Медіа

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з Коаліцією громадських організацій RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction
14 березня, 2023
Новини

Меморандум передбачає співпрацю у розробці й впровадженні антикорупційних політик та забезпечення доступу до відкритих даних, а також спільне впровадження Електронної системи управління відбудовою (ЕСУВ).

Детальніше
Огляд можливостей для бізнесу
13 березня, 2023
Публікації

Продовжуємо нашу постійну рубрику #можливостідлябізнесу, тож цього тижня радимо звернути увагу на наступні ініціативи для підтримки бізнесу.

Детальніше
Внутрішні комунікації при впровадженні комплаєнсу
10 березня, 2023
Публікації

Продовжуємо розповідати, які фактори необхідно врахувати для впровадження ефективних внутрішніх комунікацій.

Детальніше
Продовжуємо вас знайомити з учасниками UNIC, - сьогоднішнім героєм рубрики #ЮНІКальний_бізнес став Глобус Банк
10 березня, 2023
Новини

Банк працює на українському ринку з 2007 року. Глобус динамічно розвивається, має високий кредитний рейтинг та пропонує весь спектр банківських послуг, задовольняючи потреби у фінансових послугах як приватних осіб так і корпоративних Клієнтів.

Детальніше
UNIC спільно з коаліцією громадських організацій RISE Ukraine закликає Уряд утриматись від змін до Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки
09 березня, 2023
Новини

Зміни, які можуть суттєво змінити сутність, принципи та підходи Державної антикорупційної програми, можуть негативно вплинути на її реалізацію і ефективність.

Детальніше
Борітеся – поборете
09 березня, 2023
Новини

Відзначаючи річницю дня народження Тараса Шевченка, ми, українці, щоразу відчуваємо наскільки точно його слова відгукуються у теперішніх реаліях українського суспільства. Особливо сьогодні, коли росіяни вчергове атакували ракетами мирне населення вночі.

Детальніше
UNIC вітає всіх жінок з Міжнародним Жіночим Днем
08 березня, 2023
Новини

Міжнародний Жіночий День є гарною нагодою відзначити всі здобутки жінок за останні 150 років у їхній боротьбі за свої права, рівність у доступі до можливостей для реалізації свого потенціалу та однакових умов праці.

Детальніше
UNIC підтримує вимогу громадськості та бізнесу відкрити реєстри та поновити доступ до публічної інформації
08 березня, 2023
Новини

Доступ до публічних даних був закритий з початком повномасштабного вторгнення росії з міркувань безпеки. Проте аналіз свідчить, що не всі дані потребують приховування. Така політика суттєво погіршила прозорість роботи державних органів та органів місцевого самоврядування, а громадяни втратили оперативний доступ до відкритих даних, які становлять значний суспільний інтерес.

Детальніше