Новини

Оголошуємо відбір експертів для проведення дослідження UNIC щодо корупційних практик у відносинах органів влади та приватних компаній!
22 серпня, 2019
Новини

З грудня 2018 року Секретаріат UNIC реалізовує Проект "Доброчесність як правило для ведення бізнесу", що фінансується Королівством Нідерланди. Одним із заходів, що планується здійснити в рамках реалізації цього проекту, є повторне проведення дослідження поширеності корупційних практик у відносинах органів влади та приватних компаній "Корупційні ризики у діяльності органів влади: погляд бізнесу", що включатиме в себе також проведення опитування серед учасників UNIC.

Детальніше
Оголошуємо відбір Фасилітатора з проведення стратегічної сесії для UNIC!
12 серпня, 2019
Новини

Одним із завдань проекту “Доброчесність як правило ведення бізнесу”, що виконується за підтримки MATRA (Міністерство закордонних справ Королівства Нідерландів), є підтримка та розвиток інституційної та експертної спроможності Секретаріату UNIC. Секретаріат та проектна команда потребує експертної підтримки від зовнішнього фасилітатора, щоб організувати ефективний процес стратегічного планування.

Детальніше
Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки - партнер UNIC
01 серпня, 2019
Новини

29 липня 2019 року відбулося офіційне підписання Меморандуму про партнерство між UNIC та Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки. Відповідний документ скріплено підписами директора ДНТЦ ЯРБ Ігоря Шевченка, Голови Секретаріату UNIC Гаяни Каракашян та Голови Виконавчого Комітету UNIC Івана Сакаля.

Детальніше
Вітаємо нового партнера UNIC - НАЕК
30 липня, 2019
Новини

Офіційне підписання відбулось 29 липня 2019 року за участі президента Енергоатом Юрія Недашковського та фінансового директора Organic Systems, голови Виконавчого комітету UNIC Івана Сакаля і голови Секретаріату UNIC Гаяне Каракашян.

Детальніше
Річний звіт Мережі за 2018 рік
13 червня, 2019
Новини

Свіжий Річний звіт Мережі за 2018 рік вже доступний онлайн на нашому сайті у розділі "Наші документи". 

Детальніше
Вітаємо Гаяне Каракашян – новопризначену Голову Секретаріату UNIC!
07 червня, 2019
Новини

Гаяне Каракашян – фахівець у сфері бізнес-менеджменту. Цінними навичками Гаяне для UNIC є вміння будувати довготривалі відносини зі стейкхолдерами, розробляти або модифікувати концепцію, внутрішні політики та внутрішні процеси бізнесу, знаходити “win-win” рішення у перемовинах та співпраці, а також управління ризиками.

Детальніше
Рада бізнес-омбудсмена розпочинає спецпроект
05 червня, 2019
Новини

У партнерстві з виданням LIGA.net Рада бізнес-омбудсмена розпочала спецпроект "Уроки бізнесу" – цикл відеоінтерв'ю зі скаржниками Ради, українськими топ-менеджерами та власниками бізнесу.

Детальніше
Оголошуємо про вакансію Голови Секретаріату UNIC
04 квітня, 2019
Новини

Ви досвідчений експерт у сфері комплаєнсу та антикорупції? Прагнете сприяти створенню в Україні рівних можливостей для успішного ведення бізнесу? Етичне ведення бізнесу та доброчесність є принципами Вашої професійної діяльності? Тоді команда UNIC шукає саме Вас!

Детальніше