Медіа

 “Що таке комплаєнс та чому він актуальний для бізнесу, особливо під час війни”
29 вересня, 2022
Новини

Раді поділитися нашим інформаційним спецпроектом “Що таке комплаєнс та чому він актуальний для бізнесу, особливо під час війни”, над яким Мережа UNIC працював разом з AIN.UA протягом літа.

Детальніше
Запрошуємо приєднатися до серії регіональних круглих столів від ОЕСР
29 вересня, 2022
Події

ОЕСР разом із партнерськими організаціями проводить серію круглих столів з питань доброчесності в бізнесі 2022 року.

Детальніше
 Вебінар
23 вересня, 2022
Події

UNIC та Arzinger в межах Академії ділової доброчесності UNIC організовують захід, на якому юристи трудового та податкового права Arzinger під час Вебінар "Робота з працівниками після переїзду за кордон: податкові та юридичні виклики" допоможуть знайти відповіді на виклики, з якими сьогодні стикається український бізнес через релокацію працівників.

Детальніше
UNIC запрошує долучитися до Незалежного відбіркового комітету експертів грантової програми
20 вересня, 2022
Новини

UNIC стартував з грантовою підтримкою для українського середнього та малого бізнесу (SMEs) і ми шукаємо експертів, які зможуть оцінити документи аплікантів та відібрати найкращих для отримання гранту на розбудову комплаєнс-системи.

Детальніше
UNIC запускає нову грантову програму
15 вересня, 2022
Новини

UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!

Детальніше
Залишився один день, щоб подати заявки на вакантні позиції у редакційній колегії UNIC Integrity Digest
08 вересня, 2022
Новини

Це унікальна нагода долучитися до створення експертних матеріалів про актуальні чи проблемні питання комплаєнсу в Україні та світі.

Детальніше
Інтерв’ю з Тетяною Короткою, заступницею бізнес-омбудсмена та членкинею Виконавчого комітету UNIC для Детектор медіа
07 вересня, 2022
Новини

Хочемо поділитися з вами цікавим інтерв’ю з Тетяною Короткою, заступницею бізнес-омбудсмена та членкинею Виконавчого комітету UNIC для Детектор медіа. Пані Тетяна розповіла про реалії бізнесу, потреби та виклики, з якими сьогодні стикається бізнес та як Рада бізнес-омбудсмена підтримує вирішення цих питань.

Детальніше
Розширюємо мережу партнерств через підписання Меморандуму про співпрацю з Офісом з розвитку підприємництва та експорту
31 серпня, 2022
Новини

У сучасних умовах значно підвищилися вимоги до виробників товарів та послуг, що потребує комплексного підходу до ведення бізнесу. Відтепер спільно з новими партнерами ми працюватимемо над тим, щоб вітчизняні малі та середні компанії також мали можливість розвивати свої комплаєнс системи відповідно до міжнародних стандартів.

Детальніше