Медіа

26 ​ січня відбудеться 9-ий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу: релокація та відновлення” за підтримки Проєкт USAID
23 січня, 2023
Події

На заході учасники дізнаються про те, як отримати гранти на створення або розвиток переробного підприємства, як релокувати бізнес.

Детальніше
Практична інформація про етапи впровадження комплаєнсу, яка стане в нагоді для вашої компанії.
23 січня, 2023
Публікації

Часто політики доброчесності сприймаються як щось складне і захмарне, що важко втілити у реальність або вимагає надзусиль компанії. Однак, у цій публікації ми хочемо розвіяти міфи про комплаєнс і показати наскільки зрозумілими можуть бути етапи, необхідні для впровадження комплаєнс-системи в компанії з нуля.

Детальніше
Запрошуємо до участі у серії воркшопів, присвячених питанням побудови довірливих відносин з донорами
20 січня, 2023
Події

Представники UNIC долучаться до навчання для громадських неприбуткових організацій, яке організовує наш партнер Професійна асоціація корпоративного управління - ПАКУ за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine).

Детальніше
Прозора і підзвітна відбудова України залежить від доступності відкритих даних — Відкрита заява RISE Ukraine - Coalition for Reconstruction
11 січня, 2023
Новини

UNIC, як член Коаліції RISE Ukraine, прагне підтримати відновлення та модернізацію України після війни та збільшити обсяг коштів, виділених на відбудову, забезпечити їх прозоре та ефективне використання.

Детальніше
Громадськість та бізнес очікують на затвердження Урядом проєкту державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки (ДАП)
10 січня, 2023
Новини

Текст даного проєкту був напрацьований Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК за допомогою широкого публічного обговорення, зокрема і з залученням експертів Мережі, та внесений на розгляд Кабінету Міністрів України.

Детальніше
Сьогодні ми хочемо підбити підсумки 2022 року та підкреслити основні досягнення нашої ініціативи колективної дії.
28 грудня, 2022
Публікації

2022 рік став одним із найскладніших в історії України - рік незламності та боротьби. Війна внесла свої корективи у діяльність та плани UNIC, але наша спільнота вистояла, зміцніла та впевнено крокує назустріч новим викликам.

Детальніше
Вітаємо з прийдешніми святами – Різдвом та Новим Роком
26 грудня, 2022
Новини

Від щирого серця вітаємо з новорічними святами і зичимо у 2023 році здійснення найзаповітнішого бажання - миру!

Детальніше
Форум для місцевих підприємців «Щодня Можливості для бізнесу в умовах війни» за підтримки Хмельницької міської ради
23 грудня, 2022
Новини

9 грудня у Хмельницькому відбувся форум для місцевих підприємців «Щодня Можливості для бізнесу в умовах війни» за підтримки Хмельницької міської ради. Форум мав на меті визначити можливості розвитку українського бізнесу на основі діючих практик в сучасних реаліях.

Детальніше