Медіа

UNIC РАЗОМ ІЗ ВСЕСВІТНІМ МЕТОДОЛОГІЧНИМ ЦЕНТРОМ З КОМПЛАЄНСУ - БАЗЕЛЬСЬКИМ ІНСТИТУТОМ - ТА ІНШИМИ ІНІЦІАТИВАМИ КОЛЕКТИВНОЇ ДІЇ ПОДІЛИВСЯ ЕКСПЕРТИЗОЮ ЩОДО СЕРТИФІКАЦІЇ КОМПЛАЄНС-СИСТЕМ
21 січня, 2021
Новини

Один з визнаних світових методологічних центрів з комплаєнсу - Базельський інститут - у своєму новому звіті “Сертифікація ініціатив колективної дії: інноваційний підхід до антикорупційного комплаєнсу та юридичної експертизи”” висвітлив локальну сертифікацію антикорупційних стандартів компаній (включаючи малі та середні підприємства) за допомогою ініціатив колективної дії. У звіті  проаналізовано методи сертифікації ініціатив колективної дії з різних країн світу. Зокрема, описано і практику сертифікації  UNIC.

Детальніше
UNIC оголошує відкритий конкурс з відбору рекрутингової агенції
20 січня, 2021
Новини

Мережа шукає компанію, що на довгостроковій основі здійснюватиме пошук та підбір персоналу (далі – рекрутингова агенція).

Детальніше
UNIC СТАЛА ПІДТРИМУЮЧИМ ПАРТНЕРОМ 4-Ї КОНФЕРЕНЦІЇ RENPOWER UKRAINE INVESTORS
18 січня, 2021
Новини

Четверта конференція Renpower Ukraine Investors відбудеться онлайн (пряма трансляція) 27-28 січня (в обидва дні з 14.00 до 17.30 за київським часом). Ми з радістю розраховуємо на Вас та Ваших колег на цьому провідному щорічному заході для енергетичного ринку, який збирає розробників, EPC, виробників, постачальників технологій, консалтингові компанії та фінансистів, місцеві зацікавлені сторони та міжнародні фінансові організації у особливому хабі для бізнесу, інновацій та обміну знаннями.

Детальніше
СТВОРЕНО ЕКСПЕРТНУ ГРУПУ З БАНКІВСЬКОГО НАПРЯМКУ
14 січня, 2021
Новини

Зміцнення експертного потенціалу та побудова партнерств з фінансовими інституціями в питаннях комплаєнсу є одним із стратегічних напрямків діяльності Мережі на найближчі три роки. Саме тому, задля забезпечення професійної дискусії та напрацювання необхідних законодавчих змін, UNIC ініціювала створення експертної групи з банківського напрямку, до якої увійшли найкращі фахівці у цій сфері.

Детальніше
ВІТАЄМО НОВОГО СПЕЦІАЛІСТА ЗІ ЗВ’ЯЗКІВ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ (GR-МЕНЕДЖЕРА) UNIC — ЛАРИСУ ЖИГУН
05 січня, 2021
Новини

Лариса має 8-річний досвід GR як Радник з питань захисту прав дітей та адвокації в Міжнародній благодійній організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна та координатор адвокасі-кампаній в Українському Форумі Благодійників, та значний досвід роботи з органами державної влади.

Детальніше
В УКРАЇНІ ПРОЙШЛА КЛЮЧОВА КОМПЛАЄНС ПОДІЯ РОКУ - МІСЯЦЬ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ UNIC 2020
17 грудня, 2020
Новини

З 15 листопада до 15 грудня Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) провела “Місяць Ділової Доброчесності UNIC 2020” - унікальну подію, яка зібрала провідних спеціалістів з комплаєнсу та боротьби з корупцією з багатьох країн світу.

Детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЗАХІД МІСЯЦЯ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ UNIC 2020
09 грудня, 2020
Події

15 грудня о 16:00 розпочнеться Вебінар для власників та СЕО бізнесу "Розслідування українських справ в США - корупція чи політика?" Безкоштовна реєстрація: https://bit.ly/2Li01AO

Детальніше
ВЖЕ ЗАВТРА - 10.12 - ПОДІЯ НА ВИСОКОМУ РІВНІ
09 грудня, 2020
Події

"Об'єднання бізнесу, що змінюють світ. Ініціативи колективної дії – розбудова коаліції проти корупції" Безкоштовна реєстрація: https://bit.ly/36YT3sT

Детальніше