Повернутись до списку

Октава Капітал

Октава Капітал
E-mail: info@octava.ua
Телефон: +380 (44) 58-56-000
Сайт: https://octavacapital.ua/

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОКТАВА КАПІТАЛ"

Октава Капітал — це українська компанія, активи якої диверсифіковані в різних секторах економіки. Ключові інтереси зосереджені в сфері IT: дистрибуція, криптографія, системна інтеграція, послуги. Крім того, у корпоративному портфелі представлені також компанії, що працюють у сфері консалтингу, управління нерухомістю, бізнес-туризму та інше.

Октава Капітал представлена на ринку України багатьма компаніями, у тому числі: Avtor, Octava Cyber Defence, Megatrade, Accord Group, Compass FM, Travel Centre TRIME, MegaPlant, Nota Group та інш. Також ще у 2000 році було засновано телекомунікаційну компанію Datagroup. За цей час Datagroup стала одним з лідерів на ринку телеком операторів України. Динамічна капіталізація компанії дозволила успішно продати її частку та залишитися у статусі міноритарного акціонера.

В компанії Октава Капітал впроваджено систему корпоративного управління активами через комітети. Кожен з комітетів встановлює єдині стандарти, методики і практики в своїй галузі, виконує функцію консультативно-дієвого органу та здійснює загальну координацію системи управління портфелем активів у цілому, а також кожного бізнесу окремо.