Медіа

Комплаєнс та оцінка юридичних ризиків - Український юрист
10 липня, 2018
Публікації

Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату Мережі, розповіла про комплаєнс в Україні та роль UNIC в його поширенні редакції Український юрист.

Детальніше
Відібрані незалежні експерти для Сертифікації
20 червня, 2018
Новини

Раді повідомити, що за результатами оцінки наданих пропозицій Виконавчим комітетом було затверджено перелік незалежних експертів для проведення Сертифікації учасників Мережі.

Детальніше
30 травня 2018 року відбулися Перші щорічні збори учасників Мережі
04 червня, 2018
Новини

Перші щорічні збори учасників Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу налічували більше ніж 100 гостей. Захід відбувся за активної підтримки та сприяння Ради бізнес-омбудсмена, Європейського банку реконструкції та розвитку, Організації економічного співтовариства та розвитку, ПРООН в Україні, Organic Systems, Sanofi, Redcliffe Partners, Basel Institute, Pohlmann & Company та Siemens в Україні.

Детальніше
Перші щорічні збори Учасників Мережі
23 травня, 2018
Події

У ході зустрічі Мережа представить свій Річний звіт діяльності, а Виконавчий комітет та Комітет з доброчесності презентують результати своєї роботи. Експертна група презентуватиме свою діяльність та поділиться результатами своєї роботи над розробкою продукту Оцінки юридичних ризиків для Учасників. У рамках заходу відбудеться схвалення шляхом голосування Річного звіту, Етичного стандарту, змін до Меморандуму про партнерство та річного бюджету Мережі. Мережа також проведе обрання нового учасника Виконавчого комітету. Під час експертної панелі відбудеться обговорення процедури сертифікації рівня доброчесності Учасників Мережі, а саме викликів та переваг, які вона створює.

Детальніше
Тиждень ділової доброчесності 2018
04 травня, 2018
Події

Всеукраїнською мережею доброчесності та комплаєнсу та ПРООН в Україні запроваджено низку щорічних заходів в рамках Тижня ділової доброчесності для залучення бізнес-спільноти, державних органів, представників громадськості, неурядових організацій, господарських об'єднань, освітніх закладів та засобів масової інформації з метою популяризації ділової доброчесності в Україні.

Детальніше
Четвертий Форум «Конференція комплаєнс офіцерів» проходитиме за підтримки UNIC!
30 березня, 2018
Події

Раді повідомити, що Четвертий Форум «Конференція комплаєнс офіцерів» проходитиме за підтримки UNIC!

Детальніше
Зустріч з кандатами в незалежні експерти
28 березня, 2018
Події

Зустріч з кандатами в незалежні експерти для проведення Сертифікації

Детальніше
UNIC провів освітній мітап на тему  «Залучення працівників до культури комплаєнсу»
22 березня, 2018
Новини

22 березня 2018 року UNIC провів освітній мітап на тему  «Залучення працівників до культури комплаєнсу» за підтримки «HeadHunter» Україна та ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Детальніше