Ми раді вітати нового учасника мережі UNIC - Об’єднання Спілка молочних підприємств України

07 листопада, 2022
Новина

Друзі, хочемо поділитися з вами чудовою новиною!

Ми раді вітати нового учасника мережі UNIC - Об’єднання Спілка молочних підприємств України!

“Спілка молочних підприємств України - це потужна галузева асоціація, яка представляє інтереси бізнесу, який здійснює діяльність у сфері молокопереробки. Нам приємно вітати серед учасників нашої Мережі організацію, яка спрямовує зусилля в напрямку формування цивілізованих конкурентних умов на ринках молока та молокопродуктів, в першу чергу - усунення недобросовісної конкуренції та фальсифікованої продукції на внутрішньому ринку”, - коментує Antonina Prudko, Голова Секретаріату Мережі.

«Ми уважно слідкували за діяльністю UNIC і дякуємо за честь та довіру долучитись до складу її учасників і стати невід’ємною частиною Мережі. В діяльності нашого Об’єднання питання прозорого ведення бізнесу, доброчесної конкуренції та протидії корупції є одними із ключових. Тому ми переконані в тому, що при підтримці команди UNIC, комплаєнс стане репутаційною візитівкою молочної галузі України», - відзначив заступник виконавчого директора Спілки молочних підприємств України Dmytro Strikhovskyi.

​​Детальніше про Спілку:

Спілка молочних підприємств України створена в 2001 році. Учасниками Спілки є понад 45 об'єктів господарювання: молокопереробні підприємства та компанії з іноземним і вітчизняним капіталом, виробники обладнання, упаковки, інгредієнтів для молочної галузі, тощо. Сукупна частка суб’єктів господарювання, які є членами Спілки, перевищує 75 % загального обсягу молокопродуктів, що офіційно виробляється вітчизняними молокопереробними підприємствами.

Ключовим завданням членів СМПУ є недопущення загроз для продовольчої безпеки країни в частині забезпечення молочною продукцією, вирішення наявних проблем розвитку молочної галузі в Україні, захист інтересів учасників у взаємовідносинах із державними органами управління та органами місцевої влади, участь у розробці і реалізації програмних документів щодо розвитку молочної галузі, розробка пропозицій щодо вдосконалення нормативної бази, тощо.