Новини

Оголошено переможців Програми UNIC з грантової підтримки українського МСБ
01 травня, 2023
Новини

Друзі, раді оголосити переможців серед МСБ, які отримають консультаційний супровід провідних консалтингових компаній COSA та Arzinger для впровадження на їх підприємстві політик та практик комплаєнсу, які необхідні для розвитку бізнесу та співпраці з міжнародними партнерами.

Детальніше
KPMG в Україні розпочинає опитування жінок-лідерок
26 квітня, 2023
Новини

KPMG в Україні запрошує жінок-лідерок бізнесу взяти участь у щорічному глобальному KPMG Global Female Leaders Outlook 2023.

Детальніше
Друзі! Продовжуємо вас знайомити з учасниками UNIC в межах рубрики #ЮНІКальний_бізнес, сьогодні на черзі - юридична фірма Sayenko Kharenko
21 квітня, 2023
Новини

Sayenko Kharenko має глобальну репутацію провідної української юридичної фірми з міжнародною орієнтацією, що надає повний спектр послуг.

Детальніше
Вітаємо з Великоднем!
18 квітня, 2023
Новини

Святкуючи радість і надію Великодня, ми в UNIC хотіли б побажати Вам миру і спокою.

Детальніше
Друзі! Продовжуємо вас знайомити з учасниками UNIC, - сьогодні героєм рубрики #ЮНІКальний_бізнес стала компанія COSA
12 квітня, 2023
Новини

COSA – це професійна компанія корпоративної розвідки та комплаєнсу, яка допомагає міжнародним компаніям безпечно виходити на нові ринки та успішно вести бізнес в невизначених умовах, будувати вигідні довготривалі партнерські стосунки та співпрацювати лише з надійними контрагентами за кордоном.

Детальніше
Уряд опублікував щорічний звіт виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС за 2022 рік
03 квітня, 2023
Новини

Уряд опублікував щорічний звіт виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС за 2022 рік: Україна вже виконала 72% всіх зобов’язань і збільшила загальний прогрес на 9% .

Детальніше
«Україна має приєднатися до ОЕСР», - заявив Вільям Денверс, екс-заступник генерального секретаря OECD у колонці для видання the Hill
24 березня, 2023
Новини

 Так, у червні 2022 року ЄС вказав, що Україна є офіційним кандидатом на членство, але приєднання до союзу займе час і буде складним економічним та політичним процесом.

Детальніше
Експерт UNIC Гліб Бакалов, Комплаєнс-офіцер, Уповноважений з реалізації Антикорупційної програми НЕК
18 березня, 2023
Новини

Експерт UNIC Гліб Бакалов, Комплаєнс-офіцер, Уповноважений з реалізації Антикорупційної програми НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo, поділився своїм досвідом у сфері комплаєнсу для Національного правового курсу із запобігання корупції, організованого ELSA Kyiv.

Детальніше