Повернутись до списку

Базельський інститут управління

 Базельський інститут управління
E-mail: info@baselgovernance.org
Телефон: +41 61 205 55 11
Сайт: https://www.baselgovernance.org/

Базельський інститут управління

У січні 2018 року Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу стала членомЦентру колективних дій B20 в Міжнародному центрі колективних дій (ICCA). ICCA працює з компаніями та іншими стейкхолдерами для розробки, сприяння та управління колективними анти-корупційними ініціативами в різних галузях.

ICCA був започаткований у 2012 році Базельським інститутом управління, незалежним некомерційним експертно-консультаційним центром, що займається питаннями запобігання корупції та державного управління, корпоративного управління та комплаєнсу, боротьби з відмиванням грошей, дотримання кримінального законодавства та повернення викрадених активів.

Центр надавав підтримку протягом всього процесу розробки концепції та створення UNIC. Голова ICCA Джемма Айолфі охарактеризувала це як крок у правильному напрямку для бізнесу в Україні. Після прийняття UNIC в члени Центру колективних дій B20 вона зазначила: "Підхід UNIC до просування та заохочення доброчесності, який стимулює бізнес, є позитивним процесом, тому ICCA твердо налаштована підтримувати й надалі. Ми вітаємо UNIC в мережі Центру колективних дій".

Що це означає для UNIC:

  • Практичні та академічні знання та досвід роботи ICCA, які може застосовувати UNIC;
  • Можливість звернутися до ICCA як радника з питань найбільш ефективного структурування та управління ініціативою. Це може включати безпосередню участь у спрощенні національних або секторальних ініціатив, а також індивідуальні консультації;
  • Спрощений діалог та колегіальне навчання між інституційними партнерами ICCA та UNIC.