Медіа

Огляд можливостей для бізнесу
04 липня, 2023
Публікації

Повертаємо нашу постійну рубрику #можливостідлябізнесу! Відтепер ми будемо пропонувати до вашої уваги перелік можливостей щодватижні у понеділок. Цього тижня підприємцям радимо звернути увагу на такі ініціативи для підтримки бізнесу

Детальніше
ROAD MAP трансформацій для прозорої відбудови України
03 липня, 2023
Публікації

Читайте ROAD MAP трансформацій для прозорої відбудови України від UNIC, який містить перелік необхідних змін для органів влади та детальні рекомендації для українського бізнесу.

Детальніше
Учасник UNIC - компанія Mazars in Ukraine розробила свій підхід до реконструкції України та описала його в звіті
30 червня, 2023
Публікації

Ситуація в Україні вимагає виходу за межі "режиму виживання" і одночасного прискорення підготовки до реконструкції. На основі досвіду роботи в Україні та обговорень з багатьма експертами, учасник UNIC компанія Mazars in Ukraine розробила свій підхід та описала його у звіті "Партнерство для реконструкції України".

Детальніше
З Днем Конституції України
28 червня, 2023
Новини

Зі святом, незламні українці! Тримаємось, віримо в ЗСУ і Перемогу!

Детальніше
Участь у Форумі громадянського суспільства
27 червня, 2023
Новини

На Форумі Мережею була організована спеціальна секція на тему: “Як не втратити можливість отримувати фінансування від міжнародних партнерів на відновлення, управляючи ризиками ОГС”. Участь у цій секції взяла Юлія Врублевська, проєктна координаторка UNIC, а також представники учасника та партнера Мережі - Павло Верхняцький, керуючий партнер компанії COSA, та Олександр Калітенко, юридичний радник Transparency International Ukraine.

Детальніше
Голова Секретаріату UNIC взяла участь у Міжнародній конференції з відновлення України у Лондоні
22 червня, 2023
Новини

20 червня Голова Секретаріату UNIC Антоніна Прудко взяла участь у панельній дискусії заходу «Розбудова нової України: як забезпечити стійке відновлення», який відбувся в межах Міжнародної конференції з відновлення України у Лондоні за організації Chatham House.

Детальніше
Представники відповідального українського бізнесу, влади та міжнародні експерти зустрілися на офлайн-події UNIC
19 червня, 2023
Новини

15 червня представники відповідального українського бізнесу, влади та міжнародні експерти зустрілися на офлайн-події UNIC «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України». Ця подія стала заключною в межах Місяця ділової доброчесності UNIC 2023.

Детальніше
15 червня у місті Києві відбудеться офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України»
14 червня, 2023
Події

Вже у четвер, 15 червня, у місті Києві відбудеться офлайн-захід «Від Лугано до Лондона: бачення доброчесного бізнесу відбудови України», який ми організовуємо у партнерстві з коаліцією RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction.

Детальніше