Глобус Банк
E-mail: info@globusbank.com.ua
Телефон: +38 044 392 00 00
Сайт: https://globusbank.com.ua/

"КБ "Глобус" ПАТ

Банк "ГЛОБУС" працює на українському ринку з 2007 року. Банк динамічно розвивається і має високий кредитний рейтинг. “ГЛОБУС” - лідер іпотечного кредитування на первинному ринку, активно працює з автокредитами, МСБ, картковими продуктами, енергоефективністю, на валютному ринку тощо. Регіональна мережа Банку налічує 30 відділень.
Головні принципи діяльності "ГЛОБУСА" — це відкритість і прозорість. Банк завдячує своїм успіхом кільком факторам — професійній команді, правильно обраній стратегії розвитку, довірі Клієнтів, надійним партнерам і високій кості послуг.

Банківські послуги, які "ГЛОБУС" пропонує приватним особам та корпоративним Клієнтам, розроблені для повного задоволення їхніх фінансових потреб та інтересів. У "ГЛОБУС" Клієнт може обрати будь-яку банківську послугу та бути абсолютно впевненими в її високій якості: від універсальних послуг з розрахунково-касового обслуговування, різноманітних депозитних програм, споживчих кредитів, іпотеки і кредитів на авто до відкриття поточних рахунків та їх обслуговування. Скориставшись продуктами і послугами Банку "ГЛОБУС" один раз, Клієнт одразу стає нашим відданим партнером на довгі роки і знає, що ми завжди до його послуг.