Новини

Ми продовжуємо відбір експертів для консультування по грантовій програмі.
26 жовтня, 2022
Новини

Звертаємо вашу увагу, що відбір консалтингових компаній серед учасниць Мережі для надання послуг з розбудови комплаєнс-систем переможців пілотної грантової програми UNIC продовжено до 2 листопада 2022 року.

Детальніше
Залишився останній тиждень для подання заявок на грантову програму UNIC з підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMES)
17 жовтня, 2022
Новини

Залишився останній тиждень для подання заявок на грантову програму UNIC з підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMES) для отримання комплаєнс підтримки для українських SMEs, то ж нагадуємо, що 17 жовтня,18.00 за київським часом: кінцевий термін подання заявок.

Детальніше
UNIC продовжує набір до Незалежного відбіркового комітету експертів грантової програми до 21 жовтня
17 жовтня, 2022
Новини

Маєте досвід у налагодженні успішних комплаєнс-систем? Розумієтесь на оцінці комплаєнс ризиків чи що таке “тон згори” або етапи перевірки контрагентів? Українському середньому та малому бізнесу потрібна ваша допомога!

Детальніше
Ми в UNIC дякуємо нашим Захисникам і Захисницям! Завдяки Вам ми можемо далі працювати і жити в Україні
14 жовтня, 2022
Новини

Віримо у Вас, у нашу Перемогу і докладаємо зусиль для того, щоб Ви якнайшвидше могли повернутися додому до своїх рідних, до мирного життя.

Детальніше
UNIC шукає PR-менеджера
12 жовтня, 2022
Новини

Друзі, ми повторно відкриваємо цю вакансію та будемо раді вітати в нашій команді PR-менеджера, який допоможе нам підсилити наші комунікації, щоб успішно популяризувати відповідальний, доброчесний та етичний бізнес в Україні.

Детальніше
ОЕСР визнала Україну потенційною країною членом
07 жовтня, 2022
Новини

Генеральний секретар Організаці економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) повідомив, що у відповідь на заявку від Прем’єр міністра України щодо вступу до ОЕСР, Рада ОЕСР визнала Україну потенційною країною членом.

Детальніше
UNIC шукає експертів з надання послуг у межах грантової програми
05 жовтня, 2022
Новини

Оголошуємо відбір консалтингових компаній серед учасниць Мережі для надання послуг з розбудови комплаєнс-систем переможців пілотної грантової програми UNIC.

Детальніше
UNIC запрошує долучитися до Незалежного відбіркового комітету експертів грантової програми
20 вересня, 2022
Новини

UNIC стартував з грантовою підтримкою для українського середнього та малого бізнесу (SMEs) і ми шукаємо експертів, які зможуть оцінити документи аплікантів та відібрати найкращих для отримання гранту на розбудову комплаєнс-системи.

Детальніше