Новини

UNIC НАДАЄ УЧАСНИКАМ ВИГІДНИЙ ДОСТУП ДО ПРОЦЕДУР ТА ПРОДУКТІВ TRACE
23 червня, 2020
Новини

В рамках меморандуму про співпрацю Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу та TRACE, учасники UNIC мають вигідні умови отримання послуг TRACE.

Детальніше
UNIC ОГОЛОШУЄ ВІДКРИТИЙ ТЕНДЕР НА ПІДГОТОВКУ ШАБЛОНІВ ДОКУМЕНТІВ
16 червня, 2020
Новини

Починаючи з 16 червня 2020 року Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу розпочинає збір пропозицій від кандидатів у фахівці з розробки шаблонів документів для Мережі.

Детальніше
15 червня, 2020
Новини

Короткі та змістовні лекції з основ комплаєнсу є на сьогодні найпопулярнішим форматом з усіх, що пропонує Освітня платформа Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу.

Детальніше
ВІДКРИТИЙ ВЕБІНАР
09 червня, 2020
Новини

ВЕБІНАР № 2 з 6 Дата та час початку: 11.06 о 16:00 Тема: “Як організувати процес оцінки корупційних ризиків? Поради від практика”. Спікер: Вікторія Фокіна, Член Виконавчого комітету UNIC, Начальник відділу з юридичних питань і комплаєнсу, SKF Україна.

Детальніше
02 червня, 2020
Новини

Тема нової лекції: "Комплаєнс, як система протидії корупції". Про те, як у всьому світі посилюються тенденції боротьби с корупцією та яку роль у цьому процесі відіграє комплаєнс ви дізнаєтеся з друої частини курсу "Комплаєнс. Просто про основи", що виходить в рамках Освітньої платформи Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC).

Детальніше
Голосування в рамках Щорічних Загальних зборів Учасників Мережі
02 червня, 2020
Новини

28 травня в рамках Щорічних Загальних зборів Учасників Мережі успішно завершилося голосування за Звіт Мережі за 2019 рік, а також Бюджет і Цілі та завдання UNIC на 2020 рік. Дякуємо всім, хто взяв участь у голосуванні!

Детальніше
ВЕБІНАР ВІД UNIC «АНТИКОРУПЦІЙНА ПОЛІТИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ СКЛАДОВІ ДЛЯ УСПІХУ БІЗНЕСУ».
27 травня, 2020
Новини

Освітня платформа Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу представляє цикл з 6 вебінарів «Комплаєнс – експертні практики», де кращі експерти країни розглядатимуть комплекс практичних аспектів комплаєнсу та етичних стандартів бізнесу.

Детальніше
UNIC ЗАПРОШУЄ НА ВЕБІНАР З СЕРІЇ «КОМПЛАЄНС ТА СВІДОМІСТЬ»!
27 травня, 2020
Новини

«Спіймай мене, якщо зможеш. Як запобігти корупційним іграм в офісі» — тема зустрічі-дискусії від Освітньої платформи UNIC. Гостем її виступить відомий психотерапевт, практик Транзактного Аналізу, консультант-медіатор та творчій директор соціально-психологічних проєктів — Марія Фабрічева.

Детальніше