Медіа

Відбір експертів для визначення готовності до сертифікації
20 серпня, 2018
Новини

20 серпня 2018 року оголошено збір попередніх пропозицій від кандидатів в експерти для допомоги з визначення готовності до сертифікації учасників Мережі.

Детальніше
Форум
16 серпня, 2018
Події

UNIC радо виступає інформаційним партнером та запрошує на форум «Вплив різноманітності та лідерства на результати». Це перший Центрально та Східноєвропейський форум, організований CFA Ukraine та CFA Institute Research Challenge in Ukraine.

Детальніше
10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV
16 серпня, 2018
Новини

Найбільша в Східній Європі бізнес-подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам в сфері сталої енергетики - 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV відбудеться в Києві з 16 по 19 жовтня 2018 року.

Детальніше
Сертифікація UNIC: що на кону та хто за?
13 серпня, 2018
Публікації

Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC, розповідає про те, як частина цих компаній готується до сертифікації за стандартом UNIC, базованим на ISO 37001:2016 - системах менеджменту боротьби з хабарництвом.

Детальніше
В Україні відбулися 5 регіональних семінарів в рамках Тижня ділової доброчесності
07 серпня, 2018
Новини

Низка регіональних семінарів "Ділова доброчесність: долучайся, впроваджуй та вигравай" організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. У липні-серпні 2018 року семінари пройшли у п’яти найбільших містах України, не враховуючи Київ: Харків, Львів, Одеса, Вінниця та Дніпро.

Детальніше
Регіональні семінари 2018
13 липня, 2018
Події

Запрошуємо на регіональні семінари, організовані ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній. 

Детальніше
Сертифікація: як і чому?
12 липня, 2018
Події

Інформативний захід про сертифікацію комплаєнсу від Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу і Arzinger.

Детальніше
Комплаєнс та оцінка юридичних ризиків - Український юрист
10 липня, 2018
Публікації

Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату Мережі, розповіла про комплаєнс в Україні та роль UNIC в його поширенні редакції Український юрист.

Детальніше