Медіа

У цю річницю ми в UNIC вшановуємо пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу Свободу, та продовжуємо працювати заради мирного та процвітаючого майбутнього України
28 лютого, 2023
Новини

Рік тому росія здійснила жорстоке повномасштабне вторгнення в Україну. Цей день змінив життя мільйонів українців і показав світові справжнє обличчя країни-агресора. Незважаючи на виклики та втрати, з якими зіткнулася наша країна, ми показали неймовірну хоробрість і стійкість. Ми не зламалися і невпинно продовжуємо боротися за нашу Незалежність. Ціна нашої Перемоги і Свободи дуже велика. Ми ніколи не забудемо полеглих військових та цивільних у цій брутальній війні.

Детальніше
Продовжуємо знайомити вас з учасниками Мережі,сьогодні на черзі - компанія KPMG Ukraine.
28 лютого, 2023
Новини

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, які надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги.

Детальніше
Емітентів цінних паперів зобов’язали до 30 квітня розкрити інформацію про наявність у них відносин з росією та її сателітами
23 лютого, 2023
Новини

21 лютого Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України прийняла рішення, яким зобов’язує акціонерні товариства та інших емітентів цінних паперів до 30 квітня розкрити інформацію про наявність у них відносин з державами зонами ризику: росією, Білоруссю, Іраном, КНДР.

Детальніше
Огляд можливостей для бізнесу
23 лютого, 2023
Публікації

Продовжуємо нашу постійну рубрику з переліком актуальних грантових пропозицій та освітніх можливостей. Цього тижня радимо звернути увагу на наступні ініціативи для підтримки бізнесу

Детальніше
Механізми звітування про порушення
20 лютого, 2023
Публікації

Налагодження процесів звітування у компанії є одним з найбільших викликів під час впровадження комплаєнс-політик.

Детальніше
Продовжуємо знайомити вас з спільнотою Мережі, сьогодні хочемо розповісти про ще одного її учасника – компанію Mazars
20 лютого, 2023
Новини

Ціль Mazars — допомагати будувати економічні основи справедливого та процвітаючого світу, піклуючись про успіх наших людей і клієнтів, здоров’я фінансових ринків і цілісність галузі. Слідуючи своїй цілі Mazars діє демократично та прозоро як всередині, так і зовні.

Детальніше
Друзі! Раді повідомити, що Мережа відкриває набір експертів до Агро-продовольчої групи
15 лютого, 2023
Новини

Потреба створення такої групи виникла з огляду на приєднання останнім часом низки аграрних і харчових асоціацій та компаній до спільноти UNIC. Саме вони ініціювали започаткування на базі UNIC майданчика для формування єдиних секторальних стандартів етичного ведення бізнесу.

Детальніше
В Україні запустили відеокурс «Антикорупція» для малого та середнього бізнесу
15 лютого, 2023
Події

9 лютого наш партнер Глобальний договір ООН в Україні провів захід «Об’єднані проти корупції», на якому презентував освітній відеокурс «Антикорупція» для малого та середнього бізнесу та нагородив компанії, які в складі робочої групи працювали над його розробкою.

Детальніше