Медіа

Продовжуємо серію публікацій з нагоди Дня боротьби з корупцією
11 грудня, 2022
Публікації

Сьогодні героєм рубрики став Борис Даневич, Партнер в CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang - Ukraine, член Комітету з питань доброчесності UNIC, співзасновник міжнародної волонтерської організації Yellowblue Force Foundation (YBF)

Детальніше
Продовжуємо серію публікацій в честь Дня боротьби з корупцією
11 грудня, 2022
Публікації

Сьогодні Роман Гекалюк, член правління Національної асоціації антикорупційного комплаєнсу, директор департаменту безпеки акціонерного товариства “Магістральні газопроводи України”, а також боєць ЗСУ, розповідає як його антикорупційна діяльність змінилася з приходом війни.

Детальніше
9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією
09 грудня, 2022
Публікації

Мережа UNIC постійно всіляко сприяє викоріненню корупції з усіх сфер життя нашої країни, що особливо актуально в ускладнених війною умовах.

Детальніше
Представлення досвіду UNIC під час Зустрічі на високому рівні
08 грудня, 2022
Новини

У листопаді Antonina Prudko, Голова Секретаріату UNIC, представила досвід Мережі під час Зустрічі на високому рівні серед осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо протидії корупції в Східній Європі та Центральній Азії. Захід проводився Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECР) OECD.

Детальніше
Перший захід для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?».
05 грудня, 2022
Події

25 листопада у м. Києві UNIC за підтримки Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національного проекту Дія.Бізнес та Prozorro.Продажі організував перший захід для національного середнього бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?».

Детальніше
Презентація Методичних рекомендацій щодо перевірки кандидатів на посади, розроблених у співпраці з НАЗК та Arzinger
30 листопада, 2022
Публікації

Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC) спільно з Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК, Arzinger та за підтримки Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) підготували та презентують Методичні рекомендації для бізнесу, в яких докладно розповідають про те, як правильно обирати кандидата на посаду, яка може асоціюватися з корупційними ризиками.

Детальніше
Продовжуємо знайомство зі спікерами нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»
23 листопада, 2022
Події

Залишилося лише кілька днів до нашого першого регіонального заходу для національного бізнесу «Чи є шанси для масштабування українського бізнесу під час війни?»

Детальніше
Прес-конференція, організована партнером UNIC , Національним агентство з питань запобігання корупції - НАЗК
23 листопада, 2022
Новини

У п’ятницю, 18 листопада, відбулася прес-конференція, організована партнером UNIC Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК, під час якої відбулася презентація нового дослідження «Корупційні ризики під час обмеження обігу лікарських засобів в умовах воєнного стану», що стосується Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби»

Детальніше