Медіа

Сертифікуватись чи ні?
17 грудня, 2018
Публікації

Скарлет Ванненветч, партнер проекту з антикорупційних колективних дій, розповіла про роль комплаєнс-сертифікації у колективних діях, направлених на боротьбу з корупцією, та про нещодавно розпочату процедуру сертифікації UNIC в Україні як приклад таких ініціатив.

Детальніше
Саміт
13 грудня, 2018
Події

5 грудня 2018 року відбувся Саміт "Колективні дії приватного сектору для протидії корупції", організований CIPE Ukraine. Мали нагоду інформаційно підтримати захід та взяти участь, щоб представити Мережу.

Детальніше
День етики та комплаєнсу, ArcelorMittal Кривий Ріг
11 грудня, 2018
Події

14 грудня 2018 року у місті Кривий Ріг компанія АрселорМіттал проведе День етики та комплаєнсу.

Детальніше
07 грудня, 2018
Події

7 грудня 2018 року UNIC радо долучився до заходу Transparency International Україна "Декорупція України", присвяченому аналізу реформ та змін, які відбулися у антикорупційній сфері в Україні за останні 5 років.

Детальніше
Захід
05 грудня, 2018
Події

Цього року Transparency International Ukraine, за підтримки UNIC серед інших партнерів, влаштовує захід "Декорупція України". Захід підіб'є підсумки антикорупційних реформ після Революції Гідності в 2014 році.

Детальніше
Друге щорічне Українське Інвестиційне Роудшоу у Лондоні
28 листопада, 2018
Події

Роудшоу вкотре є платформою для провідних українських компаній, щоб зустрітися з найвпливовішими керуючими фондами нових ринків, інвестиційними банкірами і консультантами та широким колом зацікавлених сторін з фінансового співтовариства Лондона, не кажучи вже про широкий спектр нинішніх і потенційних стратегічних інвесторів.

Детальніше
III Міжнародний Форум Корпоративних Директорів
27 листопада, 2018
Події

4 грудня 2018 року відбудеться III Міжнародний Форум Корпоративних Директорів, який вже третій рік поспіль організовує Професіональна асоціація корпоративних директорів (ПАКУ).

Детальніше
Сертифікація UNIC отримала оцінку на Конференції з антикорупційних колективних дій в Базельському інституті управління
26 листопада, 2018
Події

Минулого тижня на Конференції з антикорупційних колективних дій в Базельському інституті управління Тетяна Херувімова, інспектор Ради бізнес-омбудсмена, презентувала UNIC сертифікацію в Україні.

Детальніше