Медіа

ВІДБУЛАСЯ СПІЛЬНА ЗУСТРІЧ UNIC З ДЕРЖАВНОЮ СЛУЖБОЮ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ ТА НЕЗАЛЕЖНОЮ АСОЦІАЦІЄЮ БАНКІВ УКРАЇНИ
19 лютого, 2021
Новини

Вчора, 18 лютого, відбулася робоча зустріч під головуванням першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу України – Гаєвського Ігоря з питання запровадження єдиної бази даних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Детальніше
КООРДИНАТОР БАНКІВСЬКОЇ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ UNIC ТЕТЯНА КОРОТКА ПРЕДСТАВИЛА ІНІЦІАТИВИ МЕРЕЖІ НА VII LEGAL BANKING FORUM
11 лютого, 2021
Новини

10 лютого 2021 року на VII Legal Banking Forum виступила заступник бізнес-омбудсмена України Тетяна Коротка, член Виконавчого комітету Мережі, координатор Експертної групи UNIC з банківського напрямку. Тетяна представила ініціативи UNIC щодо перспектив взаємодії банківського сектору з бізнесом, який має високий рівень комплаєнсу. Зокрема, забезпечення такого бізнесу спрощеною процедурою доступу до фінансових ресурсів.

Детальніше
UNIC ПРОДОВЖИЛА СПІВПРАЦЮ З TRACE ТА ПОЧАЛА ПРОЦЕДУРУ ЩОРІЧНОЇ ВЕРІФІКАЦІЇ ВЛАСНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ
05 лютого, 2021
Новини

TRACE International, Inc. – це всесвітньо відома підприємницька антикорупційна організація, що надає компаніям підтримку в сфері антикорупційного комплаєнсу. Її комерційна сестринська компанія, TRACE Inc., є провідним постачальником рішень у сфері управління ризиками, включаючи перевірки due diligence та навчання.

Детальніше
UNIC ЗАПРОШУЄ НА VII LEGAL BANKING FORUM
01 лютого, 2021
Новини

10 лютого на VII Legal Banking Forum виступить заступник бізнес-омбудсмена України Тетяна Коротка, член Виконавчого комітету Мережі, координатор Банківської експертної групи UNIC.

Детальніше
UNIC РАЗОМ ІЗ ВСЕСВІТНІМ МЕТОДОЛОГІЧНИМ ЦЕНТРОМ З КОМПЛАЄНСУ - БАЗЕЛЬСЬКИМ ІНСТИТУТОМ - ТА ІНШИМИ ІНІЦІАТИВАМИ КОЛЕКТИВНОЇ ДІЇ ПОДІЛИВСЯ ЕКСПЕРТИЗОЮ ЩОДО СЕРТИФІКАЦІЇ КОМПЛАЄНС-СИСТЕМ
21 січня, 2021
Новини

Один з визнаних світових методологічних центрів з комплаєнсу - Базельський інститут - у своєму новому звіті “Сертифікація ініціатив колективної дії: інноваційний підхід до антикорупційного комплаєнсу та юридичної експертизи”” висвітлив локальну сертифікацію антикорупційних стандартів компаній (включаючи малі та середні підприємства) за допомогою ініціатив колективної дії. У звіті  проаналізовано методи сертифікації ініціатив колективної дії з різних країн світу. Зокрема, описано і практику сертифікації  UNIC.

Детальніше
UNIC оголошує відкритий конкурс з відбору рекрутингової агенції
20 січня, 2021
Новини

Мережа шукає компанію, що на довгостроковій основі здійснюватиме пошук та підбір персоналу (далі – рекрутингова агенція).

Детальніше
UNIC СТАЛА ПІДТРИМУЮЧИМ ПАРТНЕРОМ 4-Ї КОНФЕРЕНЦІЇ RENPOWER UKRAINE INVESTORS
18 січня, 2021
Новини

Четверта конференція Renpower Ukraine Investors відбудеться онлайн (пряма трансляція) 27-28 січня (в обидва дні з 14.00 до 17.30 за київським часом). Ми з радістю розраховуємо на Вас та Ваших колег на цьому провідному щорічному заході для енергетичного ринку, який збирає розробників, EPC, виробників, постачальників технологій, консалтингові компанії та фінансистів, місцеві зацікавлені сторони та міжнародні фінансові організації у особливому хабі для бізнесу, інновацій та обміну знаннями.

Детальніше