Медіа

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) відновлює роботу Академії Ділової Доброчесності (Business Integrity Academy). Академія повертається як сучасна платформа для розвитку доброчесності в бізнесі, пропонуючи нові ініціативи, курси та тренінги.
Детальніше
Всеукраїнська Мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC) розпочала реалізацію проєкту «Доброчесність бізнесу як основа стійкого відновлення». Проєкт впроваджується за підтримки USAID та UK International Development в межах ініціативи «Сприяння доброчесності у публічному секторі» (Pro-Integrity).
Детальніше
17 грудня 2024 року у Києві відбувся UNIC Anti-Corruption Day — масштабний захід, організований Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC). Подія об'єднала провідних експертів, представників бізнесу, державних структур і міжнародних організацій для обговорення ключових аспектів формування стійкої репутації бізнесу та держави в умовах євроінтеграції України.
Детальніше
Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) стала співорганізатором консультаційного семінару «На шляху до доброчесності у бізнес-операціях», що пройшов 18 грудня у Києві.
Детальніше
Під час другого дня заходу Business Integrity Group (BIG) Meeting, організованого OECD, представники Секретаріату UNIC фасилітували сесію "Роль ініціатив колективної дії, бізнесу та бізнес-асоціацій у поширенні культури ділової доброчесності". Сесія стала платформою для інтерактивного обговорення викликів і пошуку рішень щодо побудови ефективного діалогу між бізнесом і владою.
Детальніше.png)
Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) оголошує відбір Юридичного радника для експертної та адвокаційної підтримки GR напрямку UNIC щодо реформування відповідальності юридичних осіб. Ініціатива спрямована на приведення правової бази України у відповідність до стандартів ОЕСР та кращих міжнародних практик у цій сфері й реалізується в межах проєкту «Доброчесність бізнесу як основа стійкого відновлення».
Детальніше
Законопроєкт №11443, прийнятий Верховною Радою за основу, може стати важливим кроком уперед, а може стати — "рамковим" законом, який фактично нічого не змінює, прийнятим лише для того, щоб продовжити переговори про членство в Організації економічного співробітництва та розвитку (далі – ОЕСР) та ЄС. То чи справді ми готові змінити правила та боротися з внутрішньою корупцією?
Детальніше
UNIC виступив з ініціативою створення моделі незалежних комплаєнс-моніторів, яка сприятиме прозорості, запобіганню порушенням та дотриманню антикорупційних норм. Під час робочої зустрічі з НАЗК та незалежними моніторами із США та Великої Британії, UNIC заявив про готовність підтримати подальшу розробку концепції запровадження цього інструменту в Україні.
Детальніше