СКФ Україна
E-mail: skf.ukraine@skf.com
Телефон: +38 (044) 587 67 87
Сайт: http://www.skf.com

ПрАТ "СКФ Україна"

SKF (заснована у 1907 р.) є світовим лідером з постачання продукції, інженерних рішень та послуг на ринку підшипників кочення, ущільнювачів, мехатроніки та систем змащування. Корпорація представлена у 130 країнах світу, включаючи 120 виробничих підрозділів, та є роботодавцем для понад 46,6 тис. працівників. 

Одне із найбільших підприємств Корпорації – Приватне акціонерне товариство "СКФ Україна" у Луцьку – є єдиним в Україні виробником конічних роликових підшипників, найбільшим платником податків у Волинській області, забезпечує роботою понад 1380 працівників. Сьогодні ПрАТ "СКФ Україна" постачає свою продукцію у більше ніж 50 країн світу. Частка експорту становить 96,8 %.  Основними споживачами продукції СКФ Україна є такі світові лідери в галузі автомобілебудування, як Volkswagen, Linemar, Getrag, MAN, Meritor, Daimler, Isuzu, Hino, Volvo, Scania.

Позиціонуючи себе як інноваційний лідер в підшипниковій галузі, SKF звертає першочергову увагу саме на процес виробництва. SKF постійно працює над забезпеченням швидкої, довготривалої та безпечної роботи механізмів, підтримує своїх споживачів та стає конкурентоспроможнішою завдяки інноваціям. Керуючись потребами споживачів, SKF розробляє нові технології та рішення.