Медіа

ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КООРДИНАТОРА ПРОЕКТУ!
13 лютого, 2020
Новини

Секретаріат Мережі реалізує проект «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу», який має на меті виведення українського малого та середнього підприємництва з тіні і адаптацію його бізнес-процесів до міжнародних норм, як економічних, так і етичних.

Детальніше
UNIC ВИСТУПИВ ПАРТНЕРОМ ФОРУМУ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
07 лютого, 2020
Події

31 березня у київському «Прем'єр палаці» відбудеться Форум Транспортної Інфраструктури України, партнером якого виступить Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC).

Детальніше
UNIC на WIKIPEDIA
04 лютого, 2020
Новини

На українській Wikipedia з’явилася стаття про UNIC. Всі українські користувачі найпопулярнішого в світі довідкового ресурсу віднині можуть дізнатися:

Детальніше
Оголошуємо відбір експерта з розробки документів для проекту «Запровадження комплаєнсу для малого та середнього бізнесу»
28 січня, 2020
Новини

В рамках реалізації проекту необхідно розробити комплаєнс-програму сфокусовану на потреби МСП, а саме: I. Типовий кодекс поведінки та етики; II. Текст навчальної програми по нарощуванню інституційного потенціалу для МСП.

Детальніше
UNIC ВІТАЄ НОВОГО УЧАСНИКА МЕРЕЖІ
27 січня, 2020
Новини

Приватне Акціонерне Товариство «ДАТАГРУП» – всеукраїнського оператора зв’язку для бізнесу та дому. За 19 років існування компанія впровадила цілу низку важливих проектів у сфері соціальної відповідальності та ряд політик з бізнес-етики, компаєнсу та нульової толерантності до корупції.

Детальніше
UNIC У ЯКОСТІ ENDORSER PARTNER ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У 8-Й FLEMING CONFERENCE У ЦЮРІХУ
21 січня, 2020
Події

20 та 21 лютого у швейцарському Цюріху відбудеться восьма щорічна Fleming Conference, присвячена корпоративному комплаєнсу та прозорості у сфері медико-біологічних наук. На конференції очікується близько 30 спікерів та більше 100 учасників з різних країн світу.

Детальніше
UNIC та Укрзалізниця підписали меморандум про партнерство
20 січня, 2020
Новини

17 січня 2020 року АТ «Укрзалізниця»  та Всеукраїнська Мережа Доброчесності і Комплаєнсу (UNIC) підписали меморандум про партнерство. Його метою є співпраця, спрямована на просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу, посилення прозорості, боротьбу з корупцією та зловживаннями.

Детальніше
UNIC завершила процедуру TRACEcertification від провідного світового розробника стандартів протидії корупції
16 січня, 2020
Новини

На початку 2020 року, після піврічної процедури перевірки відповідності, UNIC завершила TRACEcertification.
TRACE є одночасно глобально визнаною анти-корупційною бізнес-асоціацією та провідним світовим постачальником рішень для оцінки та управління ризиками сторонніх компаній у сфері відповідального ведення бізнесу та протидії корупції.

Детальніше