Медіа

ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КОМПАНІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО АУДИТУ
29 березня, 2021
Новини

Мережа для підвищення якості контролю, здійснення системного аналізу, моніторингу та оцінки своєї діяльності оголошує тендер на проведення фінансового аудиту діяльності організації (спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємства), відповідно до національних стандартів бухгалтерського обліку та згідно із Міжнародними стандартами аудиту.

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР АГЕНЦІЇ З НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕКЛАДУ
25 березня, 2021
Новини

UNIC активно розробляє двомовні (українська та англійська мови) документи, рекомендації, випускає статті на тему комплаєнсу, антикорупції та пов’язаної тематики.

Детальніше
14 КВІТНЯ В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ VIII МІЖНАРОДНИЙ ПОДАТКОВИЙ ФОРУМ
24 березня, 2021
Події

Сплачувати податки — конституційний обов’язок кожного, але його набагато приємніше виконувати, якщо є чіткі відповіді на три ключові запитання: скільки, коли і що з того матиму? Держава має забезпечити відповіді на ці запитання, якщо хоче, щоб у громадян було бажання сплачувати податки, а також повинна подбати про зручне та нескладне для платника адміністрування, щоб виконувати цей обов’язок було зручніше.

Детальніше
UNIC ДОЛУЧИЛИСЯ ДО IX ФОРУМУ КОМПЛАЄНС-ОФІЦЕРІВ!
22 березня, 2021
Новини

17 березня відбувся IX ФОРУМ КОМПЛАЄНС-ОФІЦЕРІВ організований VlasConference. Антоніна Прудко, Голова Секретаріату UNIC представила Мережу як приклад ініціативи колективної дії, що об’єднує доброчесний бізнес в Україні. На конкретних прикладах діяльності UNIC учасники заходу дізналися як подібні ініціативи та галузеві об’єднання можуть стати ефективним інструментом з ризик-менеджменту.

Детальніше
XIІ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ «КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО»
17 березня, 2021
Новини

Запрошуємо Вас взяти участь у головній події в сфері антифрода в Україні - XIІ Щорічному Форумі «Корупція та корпоративне шахрайство». ДЛЯ УЧАСНИКІВ UNIC ДІЄ СПЕЦІАЛЬНА ЗНИЖКА 25% - звертайтся до Секретаріату Мережі.

Детальніше
СФОРМОВАНО ЕКСПЕРТНУ ГРУПУ UNIC З ПОДАТКОВОГО НАПРЯМКУ!
15 березня, 2021
Новини

В Україні поступово формується культура добропорядності сплати податків і кількість бізнесів, які прагнуть до дотримання відповідних стандартів збільшується. Звичайно, що такий бізнес прагне до поширення своїх лав серед компаній, що працюють на українському ринку.

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КООРДИНАТОРА АКАДЕМІЇ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ
02 березня, 2021
Новини

У 2021 році Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) планує запустити новий напрямок роботи Мережі – проект під назвою «Академія Ділової Доброчесності». Академія Ділової Доброчесності – це довгостроковий проект, покликаний розвинути професію комплаєнс-офіцера та підвищувати кваліфікацію і обізнаність працівників, а також керівників компаній з питань антикорупції та комплаєнсу.

Детальніше
АНТОНІНА ПРУДКО ПРЕДСТАВИЛА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ПЛАНИ UNIC НА ЗАСІДАННІ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ІНІЦІАТИВИ ЄС В УКРАЇНІ.
23 лютого, 2021
Новини

19 лютого, відбулося перше засідання Наглядової ради другої фази роботи Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI). Засідання відбулося під головуванням Міністра юстиції України пана Дениса Малюськи та посла Королівства Данії в Україні пана Оле Егберга Міккельсена.

Детальніше