Медіа

Голосування в рамках Щорічних Загальних зборів Учасників Мережі
02 червня, 2020
Новини

28 травня в рамках Щорічних Загальних зборів Учасників Мережі успішно завершилося голосування за Звіт Мережі за 2019 рік, а також Бюджет і Цілі та завдання UNIC на 2020 рік. Дякуємо всім, хто взяв участь у голосуванні!

Детальніше
ВЕБІНАР ВІД UNIC «АНТИКОРУПЦІЙНА ПОЛІТИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ СКЛАДОВІ ДЛЯ УСПІХУ БІЗНЕСУ».
27 травня, 2020
Новини

Освітня платформа Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу представляє цикл з 6 вебінарів «Комплаєнс – експертні практики», де кращі експерти країни розглядатимуть комплекс практичних аспектів комплаєнсу та етичних стандартів бізнесу.

Детальніше
UNIC ЗАПРОШУЄ НА ВЕБІНАР З СЕРІЇ «КОМПЛАЄНС ТА СВІДОМІСТЬ»!
27 травня, 2020
Новини

«Спіймай мене, якщо зможеш. Як запобігти корупційним іграм в офісі» — тема зустрічі-дискусії від Освітньої платформи UNIC. Гостем її виступить відомий психотерапевт, практик Транзактного Аналізу, консультант-медіатор та творчій директор соціально-психологічних проєктів — Марія Фабрічева.

Детальніше
20 травня, 2020
Новини

Чому експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі назвали комплаєнс одною з чотирьох сфер, покращення яких дозволить забезпечити зростання світової та національних економік. Чому ефективну систему захисту бізнесу складно уявити без впровадження комплаєнсу. Які переваги від застосування таких систем.

Детальніше
Мережа провела вебінар про підприємницьку етику для малого та середнього бізнесу.
18 травня, 2020
Події

30 квітня Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) провела вебінар про підприємницьку етику для малого та середнього бізнесу. Він є частиною серії заходів Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Детальніше
UNIC ПРЕЗЕНТУЄ СЕРІЮ ВІДЕОЛЕКЦІЙ “КОМПЛАЄНС. ПРОСТО ПРО ОСНОВИ”
12 травня, 2020
Новини

В рамках Освітньої платформи UNIC Мережа розпочинає серію відеолекцій з основ комплаєнсу. Курс складається з 3 модулів та 14 відеолекцій з практичними завданнями.

Детальніше
МЕРЕЖА ВІДКРИВАЄ
06 травня, 2020
Новини

Сьогодні ми відкриваємо “Освітню платформу UNIC”, яка зосередить у собі всю освітню діяльність Мережі. Її старт приходиться на часи, коли увага аудиторії, на яку розраховані наші програми, цілковито зосереджена в онлайні.

Детальніше
Вебінар UNIC
27 квітня, 2020
Події

В п’ятницю, 24 квітня UNIC провела відкритий вебінар-дискусію на тему “Комплаєнс під час карантину. Новітні виклики в роботі комплаєнс офіцера”.

Детальніше