Медіа

Дослідження UNIC
20 лютого, 2019
Новини

У листопаді-грудні 2018 року UNIC провела дослідження "Корупційні ризики у діяльності органів влади: погляд бізнесу". Дослідження було здійснено в рамках проекту "Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу" за підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Детальніше
 Hardtalk: Renewables in Details від GOLAW та A7 Conferences
18 лютого, 2019
Події

28 березня 2019 року відбудеться Hardtalk: Renewables in details. Захід організовано юридичною фірмою GOLAW, учасником Мережі, та компанією A7 Conferences.

Детальніше
Репутація ‒ наше все: як бізнесу її не вбити
14 лютого, 2019
Публікації

Стаття YouControl, учасника Мережі, на тему захисту репутації бізнесу.

Детальніше
Новий партнер UNIC!
13 лютого, 2019
Новини

UNIC радий повідомити про стратегічне партнерство з TRACE, визнаною у світі бізнес-організацією з питань боротьби з корупцією.

Детальніше
Комплаєнс професія: погляд зсередини
07 лютого, 2019
Публікації

Cерія статей від Compliance Periscope.

Детальніше
Індивідуальний пакет рекомендацій щодо рівня комплаєнсу компанії-учасника
24 січня, 2019
Новини

На сьогодні кожен з учасників UNIC може отримати індивідуальний пакет рекомендацій щодо рівня комплаєнсу компанії-учасника та щодо готовності пройти сертифікацію UNIC.

Детальніше
Проект
23 січня, 2019
Новини

У грудні 2018 року UNIC запустила однорічний проект "Доброчесність як правило для ведення бізнесу", головною метою якого є зменшити корупцію в приватному секторі, популяризувати практики доброчесності та покращити бізнес-клімат в Україні.

Детальніше
Доброчесність ведення бізнесу, Посольство Королівства Нідерландів в Україні
21 січня, 2019
Події

5 лютого 2019 року відбудеться захід "Доброчесність ведення бізнесу", організований Посольством Королівства Нідерландів в Україні. На захід запрошено представників голландських компаній, які здійснюють свою діяльність на ринку України.

Детальніше