Медіа

Серед ключових вимог і очікувань, що було висунуто Єврокомісією до України – впровадження дієвих антикорупційних механізмів та розбудова культури доброчесності.
Детальніше
Рекомендації надані від експертних груп Мережі UNIC в частині доброчесності в приватному секторі, державних підприємств, щодо запобігання корупції у сфері охорони здоров'я було враховано у чинній редакції Антикорупційної стратегії на 2021-2025 роки.
Детальніше
Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу започатковує Програму UNIC з грантової підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMEs), яка включатиме допомогу в розбудові комплаєнсу.
Детальніше
Впроваджений комплаєнс також стає вирішальним критерієм у залученні міжнародних інвестицій до відбудови України.
Детальніше.png)
Антикорупційна мережа для Східної Європи та Центральної Азії, Організація економічного співробітництва та розвитку (АКМ OECD) опублікувала новий звіт та рекомендації для України, в межах 5-го раунду моніторингу Стамбульського плану дій щодо боротьби з корупцією.
Детальніше
Розпочинаємо Загальні Збори Учасників UNIC з ключової стратегічної дискусії. Членство в ЄС. To do list для українського бізнесу.
Детальніше.jpg)
16 червня запрошуємо вас приєднатися до Загальних Зборів 2022.
Детальніше
Директор державного підприємства "Prozorro.Продажі" Олексій Соболев та голова Виконавчого комітету UNIC Микола Бабенко підписали Меморандум про партнерство, який передбачає проведення спільних заходів та ініціатив, спрямованих на вибудовування кращих практик комплаєнсу та прозорих й відкритих підходів до управління компаніями.
Детальніше