Arzinger
E-mail: mail@arzinger.ua
Телефон: +38 (044) 390 55 33
Сайт: https://arzinger.ua/ua/

Юридична фірма Arzinger

Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 16 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою. 

Наш професіоналізм та великий досвід роботи в різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики, таких як корпоративне право та M&A, нерухомість та будівництво, вирішення спорів, white collar crime, інтелектуальна власність, конкурентне право, банківське та фінансове право та багатьох інших неодноразово відзначались авторитетними міжнародними рейтингами, такими, як Chambers, The Legal 500, IFLR 1000, Who is Who Legal, Best Lawyers, World Trademark Review 1000 та іншими.

У своїй діяльності ми завжди дотримувались високих стандартів роботи та послідовної антикорупційної позиції, а також прагнули до неухильного вдосконалення етичних норм поведінки. Для нас членство в UNIC – це визнання наших практик, а також можливість просувати цінності чесного та прозорого ведення бізнесу серед широкої бізнес спільноти.