Новини

Мережа провела три заключні регіональні семінари в рамках Тижня ділової доброчесності у 2018 році
27 вересня, 2018
Новини

Низка регіональних семінарів «Ділова доброчесність: долучайся, впроваджуй та вигравай» організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. У вересні 2018 року ще три регіони країни дізналися про діяльність Мережі та практику запровадження систем комплаєнсу: Івано-Франківськ, Рівне та Чернігів.

Детальніше
Збір попередніх пропозицій від кандидатів у фахівці з розробки шаблонів документів для Мережі
24 вересня, 2018
Новини

24 вересня 2018 року оголошено збір попередніх пропозицій від кандидатів у фахівці з розробки шаблонів документів для Мережі.

Детальніше
Відбір експертів для визначення готовності до сертифікації
20 серпня, 2018
Новини

20 серпня 2018 року оголошено збір попередніх пропозицій від кандидатів в експерти для допомоги з визначення готовності до сертифікації учасників Мережі.

Детальніше
В Україні відбулися 5 регіональних семінарів в рамках Тижня ділової доброчесності
07 серпня, 2018
Новини

Низка регіональних семінарів "Ділова доброчесність: долучайся, впроваджуй та вигравай" організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. У липні-серпні 2018 року семінари пройшли у п’яти найбільших містах України, не враховуючи Київ: Харків, Львів, Одеса, Вінниця та Дніпро.

Детальніше
Відібрані незалежні експерти для Сертифікації
20 червня, 2018
Новини

Раді повідомити, що за результатами оцінки наданих пропозицій Виконавчим комітетом було затверджено перелік незалежних експертів для проведення Сертифікації учасників Мережі.

Детальніше
30 травня 2018 року відбулися Перші щорічні збори учасників Мережі
04 червня, 2018
Новини

Перші щорічні збори учасників Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу налічували більше ніж 100 гостей. Захід відбувся за активної підтримки та сприяння Ради бізнес-омбудсмена, Європейського банку реконструкції та розвитку, Організації економічного співтовариства та розвитку, ПРООН в Україні, Organic Systems, Sanofi, Redcliffe Partners, Basel Institute, Pohlmann & Company та Siemens в Україні.

Детальніше
UNIC провів освітній мітап на тему  «Залучення працівників до культури комплаєнсу»
22 березня, 2018
Новини

22 березня 2018 року UNIC провів освітній мітап на тему  «Залучення працівників до культури комплаєнсу» за підтримки «HeadHunter» Україна та ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Детальніше
Представники Мережі взяли участь у міжнарожному семінарі «Побудова доброчесності та комплаєнсу для бізнесу в регіоні»
21 березня, 2018
Новини

Вперше Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу була представлена на міжнародному рівні.

Детальніше