Медіа

Mind Invest Summit: Entry point to Ukraine. Як правильно інвестувати в Україну
27 травня, 2024
Події

Провідне бізнес-видання Mind проводить Mind Invest Summit – головний з’їзд інвесторів, що вже інвестують або планують інвестувати в Україну.

Детальніше
14 червня та 24-25 жовтня в Києві відбудеться XXII Форум Фінансових Директорів (Ukrainian CFO Forum), UNIC – інформаційний партнер події
22 травня, 2024
Події

Це дискусійна платформа для обміну проривними технологіями та практиками фінансового менееджменту. Організатори - компанія FA Service, визнаний лідер організації бізнес-подій в Україні. Партнери форуму - ПУМБ, Arzinger, AC Crowe, Вчасно, Boyden, ACCA та інші.

Детальніше
Запрошуємо 31 травня на ЩОРІЧНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ
15 травня, 2024
Події

Запрошуємо 31 травня взяти участь у ЩОРІЧНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ УЧАСНИКІВ МЕРЕЖІ на тему «Безпека доброчесного бізнесу під час відновлення як пріоритет стійкої європейської держави».

Детальніше
Комплаєнс політика компанії: що має включати?
14 травня, 2024
Публікації

Ділимося з вами статтею від Марини Кравченко, начальниці відділу комплаєнс групи компанії Volia. Тема статті - Комплаєнс політика компанії: що має включати?

Детальніше
Офлайн інтенсив для бізнесу «Перехід на новий рівень: імплементація інструментів доброчесності»
09 травня, 2024
Події

До уваги представників бізнесу! Запрошуємо до участі в одноденному офлайн інтенсиві «Перехід на новий рівень: імплементація інструментів доброчесності».

Детальніше
UNIC відкриває збір заявок від кандидатів до складу Виконавчого комітету
30 квітня, 2024
Новини

У Виконавчому комітеті UNIC для зовнішніх експертів наявна одна вакантна позиція, на яку делегувати своїх представників можуть міжнародні організації, проекти міжнародної технічної допомоги, які працюють в Україні, та інші авторитетні неурядові організації.

Детальніше
UNIC та CIPE провели спільний вебінар, присвячений темі системного ризик-менеджменту як основи конкурентоздатності українського бізнесу
29 квітня, 2024
Новини

24 квітня відбувся онлайн захід на тему “Перехід на новий рівень: системний ризик-менеджмент та підвищення конкурентоздатності українського бізнесу в проєктах відновлення”, який UNIC організував за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Детальніше
У Києві відбувся Mind Entrepreneur Summit
23 квітня, 2024
Новини

19 квітня в івент-холі «Почайна» відбулась найбільша конференція для малого та середнього бізнесу

Детальніше