Медіа

Compliance Dilemma Forum 2019
28 жовтня, 2019
Події

Запрошуємо вас взяти участь у Compliance Dilemma Forum 2019
Організатор: KPMG в Україні, UNIC, Sayenko Kharenko
Форум відбудеться в Києві 20 листопада 2019 року, готель Хілтон з 9:00 до 18:00.
Доповідачі Форуму: Директори департаментів комплаєнс, внутрішнього контролю та аудиту, безпеки, а також корпоративні юристи, ризик-менеджери, незалежні експерти.

Детальніше
Серія Регіональних Семінарів 2019
23 жовтня, 2019
Події

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу запрошує Вас відвідати регіональні Семінари!

Детальніше
3-й щорічний Український форум агробізнесу
16 жовтня, 2019
Події

Strategy Council запрошує вас відвідати 3-й щорічний Український форум агробізнесу. Тема цьогорічного форуму: "Подальша інтергація України у світовий агропродовольчий ланцюг". Захід відбудеться 19 листопада 2019 року у Premier Palace Hotel, місто Київ.

Детальніше
Конференція «Торгові війни: мистецтво захисту»
10 жовтня, 2019
Події

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» спільно з редакцією газети «Юридическая практика» запрошують вас на конференцію «Торгові війни: мистецтво захисту», що відбудеться 7 листопада 2019 року (Hyatt Regenсy Kyiv, м. Київ, вул. А. Тарасової, 5).

Детальніше
UNIC оголошує про відкриту вакансію: Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
10 жовтня, 2019
Новини

Якщо ти прагнеш викликів для професійного росту, цікавишся останніми трендами у сферах маркетингу, PR та діджитал, а також готовий або готова застосувати комунікаційні навички та знання, щоб покращити етику бізнес-середовища в Україні, тоді приєднуйся до команди UNIC!

Детальніше
Свої для своїх: як пройти комплаєнс чек без бюджету
10 жовтня, 2019
Події

23 жовтня 2019 року, у середу, відбудеться захід на тему: "Свої для своїх: як пройти комплаєнс чек без бюджету".

Детальніше
Комплаєнс та репутація: 17 каверзних запитань і відповідей на них
09 жовтня, 2019
Публікації

Ваш бізнес хоче взяти кредит або знайти довгострокового інвестора? Будь-яка успішна компанія, надійний банк і тямущий інвестор в такому випадку зададуть вам питання: а яка репутація у вашого бізнесу? Чи не зашкодить нам співпраця з вами? Вони перевірятимуть вашу репутацію, тому що дбають про свою. Тому вам доведеться довести, що ваша репутація бездоганна. Як це зробити? Що таке "репутація бізнесу"? Як її виміряти? Разом з Гаяне Каракашян, Головою Секретаріату UNIC, та редакцією Business Views склали гід, що дасть відповіді на ці та інші питання.

Детальніше
Київський міжнародний економічний форум 2019
09 жовтня, 2019
Події

Маємо честь запросити Вас на Київський міжнародний економічний форум 2019, який вже шостий рік поспіль є головною бізнес-подією, що присвячена актуальним для економічного розвитку країни питанням. Захід відбудеться 8-9 листопада 2019 року у місті Києві та проходитиме на найвищому рівні за участю представників українського Уряду та парламентаріїв, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів.

Детальніше