Медіа

Огляд можливостей для бізнесу
07 березня, 2023
Публікації

У межах нашої постійної рубрики #можливостідлябізнесу цього тижня радимо звернути увагу на такі ініціативи для підтримки бізнесу

Детальніше
Внутрішні комунікації при впровадженні комплаєнсу
07 березня, 2023
Публікації

Ефективна комунікація всередині компанії має вирішальне значення для спільного розуміння політик та процедур, а також дотримання вимог комплаєнсу та доброчесності серед співробітників.

Детальніше
УВАГА! Набір експертів до Агро-продовольчої групи UNIC продовжено до 10 березня
02 березня, 2023
Новини

Метою роботи групи стане опрацювання поточних системних проблем агросектору, пов’язаних із недоброчесними практиками, підготовка спільних пропозицій їх вирішення згідно основ комплаєнсу та реалізація таких рішень завдяки налагодженню продуктивного діалогу з представниками влади.

Детальніше
21 лютого 2023 року відбувся проєктний захід учасників Cluster Platform, організований COSA, компанією-учасницею UNIC, для підприємців та науковців технічного профілю
01 березня, 2023
Події

Під час заходу учасники мали можливість заслухати виступи експертів з CIPE Ukraine, U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) , Глобальний договір ООН в Україні, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес І Тернопіль, а також представників компаній та установ, що приєднались до проєкту Cluster Platform як підприємці та новатори.

Детальніше
Огляд можливостей для бізнесу
28 лютого, 2023
Публікації

В межах нашої постійної рубрики #можливостідлябізнесу цього тижня радимо звернути увагу на такі ініціативи для підтримки бізнесу.

Детальніше
FATF призупинила членство росії в організації
28 лютого, 2023
Новини

24 лютого Міжнародна група з протидії відмиванню брудних грошей FATF повністю призупинила членство росії в організації.

Детальніше
Управління ризиками
28 лютого, 2023
Публікації

Компанії стикаються з різними видами ризиків, які можуть негативно впливати на їх діяльність. Щоб забезпечити подальший успіх, компанії повинні вжити проактивних заходів з управління ризиками, зокрема, відповідати законодавчим вимогам та бути доброчесними. Впровадження комплаєнсу відіграє важливу роль в управлінні ризиками, оскільки невиконання стандартів може призвести до значних фінансових та репутаційних шкод.

Детальніше
У цю річницю ми в UNIC вшановуємо пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу Свободу, та продовжуємо працювати заради мирного та процвітаючого майбутнього України
28 лютого, 2023
Новини

Рік тому росія здійснила жорстоке повномасштабне вторгнення в Україну. Цей день змінив життя мільйонів українців і показав світові справжнє обличчя країни-агресора. Незважаючи на виклики та втрати, з якими зіткнулася наша країна, ми показали неймовірну хоробрість і стійкість. Ми не зламалися і невпинно продовжуємо боротися за нашу Незалежність. Ціна нашої Перемоги і Свободи дуже велика. Ми ніколи не забудемо полеглих військових та цивільних у цій брутальній війні.

Детальніше