Принципи партнерства

Партнерські відносини з державними компаніями

Державні компанії мають право долучитися до Програми партнерства Мережі.
Метою співпраці з Державними компаніями в рамках Партнерської програми є спільна підготовка компанії до членства у Мережі, а також налагодження подальшої співпраці у сфері запобігання корупції, поширення практик доброчесності та комплаєнсу як всередині компанії, так і на зовнішню цільову аудиторію.

Партнерами Мережі переважно можуть стати державні компанії, які перебувають у процесі корпоратизації - мають незалежну наглядову раду та запроваджену функцію комплаєнсу або ж планують її створювати. Також, державна компанія, яка бажає взяти участь у Партнерській програмі UNIC, має продемонструвати наявність всебічної й повної підтримки та сприяння цьому з боку вищого керівництва, а також підтвердити імплементацію стандартів антикорупційного законодавства у внутрішні процеси компанії.

Кроки для участі у Партнерській програмі Мережі:
1. Подання заявки на партнерство шляхом заповнення опитувальника самооцінювання на сайті UNIC;
2. Проходження перевірки за відкритими джерелами за останні 2 роки, із можливістю коментування у разі виявлення негативних відомостей про компанію;
3. Напрацювання плану партнерства - зазвичай, на два роки;
4. Розгляд заявки та її затвердження Виконавчим комітетом із погодженням плану партнерства й визначенням розміру партнерського внеску;
5. Підписання Меморандуму для підготовки до члентсва в UNIC;
6. Сплата партнерського внеску.
За результатами успішного виконання Партнерської програми UNIC для державних компаній з'являється можливість подавати заявку на членство в UNIC, зокрема, після проходження зовнішньої оцінки та підтвердження готовності компанії до членства з боку залучених Мережею експертів з комплаєнсу.

Більше про Партнерську програму з державними компаніями: