Медіа

Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки - партнер UNIC
01 серпня, 2019
Новини

29 липня 2019 року відбулося офіційне підписання Меморандуму про партнерство між UNIC та Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки. Відповідний документ скріплено підписами директора ДНТЦ ЯРБ Ігоря Шевченка, Голови Секретаріату UNIC Гаяни Каракашян та Голови Виконавчого Комітету UNIC Івана Сакаля.

Детальніше
Вітаємо нового партнера UNIC - НАЕК
30 липня, 2019
Новини

Офіційне підписання відбулось 29 липня 2019 року за участі президента Енергоатом Юрія Недашковського та фінансового директора Organic Systems, голови Виконавчого комітету UNIC Івана Сакаля і голови Секретаріату UNIC Гаяне Каракашян.

Детальніше
Ukrainian Business Forum 2019
25 липня, 2019
Події

24 вересня відбудеться Ukrainian Business Forum 2019 і ми в UNIC раді бути серед інформаційних партнерів, а також спікерів форуму.

Детальніше
Доброчесність передусім: чому боротьба з корупцією - це справа не лише держави
18 липня, 2019
Публікації

Три експерти UNIC, компанії-учасниці, дають відповіді щодо значної ролі бізнесу у впроваджені стандартів комплаєнсу та, як наслідок, боротьбі з корупцією на державному рівні.

Детальніше
UNIC взяла участь у Конференції з питань корупції та антикорупційних політик
17 липня, 2019
Події

У липні 2019 року UNIC мала нагоду бути презентованою у рамках Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, яка була організована Європейським банком реконструкції та розвитку та Kyiv School of Economics.

Детальніше
Конференція з питань корупції та антикорупційних політик
02 липня, 2019
Події

4-5 липня 2019 року відбудеться Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, організована Київською школою економіки та Європейським банком реконструкції та розвитку. Ми раді бути серед доповідачів та учасників заходу разом з ініціатором та партнером Мережі Радою бізнес-омбудсмена.

Детальніше
Compliance as a Business Success Factor: Why “Dealing Quickly and Simply” No Longer Works
26 червня, 2019
Публікації

UNIC Secretariat has talked to Dr. Rainer Markfort, a Dentons Berlin Corporate Partner and co-head of the European Compliance Group, on what it takes to build a compliant organization today and the UNIC’s possible role in facilitating the collective action of its member-companies to further the adaptation of international integrity principles and practices in Ukraine.

Детальніше
Комплаєнс-лайфхаки: як управляти репутаційними ризиками бізнесу?
20 червня, 2019
Події

Рада бізнес-омбудсмена в Україні (РБО) та Амеркианська торгівельна палата в Україні (ACC) розпочинає серію освітніх семінарів за участі інспекторів РБО.

Детальніше