Зустріч учасників UNIC організовано за підтримки Arzinger. Захід має на меті покращити знання та надихнути учасників Мережі щодо доброчесного ведення бізнесу.
5 жовтня 2018 року, Pavel Verkhniatsky, Виконавчий директор COSA, член Етичного комітету Мережі, взяв участь у II Responsible Business Forum, організований Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності».
Процедура Сертифікації UNIC потребує підготовки, адже метою є підтвердження високих стандартів доброчесності. Однією з переваг членства UNIC є надання рекомендацій щодо готовності пройти Сертифікацію.
У вересні Юлія Каленберг, партнер Pohlmann & Company, долучилася до III Міжнародного форуму з комплаєнсу Юридичної практики та з цієї нагоди підготувала матеріал на тему: "Ефективне виконання комплаєнс-програм допоможе виявити та попередити ризики порушення закону."
З серпня 2018 року Секретаріат Мережі, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, реалізує проект "Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу". Проект має на меті налагодження ефективної співпраці державних органів та бізнесу.
Низка регіональних семінарів «Ділова доброчесність: долучайся, впроваджуй та вигравай» організована Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу та Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції. У вересні 2018 року ще три регіони країни дізналися про діяльність Мережі та практику запровадження систем комплаєнсу: Івано-Франківськ, Рівне та Чернігів.