на найближчі три роки. Саме тому, задля забезпечення професійної дискусії та напрацювання необхідних законодавчих змін, UNIC ініціювала створення експертної групи з банківського напрямку, до якої увійшли найкращі фахівці у цій сфері.

Детальніше
ВІТАЄМО НОВОГО СПЕЦІАЛІСТА ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ (GR-МЕНЕДЖЕРА) UNIC — ЛАРИСУ ЖИГУН
05 січня, 2021
Новини

Лариса має 8-річний досвід GR як Радник з питань захисту прав дітей та адвокації в Міжнародній благодійній організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна та координатор адвокасі-кампаній в Українському Форумі Благодійників, та значний досвід роботи з органами державної влади.

Детальніше
В УКРАЇНІ ПРОЙШЛА КЛЮЧОВА КОМПЛАЄНС ПОДІЯ РОКУ - МІСЯЦЬ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ UNIC 2020
17 грудня, 2020
Новини

З 15 листопада до 15 грудня Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) провела “Місяць Ділової Доброчесності UNIC 2020” - унікальну подію, яка зібрала провідних спеціалістів з комплаєнсу та боротьби з корупцією з багатьох країн світу.

Детальніше
Мережа провела першу зустріч з НАБУ
23 листопада, 2020
Новини

Раді повідомити, що минулого тижня Мережа провела першу зустріч з Незалежна асоціація банків України.

Детальніше
Дискусія: Реформування державної податкової служби через призму доброчесності податківців та платників податків»
16 листопада, 2020
Новини

12 листопада 2020 року відбулася дискусія на високому рівні на тему «Реформування державної податкової служби через призму доброчесності податківців та платників податків», що була організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC).

Детальніше
UNIC ВІТАЄ НОВОГО УЧАСНИКА: КОМПАНІЮ SERVIER
28 жовтня, 2020
Новини

Servier – міжнародна фармацевтична компанія, яка управляється неприбутковим фондом, головний офіс якої розташований у м. Сюрен, Франція.

Детальніше
СЬОГОДНІ МИ СВЯТКУЄМО 3 РОКИ!
09 жовтня, 2020
Новини

9 жовтня 2017 року UNIC офіційно розпочала роботу в Україні з 42 українськими та міжнародними компаніями учасниками. Від початку нашою візією є позбавлене корупції бізнес-середовище в Україні, що поділяє та практикує культуру доброчесності та комплаєнсу. Ми ставимо собі на меті допомогти нашим учасникам та бізнес-спільноті в цілому на шляху до відповідального, свідомого та доброчесного ведення бізнесу.

Детальніше