Медіа

UNIC продовжує набір до Незалежного відбіркового комітету експертів грантової програми до 21 жовтня
17 жовтня, 2022
Новини

Маєте досвід у налагодженні успішних комплаєнс-систем? Розумієтесь на оцінці комплаєнс ризиків чи що таке “тон згори” або етапи перевірки контрагентів? Українському середньому та малому бізнесу потрібна ваша допомога!

Детальніше
Ми в UNIC дякуємо нашим Захисникам і Захисницям! Завдяки Вам ми можемо далі працювати і жити в Україні
14 жовтня, 2022
Новини

Віримо у Вас, у нашу Перемогу і докладаємо зусиль для того, щоб Ви якнайшвидше могли повернутися додому до своїх рідних, до мирного життя.

Детальніше
Умови програми UNIC з грантової підтримки українського малого та середнього бізнесу
14 жовтня, 2022
Новини

Уже протягом трьох тижнів ми отримуємо заявки на грантову програму і дякуємо усім за увагу до конкурсу та активну участь.

Детальніше
UNIC шукає PR-менеджера
12 жовтня, 2022
Новини

Друзі, ми повторно відкриваємо цю вакансію та будемо раді вітати в нашій команді PR-менеджера, який допоможе нам підсилити наші комунікації, щоб успішно популяризувати відповідальний, доброчесний та етичний бізнес в Україні.

Детальніше
9 жовтня Всеукраїнській Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) виповнилося 5 років
11 жовтня, 2022
Новини

Щиро дякуємо компаніям-учасницям Мережі, нашим партнерам, кожному за постійну підтримку та професійний внесок у розбудову Мережі і формування доброчесних правил ведення бізнесу в Україні. За ці роки нам вдалося сформувати справжню спільноту експертів, комплаєнс-офіцерів та компаній, для яких відповідальне і етичне ведення бізнесу це основна цінність.

Детальніше
ОЕСР визнала Україну потенційною країною членом
07 жовтня, 2022
Новини

Генеральний секретар Організаці економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) повідомив, що у відповідь на заявку від Прем’єр міністра України щодо вступу до ОЕСР, Рада ОЕСР визнала Україну потенційною країною членом.

Детальніше
UNIC шукає експертів з надання послуг у межах грантової програми
05 жовтня, 2022
Новини

Оголошуємо відбір консалтингових компаній серед учасниць Мережі для надання послуг з розбудови комплаєнс-систем переможців пілотної грантової програми UNIC.

Детальніше
Для UNIC найбільшою цінністю є люди - наша команда і учасники
04 жовтня, 2022
Новини

У Мережі існує традиція щороку збиратися на неформальні заходи, щоб спільно провести час у теплій атмосфері та краще познайомитися.

Детальніше