Новини

В Україні відбулися 5 регіональних семінарів в рамках Тижня ділової доброчесності
07 серпня, 2018
Новина

Низка регіональних семінарів "Ділова доброчесність: долучайся, впроваджуй та вигравай" організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. У липні-серпні 2018 року семінари пройшли у п’яти найбільших містах України, не враховуючи Київ: Харків, Львів, Одеса, Вінниця та Дніпро.

Детальніше
Регіональні семінари 2018
13 липня, 2018
Подія

Запрошуємо на регіональні семінари, організовані ПРООН в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. Семінари мають на меті підвищення рівня обізнаності серед державних та приватних підприємств щодо ділової доброчесності та презентацію найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній. 

Детальніше
Сертифікація: як і чому?
12 липня, 2018
Подія

Інформативний захід про сертифікацію комплаєнсу від Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу і Arzinger.

Детальніше
Комплаєнс та оцінка юридичних ризиків - Український юрист
10 липня, 2018
Новина

Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату Мережі, розповіла про комплаєнс в Україні та роль UNIC в його поширенні редакції Український юрист.

Детальніше
Відібрані незалежні експерти для Сертифікації
20 червня, 2018
Новина

Раді повідомити, що за результатами оцінки наданих пропозицій Виконавчим комітетом було затверджено перелік незалежних експертів для проведення Сертифікації учасників Мережі.

Детальніше
30 травня 2018 року відбулися Перші щорічні збори учасників Мережі
04 червня, 2018
Новина

Перші щорічні збори учасників Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу налічували більше ніж 100 гостей. Захід відбувся за активної підтримки та сприяння Ради бізнес-омбудсмена, Європейського банку реконструкції та розвитку, Організації економічного співтовариства та розвитку, ПРООН в Україні, Organic Systems, Sanofi, Redcliffe Partners, Basel Institute, Pohlmann & Company та Siemens в Україні.

Детальніше
Перші щорічні збори Учасників Мережі
23 травня, 2018
Подія

У ході зустрічі Мережа представить свій Річний звіт діяльності, а Виконавчий комітет та Комітет з доброчесності презентують результати своєї роботи. Експертна група презентуватиме свою діяльність та поділиться результатами своєї роботи над розробкою продукту Оцінки юридичних ризиків для Учасників. У рамках заходу відбудеться схвалення шляхом голосування Річного звіту, Етичного стандарту, змін до Меморандуму про партнерство та річного бюджету Мережі. Мережа також проведе обрання нового учасника Виконавчого комітету. Під час експертної панелі відбудеться обговорення процедури сертифікації рівня доброчесності Учасників Мережі, а саме викликів та переваг, які вона створює.

Детальніше
Тиждень ділової доброчесності 2018
04 травня, 2018
Подія

Всеукраїнською мережею доброчесності та комплаєнсу та ПРООН в Україні запроваджено низку щорічних заходів в рамках Тижня ділової доброчесності для залучення бізнес-спільноти, державних органів, представників громадськості, неурядових організацій, господарських об'єднань, освітніх закладів та засобів масової інформації з метою популяризації ділової доброчесності в Україні.

Детальніше