Медіа

Річний звіт Мережі за 2018 рік
13 червня, 2019
Новини

Свіжий Річний звіт Мережі за 2018 рік вже доступний онлайн на нашому сайті у розділі "Наші документи". 

Детальніше
GOLAW вебінар | Загрози для бізнесу від своїх і чужих
11 червня, 2019
Події

Внутрішня корпоративна безпека та аудит системи інформаційної безпеки – питання, які потребують уваги та практичні знання для їх ефективного рішення. Радник GOLAW, керівник практики безпеки бізнесу Ігор Вінницький розповість як саме налагодити систему безпеки Вашого бізнесу та заздалегідь попередити можливі ризики, що можуть виникнути як через непорядну діяльність власних співробітників, так і зі сторони конкурентів.

Детальніше
Комплаєнс як конкурентна перевага вашого бізнесу
10 червня, 2019
Публікації

Разом з Business Views говорили про комплаєнс мовою бізнесу. Дякуємо Arzinger за те, що долучилися до тлумачення теми комплаєнсу з практичної точки зору.

Детальніше
Вітаємо Гаяне Каракашян – новопризначену Голову Секретаріату UNIC!
07 червня, 2019
Новини

Гаяне Каракашян – фахівець у сфері бізнес-менеджменту. Цінними навичками Гаяне для UNIC є вміння будувати довготривалі відносини зі стейкхолдерами, розробляти або модифікувати концепцію, внутрішні політики та внутрішні процеси бізнесу, знаходити “win-win” рішення у перемовинах та співпраці, а також управління ризиками.

Детальніше
Рада бізнес-омбудсмена розпочинає спецпроект
05 червня, 2019
Новини

У партнерстві з виданням LIGA.net Рада бізнес-омбудсмена розпочала спецпроект "Уроки бізнесу" – цикл відеоінтерв'ю зі скаржниками Ради, українськими топ-менеджерами та власниками бізнесу.

Детальніше
Прозорість, доброчесність і етичність: як виміряти репутацію компанії
03 червня, 2019
Публікації

Про "здоровий" розвиток бізнесу, просування ідеї відповідального та етичного ведення бізнесу, а також про альтернативні до грошей інструменти вимірювання репутації компанії.

Детальніше
Відбувся другий Тиждень ділової доброчесності у Києві та Львові
30 травня, 2019
Події

З 20 по 24 травня 2019 року Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена, Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського банку реконструкції та розвитку провела щорічний Тиждень ділової доброчесності у Києві, який завершився у Львові. Загалом до Тижня долучилися 200 учасників та 50 доповідачів, серед яких провідні експерти у сфері комплаєнсу, власники бізнесу та консультанти, дипломатичні місії та представники органів державної влади в Україні.

Детальніше
GOLAW вебінар | Конкурент – партнер: хто є хто. Як забезпечити економічну безпеку підприємства?
30 травня, 2019
Події

Антиконкурентна розвідка. Економічна безпека підприємства. Розшук та встановлення активів. Зазвичай такі поняття сприймаються вкрай негативно, адже попередити шахрайство та корупційні дії зі сторони іноді власних партнерів здається майже неможливим. Під час вебінару радник та керівник практики безпеки бізнесу GOLAW Ігор Вінницький розповість як саме діяти в умовах конкурентного середовища та захистити власний бізнес.

Детальніше