Новини

Прес-конференція, організована партнером UNIC , Національним агентство з питань запобігання корупції - НАЗК
23 листопада, 2022
Новини

У п’ятницю, 18 листопада, відбулася прес-конференція, організована партнером UNIC Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК, під час якої відбулася презентація нового дослідження «Корупційні ризики під час обмеження обігу лікарських засобів в умовах воєнного стану», що стосується Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби»

Детальніше
Вітаємо серед учасників Мережі Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки
15 листопада, 2022
Новини

Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки - це друга державна компанія, яка пройшла нелегкий шлях підготовчого партнерства та стала повноцінним учасником Мережі.

Детальніше
Радо анонсуємо зміни у складі експертних груп UNIC
10 листопада, 2022
Новини

Нові учасники експертної групи є потужним підсиленням UNIC. Спільно ми будемо готувати і проводити експертизу документів та інших продуктів Мережі з питань комплаєнсу на відповідність міжнародним стандартам, національному законодавству і кращим практикам.

Детальніше
Ми раді вітати нового учасника мережі UNIC - Об’єднання Спілка молочних підприємств України
07 листопада, 2022
Новини

Нам приємно вітати серед учасників нашої Мережі організацію, яка спрямовує зусилля в напрямку формування цивілізованих конкурентних умов на ринках молока та молокопродуктів, в першу чергу - усунення недобросовісної конкуренції та фальсифікованої продукції на внутрішньому ринку.

Детальніше
Хочемо представити вам новий склад редакційної колегії Дайджесту Ділової Доброчесності
04 листопада, 2022
Новини

Саме ця команда долучиться до удосконалення експертних матеріалів про культуру ведення доброчесного бізнесу та про актуальні питання секторального комплаєнсу в Україні та світі, що готують учасники та партнери UNIC.

Детальніше
Ми продовжуємо відбір експертів для консультування по грантовій програмі.
26 жовтня, 2022
Новини

Звертаємо вашу увагу, що відбір консалтингових компаній серед учасниць Мережі для надання послуг з розбудови комплаєнс-систем переможців пілотної грантової програми UNIC продовжено до 2 листопада 2022 року.

Детальніше
Залишився останній тиждень для подання заявок на грантову програму UNIC з підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMES)
17 жовтня, 2022
Новини

Залишився останній тиждень для подання заявок на грантову програму UNIC з підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMES) для отримання комплаєнс підтримки для українських SMEs, то ж нагадуємо, що 17 жовтня,18.00 за київським часом: кінцевий термін подання заявок.

Детальніше
UNIC продовжує набір до Незалежного відбіркового комітету експертів грантової програми до 21 жовтня
17 жовтня, 2022
Новини

Маєте досвід у налагодженні успішних комплаєнс-систем? Розумієтесь на оцінці комплаєнс ризиків чи що таке “тон згори” або етапи перевірки контрагентів? Українському середньому та малому бізнесу потрібна ваша допомога!

Детальніше