Медіа

Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу сформувала низку майданчиків, де юристи, підприємці та міжнародні експерти можуть поділитися власними напрацюваннями, ідеями щодо розвитку комплаєнсу в Україні.
Детальніше.jpg)
Доброчесність, порядність, надійність тепер засвідчується легко завдяки діджиталізації взаємовідносин між контрагентами. Особливо коли в комплаєнс процес інтегрована ретельна перевірка «третьої сторони».
Детальніше
Взаємодія з третіми особами є важливою складовою діяльності будь-якої компанії, але водночас є одним із потенційних джерел ризиків.
Детальніше
Застосування професійної етики в приватному бізнесі - погляд UNIC
Детальніше
Складно уявити перспективне майбутнє будь-якої країни, чи бізнесу з тіньовими заробітними платами, ухиленням від сплати податків, чи проявами корупції на робочому місці. Тож, сьогодні Мережа спільно з Державною службою України з питань праці здійснила важливий крок – 10 червня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю.
Детальніше
В 2018 – 2020 роках Секретаріатом Мережі із залученням зовнішніх експертів, а також членів експертної групи та Комітету з питань доброчесності, було підготовлено 13 (тринадцять) шаблонів документів для використання учасниками UNIC.
Детальніше.png)
З обов’язками та вимогами до кваліфікації можна обзнайомитися за посиланням: https://bitly.su/WeCk
Детальніше
Запрошуємо на панельну дискусію в межах Загальних Зборів учасників UNIС.
ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ КОМПЛАЄНС-ЗОБОВ’ЯЗАНЬ В УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО, 20 травня 2021 року.