Медіа

Рада бізнес-омбудсмена розпочинає спецпроект
05 червня, 2019
Новини

У партнерстві з виданням LIGA.net Рада бізнес-омбудсмена розпочала спецпроект "Уроки бізнесу" – цикл відеоінтерв'ю зі скаржниками Ради, українськими топ-менеджерами та власниками бізнесу.

Детальніше
Прозорість, доброчесність і етичність: як виміряти репутацію компанії
03 червня, 2019
Публікації

Про "здоровий" розвиток бізнесу, просування ідеї відповідального та етичного ведення бізнесу, а також про альтернативні до грошей інструменти вимірювання репутації компанії.

Детальніше
Відбувся другий Тиждень ділової доброчесності у Києві та Львові
30 травня, 2019
Події

З 20 по 24 травня 2019 року Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена, Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського банку реконструкції та розвитку провела щорічний Тиждень ділової доброчесності у Києві, який завершився у Львові. Загалом до Тижня долучилися 200 учасників та 50 доповідачів, серед яких провідні експерти у сфері комплаєнсу, власники бізнесу та консультанти, дипломатичні місії та представники органів державної влади в Україні.

Детальніше
GOLAW вебінар | Конкурент – партнер: хто є хто. Як забезпечити економічну безпеку підприємства?
30 травня, 2019
Події

Антиконкурентна розвідка. Економічна безпека підприємства. Розшук та встановлення активів. Зазвичай такі поняття сприймаються вкрай негативно, адже попередити шахрайство та корупційні дії зі сторони іноді власних партнерів здається майже неможливим. Під час вебінару радник та керівник практики безпеки бізнесу GOLAW Ігор Вінницький розповість як саме діяти в умовах конкурентного середовища та захистити власний бізнес.

Детальніше
UNIC взяла участь у Форумі Integrity in What We Do від Ferrexpo, Горішні Плавні
29 травня, 2019
Події

24 травня 2019 року Мережа вдруге взяла участь у Форумі "Integrity in What We Do" в рамках тижня заходів, присвячених комплаєнсу та організованих компанією Ferrexpo у Горішніх Плавнях (Полтавський регіон).

Детальніше
MBA Kids International x UNIC візит у Агро Регіон
27 травня, 2019
Події

16 травня 2019 року MBA Kids International разом з UNIC здійснили тур для учнів школи до нового терміналу компанії Агро Регіон, учасника Мережі.

Детальніше
Форум Ferrexpo
17 травня, 2019
Події

24 травня 2019 року відбудеться другий Форум "Integrity in What We Do", організований групою Ferrexpo та UNIC за підтримки Ради бізнес-омбудсмена. Форум проводиться з метою просування ідей доброчесного ведення бізнесу шляхом об’єднання зусиль.

Детальніше
Тиждень ділової доброчесності 2019
26 квітня, 2019
Події

Запрошуємо Вас на Тиждень ділової доброчесності, який відбудеться з 20 по 24 травня 2019 року у Києві та Львові.

Детальніше