Медіа

Ukraine business network adopts certification based on ISO 37001 standard
16 квітня, 2019
Публікації

Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC, про Сертифікацію UNIC, яку запустили у липні 2018 року, для The FCPA Blog.

Детальніше
Оголошуємо про вакансію Голови Секретаріату UNIC
04 квітня, 2019
Новини

Ви досвідчений експерт у сфері комплаєнсу та антикорупції? Прагнете сприяти створенню в Україні рівних можливостей для успішного ведення бізнесу? Етичне ведення бізнесу та доброчесність є принципами Вашої професійної діяльності? Тоді команда UNIC шукає саме Вас!

Детальніше
Як влаштовані компаєнс-системи іноземних компаній, що працюють в Україні?
04 квітня, 2019
Публікації

Олена Рибак, виконавчий директор iC consulenten в Україні поділилася досвідом під час виступу на семінарі "Боротьба з корупцією та контроль за дотриманням законодавчих норм", організованому Advantage Austria в Україні за підтримки ICC Австрія, Advice Group, UNIC та Ради бізнес-омбудсмена та проведеному 25 березня 2019 року в Києві.

Детальніше
Trace International проводить вебінар на тему: «Зменшення ризиків для Вашої компанії, комплаєнс та найкращі практики перевірки третіх осіб».
03 квітня, 2019
Події

Вже другий рік поспіль, спеціально для партнерів та учасників UNIC Trace International, Inc. проводить вебінар на тему: «Зменшення ризиків для Вашої компанії, комплаєнс та найкращі практики перевірки третіх осіб»

Детальніше
2-й щорічний Український Агропромисловий і Продовольчий форум, Роттердам, 28 травня 2019
01 квітня, 2019
Події

28 травня 2019 року в Роттердамі за офіційної підтримки Посольства України в Нідерландах та Українсько-нідерландської спільної ділової ради відбудеться 2-й щорічний Український Агропромисловий і Продовольчий форум. UNIC є інформаційним партнером форуму.

Детальніше
Міжнародний форум з антикорупції та доброчесності ОЕСР, Париж
28 березня, 2019
Події

19 березня 2019 року Секретаріат Мережі взяв участь у Кругломі столі з антикорупції та ділової доброчесності, організований ОЕСР в Парижі. Під час Круглого столу учасники мали змогу ознайомитися з різними прикладами колективних дій у світі.

Детальніше
Щорічні загальні збори учасників Мережі 2019: Глобальні перспективи комплаєнсу в Україні
26 березня, 2019
Події

18 квітня 2019 року відбудуться Щорічні загальні збори учасників Мережі 2019: Глобальні перспективи комплаєнсу в Україні. Захід буде проводитися в готелі InterContinental Kyiv (Велика Житомирська, 2А, Київ 01001, Україна) з 8:30 до 15:00. 

Детальніше
Велика розбірка: чим подарунок посадовій особі відрізняється від хабара
20 березня, 2019
Публікації

Ігор Світлик, член Експертної групи, спеціаліст з розробки щаблонів комплаєнс політик UNIC та юрист Dentons Київ про політику подарунків.

Детальніше