Медіа

СТВОРЕНО ЕКСПЕРТНУ ГРУПУ З БАНКІВСЬКОГО НАПРЯМКУ
14 січня, 2021
Новини

Зміцнення експертного потенціалу та побудова партнерств з фінансовими інституціями в питаннях комплаєнсу є одним із стратегічних напрямків діяльності Мережі на найближчі три роки. Саме тому, задля забезпечення професійної дискусії та напрацювання необхідних законодавчих змін, UNIC ініціювала створення експертної групи з банківського напрямку, до якої увійшли найкращі фахівці у цій сфері.

Детальніше
ВІТАЄМО НОВОГО СПЕЦІАЛІСТА ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ (GR-МЕНЕДЖЕРА) UNIC — ЛАРИСУ ЖИГУН
05 січня, 2021
Новини

Лариса має 8-річний досвід GR як Радник з питань захисту прав дітей та адвокації в Міжнародній благодійній організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна та координатор адвокасі-кампаній в Українському Форумі Благодійників, та значний досвід роботи з органами державної влади.

Детальніше
В УКРАЇНІ ПРОЙШЛА КЛЮЧОВА КОМПЛАЄНС ПОДІЯ РОКУ - МІСЯЦЬ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ UNIC 2020
17 грудня, 2020
Новини

З 15 листопада до 15 грудня Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) провела “Місяць Ділової Доброчесності UNIC 2020” - унікальну подію, яка зібрала провідних спеціалістів з комплаєнсу та боротьби з корупцією з багатьох країн світу.

Детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЗАХІД МІСЯЦЯ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ UNIC 2020
09 грудня, 2020
Події

15 грудня о 16:00 розпочнеться Вебінар для власників та СЕО бізнесу "Розслідування українських справ в США - корупція чи політика?" Безкоштовна реєстрація: https://bit.ly/2Li01AO

Детальніше
ВЖЕ ЗАВТРА - 10.12 - ПОДІЯ НА ВИСОКОМУ РІВНІ
09 грудня, 2020
Події

"Об'єднання бізнесу, що змінюють світ. Ініціативи колективної дії – розбудова коаліції проти корупції" Безкоштовна реєстрація: https://bit.ly/36YT3sT

Детальніше
Мережа провела першу зустріч з НАБУ
23 листопада, 2020
Новини

Раді повідомити, що минулого тижня Мережа провела першу зустріч з Незалежна асоціація банків України.

Детальніше
Дискусія: Реформування державної податкової служби через призму доброчесності податківців та платників податків»
16 листопада, 2020
Новини

12 листопада 2020 року відбулася дискусія на високому рівні на тему «Реформування державної податкової служби через призму доброчесності податківців та платників податків», що була організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC).

Детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА ПОДІЮ В МЕЖАХ МІСЯЦЯ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ВІД UNIC!
12 листопада, 2020
Події

19 листопада, 11:00 - 12:30 Відверта розмова із СЕО українського та міжнародного бізнесу про типові комплаєнс-ризики українського бізнесу. На основі практичного досвіду з аудиту компаній.

Детальніше