Медіа

Відбулися семінари на тему трудового комплаєнсу у Харкові та Дніпрі
07 жовтня, 2019
Події

1 та 3 жовтня UNIC разом з ЮФ "Ілляшев та Партнери" та Європейською бізнес асоціацією провели семінари на тему "Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків".

Детальніше
Ukrainian Business Forum 2019
25 вересня, 2019
Події

Вчора, 24 вересня 2019 року, відбувся Ukrainian Business Forum 2019. Модератором дискусії була Гаяне Каракашян, Голова Секретаріату. Серед спікерів сесії: Михайло Шомін, СЕБ Корпоративний Банк; Вікторія Мельниченко, Integrites; Марта Оситняжська, Укренерго; та Тетяна Клименко, Law & Trust International.

Детальніше
Семінар від GOLAW. Безпека бізнесу: чому не варто відкладати на потім
23 вересня, 2019
Події

На семінарі GOLAW "Безпека бізнесу: чому не варто відкладати на потім" розповідаємо про те, як запобігти шахрайству з фінансовими ресурсами, запобігти формуванню корупційних схем та виявити канали витоку конфіденційної інформації на власному підприємстві.

Детальніше
Секрет фірми: управління ризиками розголошення комерційної таємниці
20 вересня, 2019
Події

Радо підтримуємо захід учасника UNIC ЮФ Arzinger. Тема заходу – "Секрет фірми: управління ризиками розголошення комерційної таємниці".

Детальніше
Колективне усвідомлення
17 вересня, 2019
Публікації

Гаяне Каракашян, Голова Секретаріату UNIC, розповіла Юридичній практиці про розвиток колективних ініціатив за напрямком антикорупції.

Детальніше
Заходи UNIC,
17 вересня, 2019
Події

Бронюйте дати на жовтень для бізнес-заходів з UNIC, Ілляшев та Партнери та EBA! Тема заходів: "Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків".

Детальніше
Захід НАЕК
16 вересня, 2019
Події

12-13 вересня 2019 року ДП "НАЕК "Енергоатом" та UNIC провели навчальний захід "Практичні інструменти для зміцнення засад доброчесності у діяльності приватних та державних підприємств" на Рівненській АЕС в рамках партнерства.

Детальніше
Комунікації, коли емоція цінніша за раціо
11 вересня, 2019
Публікації

Олена Обухівська, менеджерка з комунікацій Arricano, компанії-учасника UNIC, розповіла VoxUkraine про тренди суспільних комунікацій останніх років.

Детальніше