Медіа

Практична конференція до Всесвітнього дня етики: Smart Ethics, Security & Compliance
02 вересня, 2019
Події

Учасник Мережі, компанія Ethicontrol, другий рік поспіль відзначає в Україні Всесвітній день етики #globalethicsday2019. Цього разу Дню етики присвячено практичну конференцію з фокусом на технології, що допомогають підвищувати бізнес-етику.

Детальніше
VI Форум
22 серпня, 2019
Події

Уже вшосте Форум об’єднає власників і керівників українських та міжнародних компаній, авторитетних суспільних і державних діячів, лідерів думок задля спільної мети – трансформації себе, власного бізнесу та держави. Організатор заходу – Deloitte в Україні. UNIC виступає інформаційним партнером форуму цього року.

Детальніше
Оголошуємо відбір експертної організації для проведення опитування UNIC серед представників громадськості з питань доброчесності бізнесу!
22 серпня, 2019
Новини

У 2018 році Секретаріатом UNIC за підтримки Програми розвитку ООН в Україні реалізовувався Проект "Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу", в рамках якого було проведено перше опитування серед представників громадськості.

Детальніше
Оголошуємо відбір експертів для проведення дослідження UNIC щодо корупційних практик у відносинах органів влади та приватних компаній!
22 серпня, 2019
Новини

З грудня 2018 року Секретаріат UNIC реалізовує Проект "Доброчесність як правило для ведення бізнесу", що фінансується Королівством Нідерланди. Одним із заходів, що планується здійснити в рамках реалізації цього проекту, є повторне проведення дослідження поширеності корупційних практик у відносинах органів влади та приватних компаній "Корупційні ризики у діяльності органів влади: погляд бізнесу", що включатиме в себе також проведення опитування серед учасників UNIC.

Детальніше
Олена Лімакова: Державне фінансування медицини має зрости до 8-10% ВВП
16 серпня, 2019
Публікації

UNIC та VoxUkraine підготували серію матеріалів на тему бізнес-середовища в Україні. Перша стаття - з учасником Мережі Sandoz Україна, а саме з Оленой Лімаковою , керівником юридичного відділу компанії.

Детальніше
European Pro Bono Summit
15 серпня, 2019
Події

26 вересня 2019 року у Києві буде проведено European Pro Bono Summit. Організатори Саміту — Pro Bono Club Ukraine та Global Pro Bono Network. UNIC виступає інформаційним партнером Саміту.

Детальніше
Оголошуємо відбір Фасилітатора з проведення стратегічної сесії для UNIC!
12 серпня, 2019
Новини

Одним із завдань проекту “Доброчесність як правило ведення бізнесу”, що виконується за підтримки MATRA (Міністерство закордонних справ Королівства Нідерландів), є підтримка та розвиток інституційної та експертної спроможності Секретаріату UNIC. Секретаріат та проектна команда потребує експертної підтримки від зовнішнього фасилітатора, щоб організувати ефективний процес стратегічного планування.

Детальніше
Комплаєнс: витрати чи інвестиції
12 серпня, 2019
Публікації

Тетяна Херувимова, інспектор Ради бізнес-омбудсмена та член Експертної групи UNIC, розповіла про переваги прозорого бізнесу у матеріалі для Закон і Бізнес.

Детальніше