Медіа

10-й Ювілейний Форум
25 лютого, 2019
Події

12 квітня 2019 року відбудеться 10-й Ювілейний Форум "Корупція та корпоративне шахрайство", організований компанією FaService. Цього року UNIC радо підтримує форум та запрошує учасників та партнерів Мережі до участі.

Детальніше
Новий партнер UNIC - НЕК
22 лютого, 2019
Новини

21 лютого 2019 року Іван Сакаль, Фінансовий директор Organic Systems та член Виконавчого комітету UNIC, Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC, та Всеволод Ковальчук, Керівник Укренерго, підписали Меморандум про партнерство з UNIC.

Детальніше
Дослідження UNIC
20 лютого, 2019
Новини

У листопаді-грудні 2018 року UNIC провела дослідження "Корупційні ризики у діяльності органів влади: погляд бізнесу". Дослідження було здійснено в рамках проекту "Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу" за підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Детальніше
 Hardtalk: Renewables in Details від GOLAW та A7 Conferences
18 лютого, 2019
Події

28 березня 2019 року відбудеться Hardtalk: Renewables in details. Захід організовано юридичною фірмою GOLAW, учасником Мережі, та компанією A7 Conferences.

Детальніше
Репутація ‒ наше все: як бізнесу її не вбити
14 лютого, 2019
Публікації

Стаття YouControl, учасника Мережі, на тему захисту репутації бізнесу.

Детальніше
Новий партнер UNIC!
13 лютого, 2019
Новини

UNIC радий повідомити про стратегічне партнерство з TRACE, визнаною у світі бізнес-організацією з питань боротьби з корупцією.

Детальніше
Комплаєнс професія: погляд зсередини
07 лютого, 2019
Публікації

Cерія статей від Compliance Periscope.

Детальніше
Індивідуальний пакет рекомендацій щодо рівня комплаєнсу компанії-учасника
24 січня, 2019
Новини

На сьогодні кожен з учасників UNIC може отримати індивідуальний пакет рекомендацій щодо рівня комплаєнсу компанії-учасника та щодо готовності пройти сертифікацію UNIC.

Детальніше