Медіа

UNIC взяла участь у Конференції з питань корупції та антикорупційних політик
17 липня, 2019
Події

У липні 2019 року UNIC мала нагоду бути презентованою у рамках Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, яка була організована Європейським банком реконструкції та розвитку та Kyiv School of Economics.

Детальніше
Конференція з питань корупції та антикорупційних політик
02 липня, 2019
Події

4-5 липня 2019 року відбудеться Конференція з питань корупції та антикорупційних політик, організована Київською школою економіки та Європейським банком реконструкції та розвитку. Ми раді бути серед доповідачів та учасників заходу разом з ініціатором та партнером Мережі Радою бізнес-омбудсмена.

Детальніше
Compliance as a Business Success Factor: Why “Dealing Quickly and Simply” No Longer Works
26 червня, 2019
Публікації

UNIC Secretariat has talked to Dr. Rainer Markfort, a Dentons Berlin Corporate Partner and co-head of the European Compliance Group, on what it takes to build a compliant organization today and the UNIC’s possible role in facilitating the collective action of its member-companies to further the adaptation of international integrity principles and practices in Ukraine.

Детальніше
Комплаєнс-лайфхаки: як управляти репутаційними ризиками бізнесу?
20 червня, 2019
Події

Рада бізнес-омбудсмена в Україні (РБО) та Амеркианська торгівельна палата в Україні (ACC) розпочинає серію освітніх семінарів за участі інспекторів РБО.

Детальніше
Річний звіт Мережі за 2018 рік
13 червня, 2019
Новини

Свіжий Річний звіт Мережі за 2018 рік вже доступний онлайн на нашому сайті у розділі "Наші документи". 

Детальніше
GOLAW вебінар | Загрози для бізнесу від своїх і чужих
11 червня, 2019
Події

Внутрішня корпоративна безпека та аудит системи інформаційної безпеки – питання, які потребують уваги та практичні знання для їх ефективного рішення. Радник GOLAW, керівник практики безпеки бізнесу Ігор Вінницький розповість як саме налагодити систему безпеки Вашого бізнесу та заздалегідь попередити можливі ризики, що можуть виникнути як через непорядну діяльність власних співробітників, так і зі сторони конкурентів.

Детальніше
Комплаєнс як конкурентна перевага вашого бізнесу
10 червня, 2019
Публікації

Разом з Business Views говорили про комплаєнс мовою бізнесу. Дякуємо Arzinger за те, що долучилися до тлумачення теми комплаєнсу з практичної точки зору.

Детальніше
Вітаємо Гаяне Каракашян – новопризначену Голову Секретаріату UNIC!
07 червня, 2019
Новини

Гаяне Каракашян – фахівець у сфері бізнес-менеджменту. Цінними навичками Гаяне для UNIC є вміння будувати довготривалі відносини зі стейкхолдерами, розробляти або модифікувати концепцію, внутрішні політики та внутрішні процеси бізнесу, знаходити “win-win” рішення у перемовинах та співпраці, а також управління ризиками.

Детальніше