Новини

UNIC ЗАПРОШУЄ НА ВЕБІНАР З СЕРІЇ «КОМПЛАЄНС ТА СВІДОМІСТЬ»!
27 травня, 2020
Новини

«Спіймай мене, якщо зможеш. Як запобігти корупційним іграм в офісі» — тема зустрічі-дискусії від Освітньої платформи UNIC. Гостем її виступить відомий психотерапевт, практик Транзактного Аналізу, консультант-медіатор та творчій директор соціально-психологічних проєктів — Марія Фабрічева.

Детальніше
20 травня, 2020
Новини

Чому експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі назвали комплаєнс одною з чотирьох сфер, покращення яких дозволить забезпечити зростання світової та національних економік. Чому ефективну систему захисту бізнесу складно уявити без впровадження комплаєнсу. Які переваги від застосування таких систем.

Детальніше
UNIC ПРЕЗЕНТУЄ СЕРІЮ ВІДЕОЛЕКЦІЙ “КОМПЛАЄНС. ПРОСТО ПРО ОСНОВИ”
12 травня, 2020
Новини

В рамках Освітньої платформи UNIC Мережа розпочинає серію відеолекцій з основ комплаєнсу. Курс складається з 3 модулів та 14 відеолекцій з практичними завданнями.

Детальніше
МЕРЕЖА ВІДКРИВАЄ
06 травня, 2020
Новини

Сьогодні ми відкриваємо “Освітню платформу UNIC”, яка зосередить у собі всю освітню діяльність Мережі. Її старт приходиться на часи, коли увага аудиторії, на яку розраховані наші програми, цілковито зосереджена в онлайні.

Детальніше
ЕТИКОНТРОЛЬ ПРОВІВ ЛЕКЦІЮ ДЛЯ ЮНИХ ПІДПРИЄМЦІВ МАРІУПОЛЯ
23 березня, 2020
Новини

15 березня, Олег Лагодієнко – CEO & Co-founder Етиконтроль, компанії-учасниці Мережі та активний учасник Експертної групи UNIC, розповів майбутнім підприємцям Маріуполя про етику в бізнесі та особистому житті.

Детальніше
UNIC ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ІНІЦІАТИВИ КОМПАНІЇ GOLAW З БЛАГОУСТРОЮ БОТАНІЧНОГО САДУ
17 березня, 2020
Новини

В умовах карантину майже єдиний цілковито безпечний вид спільної праці –  робота на свіжому повітрі. Тому у п’ятницю, 13 березня, Секретаріат UNIC з радістю приєднався до ініціативи учасника Мережі –  компанії GOLAW –  з благоустрою київського Ботанічного саду ім. академіка Фоміна

Детальніше
ПРОЕКТ СТРАТЕГІЇ UNIC НА 2020-2023 рр. СТАВ ОСНОВНОЮ ТЕМОЮ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ МЕРЕЖІ
17 березня, 2020
Новини

13 березня пройшло чергове засідання Експертної групи Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу. Основною темою стало обговорення проекту стратегії UNIC на 2020-2023 рр.

Детальніше
THE CORPORATE COMPLIANCE & TRANSPARENCY IN LIFE SCIENCES
12 березня, 2020
Новини

Наприкінці лютого у Цюриху відбулася щорічна конференція, присвячена питанням корпоративного комплаєнсу у сфері Life Sciences – Corporate Compliance & Transparency in Life Sciences.

Детальніше