Медіа

МАЛІ ТА СЕРЕДНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ МАЮТЬ БІЛЬШІСТЬ ПЕРЕДУМОВ ДЛЯ УСПІШНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ЕТИКИ
24 лютого, 2020
Новини

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» разом з Радою бізнес-омбудсмена та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) розпочали реалізацію спільної ініціативи «Підприємницька етика для українських МСБ».

Детальніше
ЗУСТРІЧ PR-СПЕЦІАЛІСТІВ UNIC У ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
17 лютого, 2020
Новини

14 лютого в гостинному офісі компанії Oriflame Ukraine відбулася зустріч спеціалістів з PR, маркетингу та розвитку бізнесу компаній-учасників Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC). На зустрічі обговорювалися додаткові можливості співробітництва учасників з Мережею, підвищення репутаційних вигод від участі, проведення спільних комунікаційних активностей. Модерував зустріч Спеціаліст із зв’язків з громадськістю Мережі - Сергій Мартинюк.

Детальніше
Український Бізнес Форум 2020
13 лютого, 2020
Події

Український Бізнес Форум 2020 – це міжнародна платформа, що традиційно збирає понад 300 делегатів з 15 країн світу. Аудиторія форуму – юристи, фінансисти, керівники компаній, аудитори, комплаєнс-фахівці, податкові консультанти.

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КООРДИНАТОРА ПРОЕКТУ!
13 лютого, 2020
Новини

Секретаріат Мережі реалізує проект «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу», який має на меті виведення українського малого та середнього підприємництва з тіні і адаптацію його бізнес-процесів до міжнародних норм, як економічних, так і етичних.

Детальніше
UNIC ВИСТУПИВ ПАРТНЕРОМ ФОРУМУ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
07 лютого, 2020
Події

31 березня у київському «Прем'єр палаці» відбудеться Форум Транспортної Інфраструктури України, партнером якого виступить Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC).

Детальніше
UNIC на WIKIPEDIA
04 лютого, 2020
Новини

На українській Wikipedia з’явилася стаття про UNIC. Всі українські користувачі найпопулярнішого в світі довідкового ресурсу віднині можуть дізнатися:

Детальніше
Оголошуємо відбір експерта з розробки документів для проекту «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу»
28 січня, 2020
Новини

В рамках реалізації проекту необхідно розробити комплаєнс-програму сфокусовану на потреби МСП, а саме: I. Типовий кодекс поведінки та етики; II. Текст навчальної програми по нарощуванню інституційного потенціалу для МСП.

Детальніше
UNIC ВІТАЄ НОВОГО УЧАСНИКА МЕРЕЖІ
27 січня, 2020
Новини

Приватне Акціонерне Товариство «ДАТАГРУП» – всеукраїнського оператора зв’язку для бізнесу та дому. За 19 років існування компанія впровадила цілу низку важливих проектів у сфері соціальної відповідальності та ряд політик з бізнес-етики, компаєнсу та нульової толерантності до корупції.

Детальніше