Медіа

Українська бізнес-спільнота щодня доводить, що прозорість, комплаєнс і відповідальність – це ключ до довгострокового успіху. Премія UNIC «Ділова репутація та доброчесність» створена, щоб відзначити проєкти, які впроваджують найкращі практики доброчесного ведення бізнесу та стають прикладом для інших.
Детальніше.png)
Академія UNIC розпочинає серію освітніх заходів, присвячених комплаєнсу та доброчесному веденню бізнесу. Перший вебінар буде присвячений особливостям комплаєнсу у проєктах, що фінансуються міжнародними організаціями.
Детальніше
Під час заходу «Міжнародні стандарти відповідальності юридичних осіб за корупційні правопорушення: виклики та перспективи імплементації в Україні», організованого Асоціацією правників України (АПУ), представники бізнесу та експертної спільноти обговорили Закон України № 4111-IX щодо відповідальності юридичних осіб за корупційні правопорушення.
Детальніше
UNIC активно популяризує тему комплаєнсу та пов’язані з нею освітні й кар’єрні можливості. Мережа також працює над офіційним визнанням посади комплаєнс-офіцера на державному рівні та її включенням до Класифікатора професій. Одним з наших головних завдань є інформування про перспективи цієї професії, щоб більше людей розглядали її як можливий кар'єрний шлях. Зокрема, роль комплаєнс-офіцера є чудовою можливістю для ветеранів та ветеранок, які мають навички, цінні для цієї сфери.
Детальніше
UNIC запрошує вас на захід «Міжнародні стандарти відповідальності юридичних осіб за корупційні правопорушення: виклики та перспективи імплементації в Україні», який організовує Асоціація правників України.
Детальніше
UNIC як інформаційний партнер заходу запрошує приєднатися до Лідерів та Амбассадорів Compliance на щорічному Форумі “COMPLIANCE LEADERSHIP FORUM – 2025”, де ви зможете зануритися у світ інновацій, стратегій та найкращих практик у сфері Compliance!
Детальніше
Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підтримує впровадження реформ та заходів, спрямованих на посилення антикорупційної політики в Україні відповідно до рекомендацій ОЕСР, впровадження Національної антикорупційної стратегії та Державної антикорупційної програми (ДАП). Ці зусилля є частиною проєкту «Доброчесність бізнесу як основа стійкого відновлення», який реалізується за підтримки USAID та UK International Development.
Детальніше
Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) активно працюватиме над зміцненням антикорупційних механізмів у державному секторі в межах проєкту «Доброчесність бізнесу як основа стійкого відновлення», що реалізується за підтримки USAID та UK International Development. Одним із ключових завдань є сприяння впровадженню стандартів та рекомендацій ОЕСР у діяльність державних компаній (ДК).
Детальніше