Медіа

Запрошуємо стати частиною редакційної колегії Дайджесту!
30 серпня, 2022
Новини

Усіх охочих стати частиною експертної колегії UNIC Integrity Digest запрошуємо надсилати на пошту daria.bilinska@unic.org.ua автобіографії до 9 вересня 2022 року (до 18:00). Заявки приймаються тільки від учасників та партнерів UNIC.

Детальніше
Заключний вебінар
30 серпня, 2022
Події

Під час вебінару “Виклики для роботодавця” експерти Мережі розглянуть проблеми, які виникають через віддалену роботу персоналу: питання обміну документами, контролю виконання поставлених завдань, здійснення оплати праці, тощо.

Детальніше
Вебінар «Благодійність без ризиків» літньої серії UNIC «Комплаєнс під час війни»
19 серпня, 2022
Події

Про актуальні питання комплаєнсу у контексті благодійної діяльності компаній будемо говорити під час вебінару літньої серії UNIC «Комплаєнс під час війни. Благодійність без ризиків».

Детальніше
Мережа та Професійна асоціація корпоративного управління стали партнерами і домовилися спільно просувати знання з комплаєнсу на ринку України
17 серпня, 2022
Новини

Відповідний Меморандум про співпрацю організації підписали у серпні. Сторони будуть просувати навчальні програми з комплаєнсу одне одного, обмінюватися досвідом, експертизою та рекомендаціями щодо викладачів. Завдяки тісній співпраці зможуть залучати більше зацікавленого бізнесу до вивчення основ комплаєнсу та доброчесного ведення бізнесу.

Детальніше
Вітаємо НЕК
16 серпня, 2022
Новини

Ми раді вітати у спільноті UNIC - Національну енергетичну компанію @ Укренерго, яка успішно втілила положення Меморандуму про співпрацю та стала першим повноцінним учасником Мережі серед державних компаній України!

Детальніше
Вебінар_УПРАВЛІННЯ САНКЦІЙНИМИ ТА КОМПЛАЄНС РИЗИКАМИ ШЛЯХОМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПЕРЕВІРОК: ДОСВІД УКРАЇНИ
08 серпня, 2022
Події

Експерти з понад 15-річним досвідом пояснять, де шукати і як виявляти підсанкційні компанії та осіб за допомогою відкритих даних.

Детальніше
Щорічне опитування «Погляд керівників бізнесу в Україні 2022»
03 серпня, 2022
Новини

Запрошуємо лідерів бізнесу в Україні взяти участь в щорічному опитуванні «Погляд керівників бізнесу в Україні 2022», яке проводить компанія – учасник Мережі – KPMG в Україні.

Детальніше
Зустріч в межах Меморандуму про співпрацю з Асоціацією українського бізнесу в Польщі
29 липня, 2022
Новини

В межах Меморандуму про співпрацю з Асоціацією українського бізнесу в Польщі зустрілися з учасниками Асоціації за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі Василь Зварич (Vasyl Zvarych) та бізнес-омбудсмена Roman Waschuk.

Детальніше