Clear Wave
E-mail: ieva@baltojibanga.lt
Телефон: +370 5 275 52 58
Сайт: http://www.baltojibanga.lt/

Clear Wave

Clear Wave – ініціатива колективної діяльності, яка була створена у 2007 році для заохочення прозорого та етичного ведення бізнесу у Литві. Ініціатива розпочалася з маркування прозорого бізнесу під назвою "Clear Wave", і з тих пір розширила свою діяльність з метою створення платформи для компаній у пошуках ділової доброчесності та поширення кращих практик. 

Компанії-учасники цієї ініціативи беруть на себе відповідальність за прозорість ведення бізнесу та заохочують своїх партнерів виконувати зобов'язання, які передбачають прозорий облік; дотримання Закону Литовської Республіки; рівний податковий платіж; і прозорі державні закупівлі. Такі компанії публічно відзначають себе маркуванням "Clear Wave" – першим суспільним маркуванням в Литві, яке надається тим, хто успішно пройшов оцінку офіційних даних, отримав рекомендації інституційних партнерів та позитивні відгуки громадськості. Маркування – це інструмент комунікації для компаній, які прагнуть ділитися цінностями доброчесності та комплаєнсу  зі своїми партнерами, клієнтами та суспільством. Ініціатива знаходиться під патронатом Президента Литовської Республіки Х.Е. Далія Грибаускайте.

Ключові партнери: Міністерство фінансів Литовської Республіки, Державна податкова інспекція, Державна інспекція праці та Служба спеціальних розслідувань.