Kinstellar
Телефон: +380 44 394 9040
Сайт: https://www.kinstellar.com

ТОВ «Кінстеллар»

Kinstellar – провідна міжнародна юридична фірма, яка працює в 10-ти країнах Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії. Широка регіональна присутність та команда з понад 200 професійних юристів дозволяють нам надавати клієнтам юридичний супровід з усіх аспектів їхньої бізнес-діяльності у декількох юрисдикціях одночасно.

Київський офіс Kinstellar працює як єдина повністю інтегрована частина регіональної практики. Kinstellar в Україні – юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг з основним акцентом на практики комплаєнсу, корпоративного управління, M&A та корпоративного права, вирішення спорів, банківського та фінансового права, енергетики, нерухомості, а також конкурентного права.

Kinstellar в Україні визнана провідними міжнародними та українськими юридичними рейтингами, з-поміж яких Chambers and Partners, The Legal 500, IFLR1000, Who is Who Legal, Best Lawyers, Kyiv Post Legal Ranking та Ukrainian Law Firms. Вже другий рік поспіль Kinstellar входить до числа 100 кращих юридичних фірм світу у сфері міжнародного корпоративного комплаєнсу за версією Global Investigations Review (GIR 100) – фірм, що займаються складними міжнародними розслідуваннями, а також урядовими та внутрішніми розслідуваннями.

Ми дотримуємося найвищих стандартів етики ведення бізнесу, розділяємо цінності UNIC та приєднуємося до мережі, щоб разом з іншими членами сприяти просуванню ідеї етичного, відповідального та прозорого ведення бізнесу в Україні.