Sanofi Ukraine
Телефон: +380 (044) 354 20 00
Сайт: http://www.sanofi.ua

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна»

Sanofi Ukraine – світовий лідер у сфері медичних рішень для життя, покликаний попереджувати та лікувати захворювання і здійснювати підтримку людей у всьому світі. Sanofi в Україні, що є частиною глобальної компанії "Санофі", здійснює свою діяльність в Україні уже понад 20 років. 

У компанії працює близько 450 співробітників. Портфель продукції Sanofi в Україні включає оригінальні та генетичні препарати для лікування діабету, серцево-судинних, гастроентерологічних та онкологічних захворювань, розладів центральної нервової системи, рідкісних хвороб тощо. Це портфоліо доповнює низка визнаних безрецептурних препаратів та вакцин.

Роль Sanofi Ukraine  у сфері охорони здоров’я України не обмежується забезпеченням пацієнтів доступом до високоякісних медичних препаратів. Компанія проводить інформаційні та освітні заходи для попередження захворювань та покращення якості життя українців. Серед таких програм – ініціатива "Діабет". Допоможемо разом», проекти з ранньої діагностики онкологічних захворювань, підтримка людей з епілепсією та рідкісними хворобами тощо.