Новини

UNIC запускає нову грантову програму
15 вересня, 2022
Новини

UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!

Детальніше
Залишився один день, щоб подати заявки на вакантні позиції у редакційній колегії UNIC Integrity Digest
08 вересня, 2022
Новини

Це унікальна нагода долучитися до створення експертних матеріалів про актуальні чи проблемні питання комплаєнсу в Україні та світі.

Детальніше
Розширюємо мережу партнерств через підписання Меморандуму про співпрацю з Офісом з розвитку підприємництва та експорту
31 серпня, 2022
Новини

У сучасних умовах значно підвищилися вимоги до виробників товарів та послуг, що потребує комплексного підходу до ведення бізнесу. Відтепер спільно з новими партнерами ми працюватимемо над тим, щоб вітчизняні малі та середні компанії також мали можливість розвивати свої комплаєнс системи відповідно до міжнародних стандартів.

Детальніше
Запрошуємо стати частиною редакційної колегії Дайджесту!
30 серпня, 2022
Новини

Усіх охочих стати частиною експертної колегії UNIC Integrity Digest запрошуємо надсилати на пошту daria.bilinska@unic.org.ua автобіографії до 9 вересня 2022 року (до 18:00). Заявки приймаються тільки від учасників та партнерів UNIC.

Детальніше
Мережа та Професійна асоціація корпоративного управління стали партнерами і домовилися спільно просувати знання з комплаєнсу на ринку України
17 серпня, 2022
Новини

Відповідний Меморандум про співпрацю організації підписали у серпні. Сторони будуть просувати навчальні програми з комплаєнсу одне одного, обмінюватися досвідом, експертизою та рекомендаціями щодо викладачів. Завдяки тісній співпраці зможуть залучати більше зацікавленого бізнесу до вивчення основ комплаєнсу та доброчесного ведення бізнесу.

Детальніше
Вітаємо НЕК
16 серпня, 2022
Новини

Ми раді вітати у спільноті UNIC - Національну енергетичну компанію @ Укренерго, яка успішно втілила положення Меморандуму про співпрацю та стала першим повноцінним учасником Мережі серед державних компаній України!

Детальніше
Щорічне опитування «Погляд керівників бізнесу в Україні 2022»
03 серпня, 2022
Новини

Запрошуємо лідерів бізнесу в Україні взяти участь в щорічному опитуванні «Погляд керівників бізнесу в Україні 2022», яке проводить компанія – учасник Мережі – KPMG в Україні.

Детальніше
Зустріч в межах Меморандуму про співпрацю з Асоціацією українського бізнесу в Польщі
29 липня, 2022
Новини

В межах Меморандуму про співпрацю з Асоціацією українського бізнесу в Польщі зустрілися з учасниками Асоціації за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі Василь Зварич (Vasyl Zvarych) та бізнес-омбудсмена Roman Waschuk.

Детальніше