Медіа

UNIC ОГОЛОШУЄ ВІДКРИТИЙ ТЕНДЕР НА ПІДГОТОВКУ ШАБЛОНІВ ДОКУМЕНТІВ
16 червня, 2020
Новини

Починаючи з 16 червня 2020 року Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу розпочинає збір пропозицій від кандидатів у фахівці з розробки шаблонів документів для Мережі.

Детальніше
15 червня, 2020
Новини

Короткі та змістовні лекції з основ комплаєнсу є на сьогодні найпопулярнішим форматом з усіх, що пропонує Освітня платформа Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу.

Детальніше
UNIC ЗАПРОШУЄ НА ПРАКТИЧНІ ВЕБІНАРИ ВІД КРАЩИХ СПЕЦІАЛІСТІВ З КОМПЛАЄНСУ
12 червня, 2020
Події

Лише провідні експерти та їх практичний досвід. Безцінні знання, що здатні зберегти мільйони вашому бізнесу! Освітня платформа UNIC представляє цикл з 6 вебінарів «Комплаєнс – експертні практики», де кращі експерти країни розглядатимуть комплекс практичних аспектів комплаєнсу та етичних стандартів бізнесу. Вебінари відкриті та безкоштовні за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/3f2JfiD

Детальніше
ВІДКРИТИЙ ВЕБІНАР
09 червня, 2020
Новини

ВЕБІНАР № 2 з 6 Дата та час початку: 11.06 о 16:00 Тема: “Як організувати процес оцінки корупційних ризиків? Поради від практика”. Спікер: Вікторія Фокіна, Член Виконавчого комітету UNIC, Начальник відділу з юридичних питань і комплаєнсу, SKF Україна.

Детальніше
ЗАПРОШУЄМО НА ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ!
03 червня, 2020
Події

Хочете долучитися до кращих світових стандартів ведення бізнесу та отримати конкурентні переваги перед іншими? 09 червня о 16:00 Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» разом із Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) проводить вебінар на тему: «Підприємницька етика для малого та середнього бізнесу».

Детальніше
02 червня, 2020
Новини

Тема нової лекції: "Комплаєнс, як система протидії корупції". Про те, як у всьому світі посилюються тенденції боротьби с корупцією та яку роль у цьому процесі відіграє комплаєнс ви дізнаєтеся з друої частини курсу "Комплаєнс. Просто про основи", що виходить в рамках Освітньої платформи Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC).

Детальніше
Голосування в рамках Щорічних Загальних зборів Учасників Мережі
02 червня, 2020
Новини

28 травня в рамках Щорічних Загальних зборів Учасників Мережі успішно завершилося голосування за Звіт Мережі за 2019 рік, а також Бюджет і Цілі та завдання UNIC на 2020 рік. Дякуємо всім, хто взяв участь у голосуванні!

Детальніше
ВЕБІНАР ВІД UNIC «АНТИКОРУПЦІЙНА ПОЛІТИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ СКЛАДОВІ ДЛЯ УСПІХУ БІЗНЕСУ».
27 травня, 2020
Новини

Освітня платформа Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу представляє цикл з 6 вебінарів «Комплаєнс – експертні практики», де кращі експерти країни розглядатимуть комплекс практичних аспектів комплаєнсу та етичних стандартів бізнесу.

Детальніше