Медіа

Портрет комплаєнс-офіцера
10 лютого, 2023
Публікації

Ви, мабуть, чули про існування такої посади як комплаєнс-офіцер або комплаєнс спеціаліст? Запровадження цієї посади у вашій компанії є одним зі складових елементів побудови ефективної комплаєнс-системи.

Детальніше
Сьогодні хочемо познайомити з ще одним учасником спільноти UNIC – компанією Санофі (Sanofi)
10 лютого, 2023
Новини

Друзі! Сьогодні в рамках рубрики #ЮНІКальний_бізнес хочемо познайомити з ще одним учасником спільноти UNIC – компанією Санофі (Sanofi), яка, до речі, стояла біля джерел створення UNIC і була першою фармацевтичною компанією, яка приєдналася до нашої спільноти.

Детальніше
 XVII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»
10 лютого, 2023
Події

Запрошуємо 27 квітня 2023 року відвідати XVII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу», який відбудеться у Варшаві.

Детальніше
Огляд можливостей для бізнесу
06 лютого, 2023
Публікації

Цього тижня радимо звернути увагу на наступні ініціативи для підтримки бізнесу.

Детальніше
Принципи створення комплаєнс-політики
04 лютого, 2023
Публікації

Комплаєнс-система складається з низки елементів, тому бізнесу корисно знати, на що саме необхідно звернути увагу під час впровадження політик доброчесності. Найважливішим документом є комплаєнс-політика, яка визначає основні засади ведення етичного бізнесу в компанії.

Детальніше
Україна посіла 116 місце серед 180 країн в Індексі сприйняття корупції-2022
31 січня, 2023
Новини

31 січня глобальний рух Transparency International традиційно презентував велике дослідження Індексу сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index – CPI). Україна в ньому отримала 33 бали зі 100 можливих за 2022 рік

Детальніше
Огляд можливостей для бізнесу
31 січня, 2023
Публікації

Бізнес в Україні потребує неабиякої стійкості для балансування в ускладнених війною умовах. UNIC вирішив аналізувати додаткові інструменти, які можуть бути корисними підприємцям та надати новий поштовх для розвитку та розширення їх бізнесів.

Детальніше
Фактори, які впливають на функціонування українського бізнесу
31 січня, 2023
Публікації

Ми вирішили підкреслити деякі аспекти, притаманні для українського корпоративного сектору, суспільного та політичного середовища, які можуть мати негативний вплив на сприйняття надійності українського бізнесу міжнародними партнерами.

Детальніше