Goodvalley Ukraine
E-mail: ukraine@goodvalley.com
Телефон: +38 (050) 373 06 95
Місто: Івано-Франківськ
Сайт: https://goodvalley.com/ua/

ТзОВ "Ґудвеллі Україна"

Компанія Goodvalley орієнтована на пошук нових способів виробництва продуктів харчування відмінної якості, не завдаючи при цьому шкоди довкіллю. У нас своя технологія. Компанія переконана в необхідності обробляти свої земельні ділянки для вирощування врожаю. Goodvalley збирає врожай для приготування свого корму та вирощує своїх свиней для заготівлі м’ясних продуктів. Такий підхід дозволяє забезпечити якість на всіх етапах виробництва.

Компанія Goodvalley шанобливо ставиться до навколишнього середовища, повторно використовуючи природні ресурси та підтримуючи нейтральний рівень викидів вуглекислого газу. У компанії вважають правильною таку технологію ведення сільського господарства. Вона є екологічно безпечною та розрахована на довготривалу перспективу. Такою є політика компанії Goodvalley.

Опорою компанії Goodvalley є хороші працівники. Це люди, які турбуються про довкілля, тварин, та поважають прозорість ведення бізнесу. Компанія ретельно шукає претендентів на посаду та інвестує в тих, кого обрала. Незалежно від займаної посади в Goodvalley, всі працівники мають один спільний обов’язок: забезпечувати високу якість в процесі виробництва "з поля до столу".