Медіа

11 травня, відбулися Щорічні Загальні Збори Учасників UNIC «Відновлення на основі доброчесності: шлях до нової України», які розпочали серію заходів Місяця Ділової Доброчесності UNIC
15 травня, 2023
Новини

Загальні Збори цього року були присвячені важливій темі відбудови країни та питанню інтеграції України у провідні світові економічні спільноти, зокрема приєднання до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) OECD. Захід відбувся за сприяння Програми розвитку ООН в Україні UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, фінансування Уряду Японії та Антикорупційна ініціатива ЄС, а також за експертної підтримки ОЕСР.

Детальніше
Вебінар присвячений темі “Санкції: правила гри в новій реальності”
12 травня, 2023
Події

UNIC у партнерстві з COSA запрошує на вебінар, присвячений темі “Санкції: правила гри в новій реальності”. Даний захід проводиться в межах Місяця ділової доброчесності UNIC.

Детальніше
Запрошуємо 11 травня об 11:00 відвідати Щорічні Загальні Збори Учасників UNIC, присвячені темі «Відновлення на основі доброчесності: шлях до нової України»
12 травня, 2023
Події

В межах цієї теми відбудеться панельна дискусія “Практики доброчесного ведення бізнесу як один з основних критеріїв отримання фінансування на відбудову”, яку модеруватиме Борис Даневич, Партнер та Керівник практик Life Sciences та охорони здоров'я у CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang - Ukraine.

Детальніше
Щорічні Загальні Збори Учасників UNIC, присвячені темі «Відновлення на основі доброчесності: шлях до нової України»
09 травня, 2023
Події

Вже 11 травня об 11:00 відбудуться Щорічні Загальні Збори Учасників UNIC, присвячені темі «Відновлення на основі доброчесності: шлях до нової України»

Детальніше
Огляд можливостей для бізнесу
09 травня, 2023
Публікації

Продовжуємо нашу постійну рубрику #можливостідлябізнесу, тож цього тижня радимо звернути увагу на такі ініціативи для підтримки бізнесу

Детальніше
Американський закон про корупцію за кордоном - поширення і відповідальність
05 травня, 2023
Публікації

При веденні бізнесу в Україні необхідно дотримуватися вимог українського законодавства. При цьому, міжнародне регуляторне поле поповнюється актами, які стимулюють, а часто і зобов’язують компанії з інших юрисдикцій відповідати певним правилам.

Детальніше
UNIC виступила на Форумі антикорупційних уповноважених «Ключі до прозорого відновлення»
04 травня, 2023
Новини

Минулого тижня UNIC виступила на Форумі антикорупційних уповноважених «Ключі до прозорого відновлення», організованого Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Детальніше
Огляд можливостей для бізнесу
04 травня, 2023
Публікації

Продовжуємо нашу постійну рубрику #можливостідлябізнесу, тож цього тижня радимо звернути увагу на такі ініціативи для підтримки бізнесу.

Детальніше