Публікації

Як влаштовані компаєнс-системи іноземних компаній, що працюють в Україні?
04 квітня, 2019
Публікації

Олена Рибак, виконавчий директор iC consulenten в Україні поділилася досвідом під час виступу на семінарі "Боротьба з корупцією та контроль за дотриманням законодавчих норм", організованому Advantage Austria в Україні за підтримки ICC Австрія, Advice Group, UNIC та Ради бізнес-омбудсмена та проведеному 25 березня 2019 року в Києві.

Детальніше
Велика розбірка: чим подарунок посадовій особі відрізняється від хабара
20 березня, 2019
Публікації

Ігор Світлик, член Експертної групи, спеціаліст з розробки щаблонів комплаєнс політик UNIC та юрист Dentons Київ про політику подарунків.

Детальніше
Репутація ‒ наше все: як бізнесу її не вбити
14 лютого, 2019
Публікації

Стаття YouControl, учасника Мережі, на тему захисту репутації бізнесу.

Детальніше
Комплаєнс професія: погляд зсередини
07 лютого, 2019
Публікації

Cерія статей від Compliance Periscope.

Детальніше
Олівія Еллісон про коло довіри у бізнесі, KPMG Review MAgazine 2/2018
22 грудня, 2018
Публікації

У випуску 2/2018 KPMG Review Magazine Олівія Еллісон, партнерка, керівниця відділу консультування з управління ризиками KPMG в Україні, а також член Виконавчого комітету UNIC, ділиться влучними думками щодо кола довіри у бізнесі.

Детальніше
11 рекомендацій з розробки та впровадження Кодексу поведінки
19 грудня, 2018
Публікації

Many of the UNIC Members do not have such document in business use. Therefore, we would like to provide our members with the template of the Code. We also suggest 11 recommendations to make implementation of the document easy and essential developed by Ario Dehghani, Counsel and Head of Compliance at Redcliffe Partners, one of the Code’s authors.

Детальніше
Сертифікуватись чи ні?
17 грудня, 2018
Публікації

Скарлет Ванненветч, партнер проекту з антикорупційних колективних дій, розповіла про роль комплаєнс-сертифікації у колективних діях, направлених на боротьбу з корупцією, та про нещодавно розпочату процедуру сертифікації UNIC в Україні як приклад таких ініціатив.

Детальніше
Як комплаєнс допомагає розвитку бізнесу, Ганна Герасимчук для delo.ua
07 листопада, 2018
Публікації

Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC, розповіла бізнес виданню delo.ua про те, як працює комплаєнс в українських бізнес реаліях, про етичний бізнес та його складові, а також про перспективи розвитку UNIC та доброчесного бізнесу в Україні.

Детальніше