Медіа

Запрошуємо взяти участь у серії вебінарів від учасника Мережі, KPMG Ukraine
07 березня, 2024
Події

Запрошуємо взяти участь у серії вебінарів «Успішна та ефективна угода. Практичні аспекти процесу M&A.»

Детальніше
UNIC отримав відзнаку “Business Recognition Awards-2023” від Представництва ЄС в Україні
06 березня, 2024
Новини

29 лютого 2024 року UNIC отримав відзнаку “Business Recognition Awards-2023” в категорії «Національні фіналісти European Enterprise Promotion Awards 2023» під час нетворкінгу «ЄС для українських МСП: Разом вистоїмо!», організованого Представництвом ЄС в Україні.

Детальніше
Презентація освітнього курсу про мінімізацію ризиків та розбудову комплаєнсу бізнесом
05 березня, 2024
Події

Запрошуємо представників бізнесу на офлайн-презентацію освітнього курсу «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови».

Детальніше
Запрошуємо на захід від учасника Мережі - KPMG Ukraine
04 березня, 2024
Новини

Шановні колеги, запрошуємо вас взяти участь у панельній дискусії M&A Radar 2023: Стійкість та інвестиційні перспективи в Україні, що організовує компанія-учасниця Мережі - KPMG Ukraine.

Детальніше
Головою Комітету з питань доброчесності UNIC обрано Павла Верхняцького
04 березня, 2024
Новини

28 лютого, під час свого засідання члени Комітету з питань доброчесності Мережі обрали новим головою Комітету Павла Верхняцького, Керуючого Партнера та Директора COSA.

Детальніше
COMPLIANCE & ANTI-FRAUD FORUM – 2024
08 лютого, 2024
Події

UNIC запрошує взяти участь у щорічному Міжнародному «COMPLIANCE & ANTI-FRAUD FORUM – 2024», який цього року пройде 25 квітня у м. Києві в готелі Mercure Kyiv Congress за організації Компанії ”Business-Format Group”! Формат проведення Форуму ОФЛАЙН+ОНЛАЙН.

Детальніше
UNIC реалізує в Україні опитування міжнародної організації ОЕСР
05 лютого, 2024
Новини

UNIC запрошує представників бізнесу пройти опитування в межах Регіонального дослідження доброчесності бізнесу Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Детальніше
Публічна позиція Мережі щодо недопустимості неетичних практик на фармацевтичному ринку
03 січня, 2024
Новини

Починаємо цей рік з офіційної позиції UNIC щодо роботи фармацевтичного сектору в Україні, що, сподіваємося, стане початком широкої адвокаційної кампанії серед бізнес-асоціацій та приватних компаній, яку ініціює Експертна група UNIC з фармацевтичного напрямку. Експертна група функціонує при Мережі та об'єднує представників провідних компаній фармацевтичного сектору та юридичних фірм, що мають практики охорони здоров’я. Закликаємо представників фармацевтичних компаній доєднуватися до позиції, її підтримки та поширення.

Детальніше