Медіа

СФОРМОВАНО ЕКСПЕРТНУ ГРУПУ UNIC З ПОДАТКОВОГО НАПРЯМКУ!
15 березня, 2021
Новини

В Україні поступово формується культура добропорядності сплати податків і кількість бізнесів, які прагнуть до дотримання відповідних стандартів збільшується. Звичайно, що такий бізнес прагне до поширення своїх лав серед компаній, що працюють на українському ринку.

Детальніше
ОГОЛОШУЄМО ВІДБІР КООРДИНАТОРА АКАДЕМІЇ ДІЛОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ
02 березня, 2021
Новини

У 2021 році Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) планує запустити новий напрямок роботи Мережі – проект під назвою «Академія Ділової Доброчесності». Академія Ділової Доброчесності – це довгостроковий проект, покликаний розвинути професію комплаєнс-офіцера та підвищувати кваліфікацію і обізнаність працівників, а також керівників компаній з питань антикорупції та комплаєнсу.

Детальніше
АНТОНІНА ПРУДКО ПРЕДСТАВИЛА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ПЛАНИ UNIC НА ЗАСІДАННІ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ІНІЦІАТИВИ ЄС В УКРАЇНІ.
23 лютого, 2021
Новини

19 лютого, відбулося перше засідання Наглядової ради другої фази роботи Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI). Засідання відбулося під головуванням Міністра юстиції України пана Дениса Малюськи та посла Королівства Данії в Україні пана Оле Егберга Міккельсена.

Детальніше
ВІДБУЛАСЯ СПІЛЬНА ЗУСТРІЧ UNIC З ДЕРЖАВНОЮ СЛУЖБОЮ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ ТА НЕЗАЛЕЖНОЮ АСОЦІАЦІЄЮ БАНКІВ УКРАЇНИ
19 лютого, 2021
Новини

Вчора, 18 лютого, відбулася робоча зустріч під головуванням першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу України – Гаєвського Ігоря з питання запровадження єдиної бази даних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Детальніше
КООРДИНАТОР БАНКІВСЬКОЇ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ UNIC ТЕТЯНА КОРОТКА ПРЕДСТАВИЛА ІНІЦІАТИВИ МЕРЕЖІ НА VII LEGAL BANKING FORUM
11 лютого, 2021
Новини

10 лютого 2021 року на VII Legal Banking Forum виступила заступник бізнес-омбудсмена України Тетяна Коротка, член Виконавчого комітету Мережі, координатор Експертної групи UNIC з банківського напрямку. Тетяна представила ініціативи UNIC щодо перспектив взаємодії банківського сектору з бізнесом, який має високий рівень комплаєнсу. Зокрема, забезпечення такого бізнесу спрощеною процедурою доступу до фінансових ресурсів.

Детальніше
UNIC ПРОДОВЖИЛА СПІВПРАЦЮ З TRACE ТА ПОЧАЛА ПРОЦЕДУРУ ЩОРІЧНОЇ ВЕРІФІКАЦІЇ ВЛАСНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ
05 лютого, 2021
Новини

TRACE International, Inc. – це всесвітньо відома підприємницька антикорупційна організація, що надає компаніям підтримку в сфері антикорупційного комплаєнсу. Її комерційна сестринська компанія, TRACE Inc., є провідним постачальником рішень у сфері управління ризиками, включаючи перевірки due diligence та навчання.

Детальніше
UNIC ЗАПРОШУЄ НА VII LEGAL BANKING FORUM
01 лютого, 2021
Новини

10 лютого на VII Legal Banking Forum виступить заступник бізнес-омбудсмена України Тетяна Коротка, член Виконавчого комітету Мережі, координатор Банківської експертної групи UNIC.

Детальніше