Медіа

Захід «Антикорупція та комплаєнс в Україні», Advantage Austria
18 березня, 2019
Події

Захід проводиться у співпраці з Радою бізнес-омбудсмена в Україні, Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу, Міжнародною Торговою Палатою Австрії та компанією Advice Group.

Детальніше
Вакантна позиція у Виконавчому комітеті UNIC
15 березня, 2019
Новини

Просимо номінувати кандидатів в члени Виконавчого комітету у відповідності до процедури, визначеної у Меморандумі: забезпечити не менше 5% голосів учасників Мережі, тобто не менше ніж від 3х поточних учасників.

Детальніше
Захід
12 березня, 2019
Події

Запрошуємо учасників Мережі взяти участь у форумі «Compliance` 2019. Як бути готовим до змін?», організований Ukrainian Business Forum та який відбудеться 16 квітня 2019 року з 10:00 до 19:00 у IQ Business Center. UNIC долучився до форуму як інфопартнер, а також серед спікерів форуму представники Секретаріату UNIC, учасники та партнери Мережі: KPMG Ukraine, Ukrenergo, METRO Cash&Carry та Sanofi.

Детальніше
UNIC разом з MBA Kids та Ethicontrol провели спільний захід з бізнес етики для учнів
11 березня, 2019
Події

Минулої суботи, 9 березня 2019 р., UNIC разом з MBA Kids та учасником Мережі компанією Ethicontrol провели перший спільний захід на тему бізнес етики для учнів MBA Kids. Учні активно дискутували та аналізували бізнес кейси зі спікером Олегом Лагодієнко, співзасновником Ethicontrol. Історії з власного досвіду, а також захоплююча інтерактивна гра надихнули дорослих на нові ідеї щодо поширення ідеї етичного ведення бізнесу та виховання культури доброчесності в Україні.

Детальніше
9й Інвестиційний Форум CFA Society Ukraine
06 березня, 2019
Події

Асоціація інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine має честь запросити учасників UNIC на 9й Інвестиційний Форум CFA Society Ukraine, де ви дізнаєтеся, які події та тренди впливатимуть на економіки світу та України, і як можна підготуватися до їх наслідків. Форум проводиться за підтримки міжнародного CFA Institute та у партнерстві з асоціацією ACCA. Генеральний медіа партнер Форуму — ЛІГА. Інформаційний партнер Форуму – UNIC.

Детальніше
Нетворкінг-захід з бізнес етики з MBA Kids
05 березня, 2019
Події

Цієї суботи, 9 березня 2019 р., відбудеться нетворкінг-захід з бізнес етики для учнів річної програми школи MBA Kids. UNIC виступає партнером заходу та із задоволенням долучилася до розробки програми. Серед спікерів заходу - учасник Мережі компанія Ethicontrol.

Детальніше
10-й Ювілейний Форум
25 лютого, 2019
Події

12 квітня 2019 року відбудеться 10-й Ювілейний Форум "Корупція та корпоративне шахрайство", організований компанією FaService. Цього року UNIC радо підтримує форум та запрошує учасників та партнерів Мережі до участі.

Детальніше
Новий партнер UNIC - НЕК
22 лютого, 2019
Новини

21 лютого 2019 року Іван Сакаль, Фінансовий директор Organic Systems та член Виконавчого комітету UNIC, Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC, та Всеволод Ковальчук, Керівник Укренерго, підписали Меморандум про партнерство з UNIC.

Детальніше