Медіа

ВІКРИТИЙ ЛИСТ ДО КАБМІНУ ЩОДО ПІДТРИМКИ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ З ПИТАНЬ КОМПЛАЄНСУ В ДЕРЖАВНИХ КОМПАНІЯХ ПІД ЧАС ВІЙНИ
10 травня, 2022
Новини

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) звернулася з відкритим листом до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. У своєму зверненні ми просимо підтримати уповноважені підрозділи (уповноважених осіб) з питань комплаєнсу та запобігання, протидії, виявлення корупції у державних компаніях та господарських товариств, і не допустити випадки призупинення дій трудових договорів.

Детальніше
Successful Future Begins With Compliance: Загальні Збори Учасників Мережі 2022
06 травня, 2022
Події

Цьогорічні Загальні Збори Учаників Мережі 2022 є особливо важливими. У надскладні, темні часи українського воєнного сьогодення ми говоритимемо про успішну відбудову нашої країни і, які ключові підвалини потрібно закласти вже зараз.

Детальніше
Чи є місце комплаєнсу під час війни? Спойлер - ТАК!
04 травня, 2022
Новини

Колеги з YouControl підготували короткий матеріал на основі інтерв'ю Елізабет Розенберг, помічниці міністра фінансів США з питань фінансування тероризму.

Детальніше
Свіжий Новинар від UNIC
29 квітня, 2022
Новини

Колеги, на пошті вас вже чекає свіжий Новинар від UNIC. Там ми розповідаємо про зміни в напрямах роботи Мережі, вітаємо нових учасників, запрошуємо до закритого Telegram-чату UNIC.

Детальніше
Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення
26 квітня, 2022
Новини

Reform Support Team Mineconomy запрошує бізнес, що працює на території Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Одеської, Миколаївської та Харківської областей, долучитись до участі в роботі інформаційно-діалогового майданчика «Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення».

Детальніше
Запрошуємо український бізнес взяти
22 квітня, 2022
Новини

За ініціативи співробітників Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу Вікторії Гнап та Лариси Жигун було започатковано проект українських шкіл у Польщі, який забезпечує дитині її базове право на освіту.

Детальніше
Підтримуємо нашого партнера Transparency International Ukraine
21 квітня, 2022
Новини

Підтримуємо нашого партнера Transparency International Ukraine та закликаємо уряди і бізнеси тиснути на росію для якнайшвидшого закінчення війни.

Детальніше
Вплив воєнного стану на фінансовий сектор України .
15 квітня, 2022
Події

Як працює банківська система під час війни, чого очікувати на ринку капіталів та про діяльність українських суддів — про все це розкажуть експерти міжнародної компанії DENTONS під час відкритого вебінару (Dentons Kyiv Office).

Детальніше