Новини

Відповіді на поширені питання про комплаєнс в межах нашого спеціального проекту спільно з AIN.UA.
31 жовтня, 2022
Новини

Минулого тижня ми розповідали про те, що таке комплаєнс. Ми помітили, що у представників бізнесу часто виникає запитання: хіба так важко просто дотримуватись законів? Або невже для цього необхідне окреме визначення - "комплаєнс" - та навіть окремий фахівець?

Детальніше
Ми продовжуємо відбір експертів для консультування по грантовій програмі.
26 жовтня, 2022
Новини

Звертаємо вашу увагу, що відбір консалтингових компаній серед учасниць Мережі для надання послуг з розбудови комплаєнс-систем переможців пілотної грантової програми UNIC продовжено до 2 листопада 2022 року.

Детальніше
Залишилося кілька днів до XVІ Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться 27 жовтня в Варшаві.
25 жовтня, 2022
Новини

Відбудеться дискусія "Чи є шанс у Польщі та України відвернути світову продовольчу кризу завдяки тіснішій кооперації в галузі сільського господарства та продовольства?"

Детальніше
Пропонуємо доступну інструкцію “Основні принципи виявлення ризиків та їх мінімізації”
25 жовтня, 2022
Новини

Серед інших продуктів UNIC, які з’явилися цього року, пропонуємо доступну інструкцію “Основні принципи виявлення ризиків та їх мінімізації”, у якій можна дізнатися про основні елементи побудови комплаєнс-системи та які переваги ця система дає бізнесу.

Детальніше
Мережа спільно з AIN.UA підготували спеціальний проєкт, у якому ми покроково розповіли про всі тонкощі та деталі комплаєнсу
21 жовтня, 2022
Новини

Ми в UNIC часто отримуємо запитання від локальних компаній, на зразок: а що ж таке комплаєнс, для чого він потрібен бізнесу і з чого почати його розбудову в компанії. І сьогодні ми розпочинаємо ділитися з нашими читачами відповідями на такі поширенні питання.

Детальніше
Залишився останній тиждень для подання заявок на грантову програму UNIC з підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMES)
17 жовтня, 2022
Новини

Залишився останній тиждень для подання заявок на грантову програму UNIC з підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMES) для отримання комплаєнс підтримки для українських SMEs, то ж нагадуємо, що 17 жовтня,18.00 за київським часом: кінцевий термін подання заявок.

Детальніше
UNIC продовжує набір до Незалежного відбіркового комітету експертів грантової програми до 21 жовтня
17 жовтня, 2022
Новини

Маєте досвід у налагодженні успішних комплаєнс-систем? Розумієтесь на оцінці комплаєнс ризиків чи що таке “тон згори” або етапи перевірки контрагентів? Українському середньому та малому бізнесу потрібна ваша допомога!

Детальніше
Ми в UNIC дякуємо нашим Захисникам і Захисницям! Завдяки Вам ми можемо далі працювати і жити в Україні
14 жовтня, 2022
Новини

Віримо у Вас, у нашу Перемогу і докладаємо зусиль для того, щоб Ви якнайшвидше могли повернутися додому до своїх рідних, до мирного життя.

Детальніше